Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 40 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 05 Lip 2015 23:31 

Rejestracja: 01 Cze 2012
Posty: 60
Witam!
Czy korzystał ktoś z linii http://www.canaryfly.es.
Nie otwiera mi strony po angielsku

i nie wiem czy można tej linii zaufać.
Proszę o informację.

Dziękuję
i pozdrawiam


Ostatnio edytowany przez klapio 02 Sty 2022 13:09, edytowano w sumie 2 razy
aktualizacja
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa) Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa)
Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast
 Temat postu: Re: canaryfly
#2 PostWysłany: 06 Lip 2015 17:46 

Rejestracja: 08 Wrz 2012
Posty: 134
Loty: 214
Kilometry: 286 750
Strona jest tylko po hiszpańsku ale działa jak należy. Leciałem nimi z Palmy na Teneryfę w listopadzie zeszłego roku - wszystko w jak najlepszym porządku.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Canaryfly - bagaż
#3 PostWysłany: 19 Lut 2017 20:52 

Rejestracja: 02 Lis 2015
Posty: 19
Witam
Mam pytanie czy ktoś korzystał z tych linii i jak wygląda kwestia bagażu. Strona Canaryfly jest tylko w języku hiszpańskim, którego nie znam. Jednak używając translatora udało mi się ustalić wymiary bagażu podręcznego. Ale nie wiem czy dobrze interpretuję kwestię bagażu nadawanego. Wydaje mi się, że z ich strony wynika, że każdemu pasażerowi przysługuje 1 sztuka bagażu nadawanego, różnego w zależności od taryfy i jedynie z limitem 20 kg. Ale nie jestem tego pewna. Sama kupiłam bilety w najtańszej taryfie "superprecio". Proszę o pomoc kogoś kto korzystał z tych linii. Z góry dziękuję.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Canaryfly - bagaż
#4 PostWysłany: 19 Lut 2017 21:30 

Rejestracja: 01 Sty 2014
Posty: 130
Bagaż nadawany to 23 kg ( za dodatkową opłatą można zwiększyć maksymalnie do 32 kg ) a podręczny 6 kg o wymiarach 44x33x23cm.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Canaryfly - bagaż
#5 PostWysłany: 19 Lut 2017 21:43 

Rejestracja: 02 Lis 2015
Posty: 19
Czy dobrze rozumiem, że bagaż rejestrowy do 23 kg przysługuje każdemu pasażerowi w cenie biletu nawet w najtańszej taryfie i bez względu na wymiary tego bagażu?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Canaryfly - bagaż
#6 PostWysłany: 19 Lut 2017 22:33 

Rejestracja: 01 Sty 2014
Posty: 130
tak - sprawdzałem warunki przewozu bagażu i nie ma tam nic na temat rozmiarów bagażu nadawanego ( jest tylko o bagażu podręcznym ) więc jeśli nie masz torby 2mx2m to spokojnie przejdzie plecak czy walizka - ja latałem Binterem i nieistniejącymi już Islas - i w obu były takie same rozmiary.
Góra
 Profil Relacje PM off
jolanda81 uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Canaryfly - bagaż
#7 PostWysłany: 19 Lut 2017 22:37 

Rejestracja: 02 Lis 2015
Posty: 19
Ok najważniejsze dla mnie czy cena biletu obejmuje bagaż nadawany, a skoro tak to super, bo na Kanary lecę ryanem i chcę bagaż podręczny z ryana nadać w Canaryfly, a mniejszy podręczny z ryana będzie też podręcznym w Canaryfly. Dzięki śliczne za pomoc ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Canaryfly - bagaż
#8 PostWysłany: 19 Lut 2017 22:46 

Rejestracja: 01 Sty 2014
Posty: 130
Pamiętaj tylko że podręczny to 6 kg a nie 10kg jak w Ryanie aha i bilet pomiędzy wyspami kupujesz z zaznaczoną opcją NO RESIDENTE - wtedy już są inne ceny, chyba że masz statut rezydenta na wyspach kanaryjskich.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Canaryfly - bagaż
#9 PostWysłany: 19 Lut 2017 23:07 

Rejestracja: 02 Lis 2015
Posty: 19
Kupiłam bilety ze statusem no resident także wszystko ok, no i bagaż podręczny to zwróciłam uwagę, że 6 kg. Nie widziałam tylko czy przysługuje mi bagaż nadawany. Dzięki za wszystkie podpowiedzi. Pozdrawiam 8-)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 10 Kwi 2017 18:47 

