Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 145 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Następna
Autor Wiadomość
#121 PostWysłany: 19 Paź 2018 22:32 

Rejestracja: 10 Sty 2014
Posty: 561
niebieski
@benedetti, polecam: https://onemileatatime.com/airline-mistake-fares/

@SPLDER, jeżeli otrzymasz etix, to w 99% przypadków polecisz i wrócisz :)
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
mahalnet uważa post za pomocny.
 
      
Wczasy w Grecji: urlop z wyżywieniem w 4* hotelu na Korfu za 2259 PLN Wczasy w Grecji: urlop z wyżywieniem w 4* hotelu na Korfu za 2259 PLN
Singapur i Bali za 3986 PLN. Loty z Warszawy + 13 noclegów Singapur i Bali za 3986 PLN. Loty z Warszawy + 13 noclegów
#122 PostWysłany: 19 Paź 2018 22:33 

Rejestracja: 16 Sty 2011
Posty: 7921
HON fly4free
@benedetti: zdradzasz syndrom z czasów moich pierwszych "dużych" EF , bodajże jakieś C w OK czy coś - wtedy też chciałem wszystkich pozywać dookoła - wraz z kolejnymi człowiek nabiera dystansu do EF, linii i siebie samego. Take it easy. Dziś się nie udało, uda się jutro.
Góra
 Profil Relacje PM off
slaski lubi ten post.
 
      
#123 PostWysłany: 19 Paź 2018 22:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lip 2018
Posty: 2018
Loty: 177
Kilometry: 410 606
platynowy
@marek2011 Nie prawda ;) Gdybym nie był przekonany, że na 99,9% anulują ten bilet to bym nie zdecydował się na zakup. Nie jest to takie stuprocentowo oczywiste, że za pół roku polecę na tydzień do Miami i to jeszcze z dolotem do Londynu a zdecydować się trzeba praktycznie natychmiast. 80 euro piechotą nie chodzi ;)
PS odchodzimy od tematu, bo zamiast omawiać clue sprawy, to komentujecie moje domniemane motywacje i stany emocjonalne ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#124 PostWysłany: 19 Paź 2018 22:44 

Rejestracja: 02 Sty 2013
Posty: 2049
Loty: 4
Kilometry: 17 154
srebrny
Polecieć do Miami za 340 zł to problem dla Ciebie?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#125 PostWysłany: 19 Paź 2018 23:14 

Rejestracja: 10 Sty 2014
Posty: 561
niebieski
Edreams napisał(a):
Dear Customer,
Due to technical issues, there has been a pricing error on our website causing your booking to be charged incorrectly. As a result we are cancelling your booking with immediate effect and you will be given a full refund.
At your request, we would be happy to assist you in rebooking the fare at the correct price or please visit our website http://www.edreams.com.
Kind Regards,
eDreams

No ale chociaż jedno "sorry" albo "apologize", nawet małą czcionką, mogli umieścić w tekście :D
(odesłałem zwrotnie sprzeciwo-reklamacje, tak dla własnego spokoju i będę czekał na zwrot moich 7 Euro ;) )
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#126 PostWysłany: 19 Paź 2018 23:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lis 2013
Posty: 2631
Loty: 196
Kilometry: 522 225
złoty
No a wracając do tematu. Wiecie, tak po ludzku... Po prostu mi strasznie żal. Mniejsza o te zarezerwowane hotele, parking i odmówioną noc Sylwestrową. To akurat mały szczegół, odrobię, przeżyję. Bardziej boli co innego... Ja już miałem zwizualizowane te przychody z książki, którą napiszę, te groupies, które będą kręciły się koło mnie na spotkaniach autorskich i rzucały bielizną z numerami telefonów w moją stronę. Nawet tytuł wymyśliłem, powiem Wam w tajemnicy, taki chwytliwy ale bardzo prawdziwy w tej sytuacji, tak dosyć przecież: "Biblia DARMOWEGO latania"... Podoba się, nie?

