Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 30 Wrz 2018 16:09 

Rejestracja: 01 Sty 2018
Posty: 52
Loty: 61
Kilometry: 125 539
Witajcie! Szukam, szukam, ale chyba nic nie ma na ten temat. Czy ktoś ma jakieś doświadczenia związane z komunikacją miejską w Castellonie? Wybieram się tam w listopadzie, planuje zatrzymać się w centrum (okolice parku Ribalta). Miasteczko nie jest duże, ale chcielibyśmy się dostać na plażę. Znalazłam informację, że z miasta nad morze jedzie autobus (trolejbus?) linii T1. Niestety na jednym z blogów wyczytałam, że trolejbus kursuje tylko w sezonie letnim, zatem czy w listopadzie nie ma dojazdu nad morze?

Druga kwestia to bilety. Również na blogu wyczytałam, że kupuje się je u kierowcy (koszt 1,05 e). Czy w ramach takiego jednorazowego biletu można się przesiadać?


Może ktoś był w ostatnim czasie i ma jakieś doświadczenia, rady? :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa) Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa)
Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast
#2 PostWysłany: 17 Lip 2019 23:13 

Rejestracja: 25 Kwi 2013
Posty: 38
Temat stary ale może komuś sie przyda. Na bilecie jednorazowym nie można sie przesiadać. Jak ktos jedzie na parę dni do Castellon to warto sobie kupic kartę na 10 przejazdów. Wtedy można się przesiadać do 1h. Wsiada się przednimi drzwiami i przykłada się karte do czytnika. Kartę kupuje sie to w sklepach z tytoniem (Tabac) albo w sklepikach z czasopismami. Za kartę płaci sie kaucje 3 euro którą podobno można odzyskać - ja nie miałem czasu oddać więc nie sprawdziłem.

Nie wiem jak T1 jeździ zimą ale jeśli nie kursuje to można dojechać na plażę autobusami jadącymi do Benicassim - zimą na pewno jeżdzą (widziałem na rozkładzie jazdy na przystanku) chociaż rzadziej.
Góra
 Profil Relacje PM off
bonheur lubi ten post.
 
      
#3 PostWysłany: 23 Lut 2023 12:33 

Rejestracja: 23 Lut 2023
Posty: 1
Witam, kontynuując wątek komunikacji miejskiej w Castello de La Plana, czy ktoś orientuje się jak wygląda kwestia komunikacji z lotniskiem? Znalazłem kiedyś informacje sprzed kilku lat, że są autobusy... Patrzac na opinie o lotnisku w google, mam co do tego wątpliwości:) Czy ktoś ma widzę na ten temat?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 23 Lut 2023 12:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Paź 2013
Posty: 85
Loty: 61
Kilometry: 102 527
Sprawdź tu: https://mediterraneoholidays.com/aeropuerto/rutas

A tu do poczytania
https://gona31.fly4free.pl/blog/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 28 Cze 2023 11:25 

Rejestracja: 26 Sie 2020
Posty: 7
warto wejść na stronę www lotniska i tam mają zakładkę TRANSPORT
https://aeroportcastello.com/en/airport ... transport/

Taxi jechałem z Castellon na lotnisko i zapłaciłem 40eur
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group