Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 11 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 26 Lis 2020 20:16 

Rejestracja: 13 Sty 2018
Posty: 1100
platynowy
Z sf.com, przekierowanie do edka, daty kwiecień-czerwiec, różne kombinacje głównych linii One World. Na matrixie tego nie widać w tej cenie, więc pytanie czy to faktycznie Eco Prem, czy błąd w przepisaniu taryfy, umie ktoś to zweryfikować?
E: jest wątek na FT i wchodzą inne kierunki, więc chyba działa

Załączniki:
xxx.jpg
xxx.jpg [ 121.49 KiB | Obejrzany 2271 razy ]
_________________
Image

Lecisz z POZ i potrzebujesz pomocy z czymkolwiek? Odezwij się!
Góra
 Profil Relacje PM off
5 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
Początek lata i wakacji w Grecji: tydzień z all inclusive na wyspie Lesbos z za 2377 PLN. Wylot z Katowic Początek lata i wakacji w Grecji: tydzień z all inclusive na wyspie Lesbos z za 2377 PLN. Wylot z Katowic
Wycieczka nad Adriatyk za 751 PLN. Loty z Wrocławia + 4* hotel w Rimini Wycieczka nad Adriatyk za 751 PLN. Loty z Wrocławia + 4* hotel w Rimini
#2 PostWysłany: 30 Lis 2020 17:02 

Rejestracja: 20 Sty 2011
Posty: 353
Loty: 200
Kilometry: 409 881
niebieski
to nie jest błąd. Ceny faktycznie takie i to nawet bezpośrednio przez np. ba.com. Dzisiaj to kupiłem i bilet normalnie wystawiony w Premium Eco. Swoją drogą polecam zrobić od razu upgrade za Avios do biznesu. Nie działa online, ale przez call center w 10 minut to ogarnęli. na locie LAS-LHR wyszło 30k Avios + 430zł dopłaty, więc przy tej cenie za Premium Eco zdecydowanie deal wart grzechu :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
Zeus uważa post za pomocny.
 
      
#3 PostWysłany: 30 Lis 2020 17:32 

Rejestracja: 13 Sty 2018
Posty: 1100
platynowy
Właśnie dzisiaj chciałem dorzucić jeszcze screena - bezpośrednio na stronie BA od 362 euro - i myślałem o tym upgradzie, ale nie mogłem się doszukać co za ile. Takie 30k Aviosów to w jedną czy w dwie? I za ile można dokupić?
_________________
Image

Lecisz z POZ i potrzebujesz pomocy z czymkolwiek? Odezwij się!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 30 Lis 2020 17:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7343
HON fly4free
@so-fly - z ciekawości, jakie daty wziąłeś? Że wznowieniem lotów do USA ciągle nic nie wiadomo, a też mnie to kusi.
Góra
 Profil Relacje PM off
travellista lubi ten post.
 
      
#5 PostWysłany: 30 Lis 2020 20:44 

Rejestracja: 20 Sty 2011
Posty: 353
Loty: 200
Kilometry: 409 881
niebieski
-- 30 Lis 2020 20:43 --

wziąłem na połowę marca. będzie co będzie - długo się zastanawiałem czy jest sens to brać, ale mam nadzieję, że jednak otworzą te granice :)

-- 30 Lis 2020 20:44 --

Bajerglowa94 napisał(a):
Właśnie dzisiaj chciałem dorzucić jeszcze screena - bezpośrednio na stronie BA od 362 euro - i myślałem o tym upgradzie, ale nie mogłem się doszukać co za ile. Takie 30k Aviosów to w jedną czy w dwie? I za ile można dokupić?

30k Avios oczywiście OW i tylko długi odcinek. Dopłata do upgrade wyszła ok 430zł. Z tego co wiem teraz są jakieś promocje 50% na zakup Aviosów na ba.com, więc może warto. Swoją drogą ceny na J z CDG są bardzo wysokie, chyba dużo taniej wyjdzie kupić w WAW :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
tropikey lubi ten post.
 