A oni mnie cholera a z marzeń odarli! No i tego im już nie wybaczę... :cry:


Ostatnio edytowany przez Roku, 20 Paź 2018 17:44, edytowano w sumie 1 raz
Wypowiedź niekulturalna/obrażająca innych/używanie słów wulgarnych, obraźliwych.
Góra
 Profil Relacje PM off
14 ludzi lubi ten post.
 
      
#127 PostWysłany: 20 Paź 2018 00:55 

Rejestracja: 01 Kwi 2012
Posty: 3528
srebrny
monroe napisał(a):
A oni mnie [...] z marzeń odarli! No i tego im już nie wybaczę... :cry:


w koncu nazwa tego ota zobowiazuje, sny, marzenia, a nie loty :)


Ostatnio edytowany przez Roku, 20 Paź 2018 17:45, edytowano w sumie 1 raz
Wypowiedź niekulturalna/obrażająca innych/używanie słów wulgarnych, obraźliwych.
Góra
 Profil Relacje PM off
5 ludzi lubi ten post.
 
      
#128 PostWysłany: 20 Paź 2018 10:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Maj 2018
Posty: 2877
platynowy
monroe napisał(a):
Nawet tytuł wymyśliłem, powiem Wam w tajemnicy, taki chwytliwy ale bardzo prawdziwy w tej sytuacji, tak dosyć przecież: "Biblia DARMOWEGO latania"... Podoba się, nie?


Tutaj moglbys sie bardzo narazic tytulem na naruszenie praw autorskich pewnego znanego pisarza-fantasty ;) Nie lepiej byloby zastosowac cos sprawdzonego, co kupilby ''lud'' np. ''Dej mnie tych biletow'' :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
TIT lubi ten post.
 
      
#129 PostWysłany: 20 Paź 2018 10:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sie 2012
Posty: 670
srebrny
Gdy EF zostaje ubity, to bardzo często pojawiają się głosy kwestionujące działanie OTA czy linii lotniczej. Tak naprawdę różnią się stopniem frustracji, od kwestionowania sensu z punktu widzenia wizerunkowego i prawnego, aż do zapowiadania grupowych inicjatyw związanych z pozwami. :lol: Kończy się to typowo niczym. Może z początku było zabawnie to czytać, ale teraz to już naprawdę monotonne. Stąd propozycja: może warto utworzyć specjalny zbiorczy wątek typu: "mój deal padł" i tam przenosić tego typu posty? Oprócz oczyszczenia forum, jest dodatkowa wartość: autorzy takich pomysłów mogą dawać upust swojej frustracji razem z podobnie myślącymi, zorientować się jakie wypowiedzi padły przy wcześniejszych dealach i ocenić skuteczność potencjalnych działań na podstawie poprzednich deali (kto wie, może nie zawsze jest to zupełnie zero).
_________________
Moje relacje: WIetnam - taki piękny chaos
Singapur, Kuala Lumpur, Japonia
Meksyk: Relacje z podróży » Ameryka Północna » Ale Meksyk!
Chiny: Relacje z podróży » Azja Południowo-Wschodnia »Azja Południowo-Wschodnia »Pekin i Szanghaj - czyli nigdzie nie lecimy
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#130 PostWysłany: 20 Paź 2018 14:58 

Rejestracja: 10 Sie 2017
Posty: 458
@amphi

Rękami i nogami podpisuję się pod Twoim postem. Sytuacja z EF na zasadzie Auckland - Kair za 170 pln przypomina mi zakup samochodu na allegro za 1 zł - może jeden na tysiąc wygra proces, ale życie jest zbyt krótkie i piękne aby zamiast cieszyć się z niego włóczyć się po sądach tracąc kasę i czas ;-)
_________________
The Fire, baby. It'll burn us both. It'll kill us both. There's no place in this world for our kind of fire. My warrior woman. My Valkyrie. You'll always be mine. Always... and never.
Góra
 Profil Relacje PM off
amphi lubi ten post.
 