Rejestracja: 12 Paź 2016
Posty: 16
Obciążenie nastąpiło po trzech dniach od blokady, ale blokada ciągle jest. Ktoś może orientuje się kiedy może nastąpić zdjęcie blokady przez tę linię? Bo jeszcze jestem zielony w tych płatnościach.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: canaryfly
#11 PostWysłany: 09 Maj 2017 06:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sie 2010
Posty: 4829
Loty: 309
Kilometry: 516 019
Ostrzeżenia: 1
HON fly4free
tanie loty miedzy wyspami
Załącznik:
canaryfly.JPG
canaryfly.JPG [ 63.17 KiB | Obejrzany 7851 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
namteH lubi ten post.
rw30 uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: canaryfly
#12 PostWysłany: 09 Maj 2017 15:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Cze 2016
Posty: 15
Loty: 11
Kilometry: 30 908
Ceny z obrazka wyżej tylko dla stałych rezydentów Wysp Kanaryjskich. Nie-rezydenci mają 2x drożej. Przy rezerwacji za niższą cenę trzeba podać miejscowy nr dowodu :(
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: canaryfly
#13 PostWysłany: 09 Maj 2017 15:45 

Rejestracja: 07 Lut 2014
Posty: 798
niebieski
Nawet za cenę 10 EUR x 2 to nadal bardzo sympatyczne i przystępne ceny w porównaniu do innych przewoźników;)

Pzdr, Art.
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: CanaryFly
#14 PostWysłany: 31 Maj 2017 23:34 

Rejestracja: 08 Kwi 2011
Posty: 57
Wlasnie kupilem bilety na pazdziernik Fuertaventura - Tenryfa - jedynie 45 e za dwie osobe (one way).

Bagaz podreczny 6 kg + rejestrowany w cenie. Na pazdziernik jeszcze duzo biletow wiec z pomoca google translate mozna ogarnac bez problemu :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: CanaryFly
#15 PostWysłany: 03 Gru 2017 18:55 

Rejestracja: 21 Lis 2017
Posty: 5
Loty: 72
Kilometry: 104 258
Jak wygląda odprawa w canaryfly? Trzeba wydrukować kartę, czy jest jakas apka? Mam lot z gran canarii na lanzarotte i bede mial dostep do neta tylko na telefonie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: CanaryFly
#16 PostWysłany: 03 Gru 2017 19:53 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2011
Posty: 2336
Loty: 26
Kilometry: 45 127
platynowy
Apki nie ma. Odprawiłem się online 24h przed lotem i wydrukowałem karty w hotelu. Jeśli nie masz takiej możliwości to za darmo zrobisz to na lotnisku do 45 minut przed lotem.

Info z Messengera

[code]Hello xxxx

First of all, thank you very much for choosing us to fly ✈ You can check in in our our web from 72 hours before the departure of your flight and get your boarding pass. If you want, you can get it too in our booking desk in the airport, 45 minutes before the departure of your flight.

If you need more information, here we are.

Regards!/code]
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: CanaryFly
#17 PostWysłany: 07 Gru 2017 10:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Cze 2016
Posty: 329
Loty: 56
Kilometry: 155 526
niebieski
Już jest apka Canaryfly w google play, zainstalowałem i widzę że jest możliwość odprawy. :)

Załączniki:
canaryfly app.JPG
canaryfly app.JPG [ 55.44 KiB | Obejrzany 6826 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
Lopezo uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: CanaryFly
#18 PostWysłany: 06 Lut 2020 22:51 

Rejestracja: 15 Sty 2015
Posty: 1250
Loty: 34
Kilometry: 85 452
srebrny
czy dobrze rozumiem, że w canaryfly nie ma się przydzielonego miejsca i poprostu zajmuje się dowolne?
Góra
 Profil Relacje PM off
Raphael lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: CanaryFly
#19 PostWysłany: 07 Lut 2020 00:24 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Mar 2016
Posty: 1200
Loty: 73
Kilometry: 147 838
niebieski
Dokładnie.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Raphael lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: CanaryFly
#20 PostWysłany: 02 Wrz 2020 13:41 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 11332
Loty: 480
Kilometry: 755 414
W temacie zwrotów covidowych: na początku września 2019 kupiłem bilety TFN-ACE na czerwiec 2020. Oczywiście w czerwcu nie latali i mogłem zgodnie z warunkami przesunąć rezerwację maksymalnie o rok od daty zakupu biletów - ponieważ w określonym terminie nie udało mi się tam wybrać, to spytałem niedawno czy istnieje możliwość przesunięcia lotów na listopad, bo takie mam obecnie bilety z Polski. Okazało się, że z racji zbliżającego się terminu na ewentualne wykorzystanie skasowanych lotów, sami rozpoczęli procedurę zwrotu i dzisiaj na revoluta wpłynął mi zwrot zapłaconej kwoty. A ja sobie zakupiłem samodzielnie nowe bilety na listopad. Niestety, w stosunku do zeszłorocznej rezerwacji dochodzi obecnie opłata opisana jako "issuance charges" w wysokości 6 euro za pasażera (taka sama niezależnie czy lot OW czy RT).
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
wikiman lubi ten post.
wikiman uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 40 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group