      
#6 PostWysłany: 30 Lis 2020 22:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7343
HON fly4free
Marzec byłby dla mnie też bardzo dobry, ale przyznam, że aż takim optymistą nie jestem i patrzę raczej na początek czerwca, choć najchętniej wziąłbym wrzesień/październik (tylko, że ten okres mam już zawalony).

Co do ofert w C, to z CDG jest kilka fajnych kombinacji, ale jedna jest szczególnie urocza i można ją wziąć w wielu datach, aż do końca kalendarza. Chodzi mi o takie coś:

Załącznik:
Screenshot_2020-11-30 ✈ Podróż z Paryż do Seattle.png
Screenshot_2020-11-30 ✈ Podróż z Paryż do Seattle.png [ 30.19 KiB | Obejrzany 1715 razy ]


Mamy tu B787 AA, a nie kiepską C w BA. Ale jeszcze ciekawsze jest chyba takie coś z lądowaniem na LaGuardii:

Załącznik:
Screenshot_2020-11-30 ✈ Lot obejmujący wiele miast z Paryż.png
Screenshot_2020-11-30 ✈ Lot obejmujący wiele miast z Paryż.png [ 33.12 KiB | Obejrzany 1715 razy ]


A przelot między NYC i SEA za jakieś aviosy lub inne mile ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
oskiboski lubi ten post.
 
      
#7 PostWysłany: 30 Lis 2020 22:31 

Rejestracja: 08 Sie 2013
Posty: 1851
niebieski
Tez to lyknalem, ale na koniec maja, no ciekawe co z tego bedzie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 30 Lis 2020 22:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2011
Posty: 7343
HON fly4free
"to" oznacza Y+, czy C?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 30 Lis 2020 23:00 

Rejestracja: 08 Sie 2013
Posty: 1851
niebieski
Y+, miesiac wczesniej mam C wiec za duzo byloby tego dobrego :).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 01 Gru 2020 12:21 

Rejestracja: 20 Sty 2011
Posty: 353
Loty: 200
Kilometry: 409 881
niebieski
tropikey napisał(a):
Marzec byłby dla mnie też bardzo dobry, ale przyznam, że aż takim optymistą nie jestem i patrzę raczej na początek czerwca, choć najchętniej wziąłbym wrzesień/październik (tylko, że ten okres mam już zawalony).

Co do ofert w C, to z CDG jest kilka fajnych kombinacji, ale jedna jest szczególnie urocza i można ją wziąć w wielu datach, aż do końca kalendarza. Chodzi mi o takie coś:

Załącznik:
Screenshot_2020-11-30 ✈ Podróż z Paryż do Seattle.png


Mamy tu B787 AA, a nie kiepską C w BA. Ale jeszcze ciekawsze jest chyba takie coś z lądowaniem na LaGuardii:

Załącznik:
Screenshot_2020-11-30 ✈ Lot obejmujący wiele miast z Paryż.png


A przelot między NYC i SEA za jakieś aviosy lub inne mile ;)

też bym wolał coś później, bo marzec mega ryzykowny, ale w maju mam C z IB do Kolumbii, które mam nadzieję jakimś cudem w końcu dojdzie do skutku :D
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 28 Sty 2021 20:27 

Rejestracja: 20 Sty 2011
Posty: 353
Loty: 200
Kilometry: 409 881
niebieski
czysto informacyjnie jeśli ktoś kupił te bilety - moje loty w marcu zostały skasowane (wszystkie 4). BA bez żadnego problemu zmieniło cały booking na październik 2021 i co więcej pozwolił mi nawet wydłużyć całą podróż z 5 na 10 dni. Polecam kontakt przez Twitter - genialna obsługa i mega szybkie odpowiedzi.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
lataczuk uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 11 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group