      
#131 PostWysłany: 20 Paź 2018 16:16 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Sie 2013
Posty: 4007
Loty: 457
Kilometry: 671 186
platynowy
A czy ktoś biegły w taryfach rozgryzał gdzie był błąd ?
_________________
Image

"Podróżować to żyć..."
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#132 PostWysłany: 20 Paź 2018 16:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Sty 2013
Posty: 1422
Loty: 167
Kilometry: 304 855
złoty
LLAP napisał(a):
@amphi

Rękami i nogami podpisuję się pod Twoim postem. Sytuacja z EF na zasadzie Auckland - Kair za 170 pln przypomina mi zakup samochodu na allegro za 1 zł - może jeden na tysiąc wygra proces, ale życie jest zbyt krótkie i piękne aby zamiast cieszyć się z niego włóczyć się po sądach tracąc kasę i czas ;-)

Auckland - Kair/Dubaj u niektórych jeszcze się ostało...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#133 PostWysłany: 20 Paź 2018 18:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Cze 2014
Posty: 785
złoty
chyba @Zeus będzie lecieć :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#134 PostWysłany: 21 Paź 2018 23:46 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22454
Niestety dalej się trzyma ;/
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#135 PostWysłany: 22 Paź 2018 10:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lis 2013
Posty: 2631
Loty: 196
Kilometry: 522 225
złoty
Tomo14 napisał(a):
A czy ktoś biegły w taryfach rozgryzał gdzie był błąd ?


Pytasz o ten z eDreams? W taryfach nie było żadnego błędu, był za to w systemie eDreams.
Swoją drogą mają straszny bałagan (żeby nie użyć innego określenia na "b", które zostanie uznane przez niektórych moderatorów za obraźliwe/wulgarne ;) ) - w piątek otrzymałem krótkiego mejla o anulowaniu podróży a następnie wysłali mi dwa mejle dotyczące mojego lotu. Na ich stronie po sprawdzeniu rezerwacji nadal mam "booking confirmed" ;) Oczywiście w systemie przewoźnika rezerwacji już nie ma.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#136 PostWysłany: 22 Paź 2018 10:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Cze 2015
Posty: 3222
Loty: 537
Kilometry: 845 375
złoty
Mam tak samo.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#137 PostWysłany: 22 Paź 2018 10:41 

Rejestracja: 23 Kwi 2017
Posty: 69
niebieski
U mnie trzyma się dalej:

Załączniki:
virgin.PNG
virgin.PNG [ 203.11 KiB | Obejrzany 1441 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#138 PostWysłany: 22 Paź 2018 23:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Sie 2013
Posty: 4007
Loty: 457
Kilometry: 671 186
platynowy
monroe napisał(a):
Tomo14 napisał(a):
A czy ktoś biegły w taryfach rozgryzał gdzie był błąd ?


Pytasz o ten z eDreams? W taryfach nie było żadnego błędu, był za to w systemie eDreams.
Swoją drogą mają straszny bałagan (żeby nie użyć innego określenia na "b", które zostanie uznane przez niektórych moderatorów za obraźliwe/wulgarne ;) ) - w piątek otrzymałem krótkiego mejla o anulowaniu podróży a następnie wysłali mi dwa mejle dotyczące mojego lotu. Na ich stronie po sprawdzeniu rezerwacji nadal mam "booking confirmed" ;) Oczywiście w systemie przewoźnika rezerwacji już nie ma.


Ok, ale czy błąd był jeden tj. np. od każdej rezerwacji odejmowało jakąś kwotę ?
Czy ogólnie system się posypał i walił losowe zniżki.
_________________
Image

"Podróżować to żyć..."
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#139 PostWysłany: 22 Paź 2018 23:40 

Rejestracja: 16 Sty 2011
Posty: 7921
HON fly4free
Zniżki były losowe raczej, często abstrakcyjnie wysokie
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#140 PostWysłany: 16 Sty 2019 00:31 

Rejestracja: 07 Sty 2016
Posty: 560
niebieski
czy ktoś, u kogo się jeszcze utrzymało, miał okazję skorzystać z tej promocji ? bo przejrzałem temat, były bilety na sylwestra ale chyba na luty też ktoś kupował :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 145 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 21 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group