Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 22 Maj 2017 10:18 

Rejestracja: 20 Gru 2011
Posty: 3058
złoty
Jesień, wiele terminów.

Załączniki:
cdgoua.png
cdgoua.png [ 23.66 KiB | Obejrzany 2427 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
Zbiór okołoweekendowych lotów do Francji z Krakowa od 186 PLN Zbiór okołoweekendowych lotów do Francji z Krakowa od 186 PLN
Nowość! Wakacyjne loty Ethiopian Airlines do RPA i Tanzanii z bagażem z Warszawy od 2376 PLN Nowość! Wakacyjne loty Ethiopian Airlines do RPA i Tanzanii z bagażem z Warszawy od 2376 PLN
#2 PostWysłany: 22 Maj 2017 21:23 

Rejestracja: 12 Gru 2014
Posty: 328
srebrny
Byłem, gorąco polecam. Z trzech odwiedzonych w tamtym roku krajów z tamtego rejonu (Ghana, Burkina Faso, WKS) najbardziej podobała mi się właśnie Burkina.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 22 Maj 2017 22:05 

Rejestracja: 25 Sty 2015
Posty: 38
Potwierdzam. W styczniu odwiedziłem Ghanę, Togo, Benin i Burknę Faso. Burkina jest bardzo piękna i egzotyczna. Mieszkańcy niezwykle sympatyczni. Wiza do załatwienia od ręki w Ambasadzie Francuskiej w Warszawie. Jesień to idealny czas na wizytę już po krótkiej porze deszczowej. Cena ok. 300 euro za dolot do Czarnej Afryki to wg mnie darmocha. Obawiam się najazdu "białasów", szczególnie Francuzów, którzy w dalszym ciągu traktują Zachodnią Afrykę jak Niemcy Zachodnią Polskę.
I najważniejsze. Nie czytajcie tych bzdur co piszą tłuste nieroby na rządowych stronach MSZ. Burkina pomimo, że należy do 10-tki najbiedniejszych krajów Świata jest, w mojej ocenie, zupełnie bezpieczna.
Arek
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 22 Maj 2017 22:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Sty 2015
Posty: 1591
Loty: 314
Kilometry: 571 396
złoty
Wrzucałem to jakiś czas temu. Cena się utrzymuje. W podobnej cenie Abidżan. Można też zrobić OJ z ABJ i OUA. Szkoda, że już nie mam urlopu w tym roku.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 22 Maj 2017 23:25 

Rejestracja: 10 Wrz 2013
Posty: 415
niebieski
Mi pokazuje cene 1540 ... ;/ na polskim momond na ktorym ota cena troche w dol wam idzie ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 23 Maj 2017 07:02 

Rejestracja: 20 Gru 2011
Posty: 3058
złoty
Przejdź na norweskie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 24 Maj 2017 18:47 

Rejestracja: 10 Wrz 2013
Posty: 415
niebieski
jasiub napisał(a):
Przejdź na norweskie.



A na norweskim nie trzeba miec ich karty ? probowalem kiedys zakupic to mi wywalilo, ze musze miec norweska karte ;(
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 24 Maj 2017 20:27 

Rejestracja: 25 Sie 2011
Posty: 8899
Loty: 993
Kilometry: 955 401
platynowy
Zależy od OTA.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: alfa, benedetti, Bing [Bot], Gadekk, h3rlitz, hubski, Legion1, solek, szro oraz 22 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group