Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.




Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Cancun w kwietniu
#1 PostWysłany: 20 Lut 2017 10:47 

Rejestracja: 13 Maj 2014
Posty: 13
Skąd
  • Berlin/Warszawa, ew. okolice

Dokąd
  • Cancun, Kuba, Kostaryka

Data wylotu
  • 31.03.2017

Data powrotu
  • 30.04.2017

Długość pobytu
  • ok. 11dni

Bagaż
  • Bagaż rejestrowany

Ilość pasażerów
  • 2

Sam znalazłem
  • 2458zł za osobę 31.03-11.04 z 2 przesiadkami

Dodatkowe informacje
  • poszukuję biletów na około 10-12dni w kwietniu gdziekolwiek gdze gorąco - odpada Azja i Dominikana;) Stąd szukam Meksyku, Kuby itp. Jest opcja czarteru w TUI, ale na 14 dni - to już dla mnie zbyt dużo.

    Najtaniej co znalazłam to 2458zł z Berlina, najbardziej by mnie cieszyło coś ok. 2000, czy to w ogóle realne?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN
Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN
 Temat postu: Re: Cancun w kwietniu
#2 PostWysłany: 20 Lut 2017 12:31 

Rejestracja: 10 Paź 2016
Posty: 83
hej,

jezeli posiadacie wizy do USA to może Miami? Jeżeli nie, to do kwietnia spokojnie zdążycie wyrobić :)
KLM/Air France ma nienajgorsze ceny z TXL

Jeden z terminów w drugiej połowie kwietnia, sąsiednie dni w podobnych cenach

http://www.momondo.de/flightsearch/?Sea ... e&NA=false

pzdr
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Cancun w kwietniu
#3 PostWysłany: 20 Lut 2017 12:45 

Rejestracja: 13 Maj 2014
Posty: 13
też jakiś pomysł, ale po pierwsze mało mam czasu na załatwianie wizy, po drugie obawiam się kosztów, wolałabym uniknąć USA tym razem:)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group