Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 318 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 16  Następna
Autor Wiadomość
#141 PostWysłany: 11 Sty 2018 15:08 

Rejestracja: 17 Sty 2013
Posty: 25
no własnie, mam taką samą sytuację. Daj znać jak się coś zorientujesz.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast Riwiera Turecka luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2084 PLN. Wyloty z 3 miast
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
#142 PostWysłany: 13 Sty 2018 11:56 

Rejestracja: 09 Sty 2018
Posty: 20
-- 13 Sty 2018 11:19 --

nicram92 napisał(a):
no własnie, mam taką samą sytuację. Daj znać jak się coś zorientujesz.


oczywiscie dam cynk :)

-- 13 Sty 2018 11:56 --

Napisałam maila do nich i czekam na odpowiedz :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#143 PostWysłany: 15 Sty 2018 15:17 

Rejestracja: 09 Sty 2018
Posty: 20
Właśnie dostałam info ze kupując online mogę odebrać na lotnisku
oto odpowiedź w oryginale :)

Good evening,

if you buy your Artecard online you can pick-up it in the airport in owr infopoint.

Regards

Michele
Góra
 Profil Relacje PM off
le_szek uważa post za pomocny.
 
      
#144 PostWysłany: 16 Sty 2018 11:30 

Rejestracja: 17 Sty 2013
Posty: 25
:lol:
No to w sumie spoko :) Wiec kupujesz z odbiorem na lotnisku?
Ja wciąż się waham czy jest sens kupywać tą kartę bo jestem na 4 dni z czego tylko dwa pełne
_________________
Image


Ostatnio edytowany przez krasnal, 16 Sty 2018 12:12, edytowano w sumie 1 raz
Literówka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#145 PostWysłany: 16 Sty 2018 22:51 

Rejestracja: 09 Sty 2018
Posty: 20
nicram92 napisał(a):
:lol:
No to w sumie spoko :) Wiec kupujesz z odbiorem na lotnisku?
Ja wciąż się waham czy jest sens kupywać tą kartę bo jestem na 4 dni z czego tylko dwa pełne


My będziemy tydzień równy i mysle, ze te 3 dni na zwiedzanie i przejazd w dalsze tereny nam się przyda i zwróci w jakiś sposób ;)
Resztę możemy z buta obejrzeć gdyż lokum mamy w samym centrum
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#146 PostWysłany: 19 Sty 2018 13:36 

Rejestracja: 19 Sty 2018
Posty: 1
-- 19 Sty 2018 13:15 --

Witam,
przeczytałem uczciwie cały wątek, jak rozumiem nie ma na 100% odpowiedzi czy na 3-dniowej za 32EUR da się za darmo przejechać z Pompei na Wezuwiusz?
Raczej na pewno nie przedostaniemy się Alibusem Z/Na lotnisko.
A czy wiadomo coś w temacie Capri:
- CableCar (tramwaj z portu do miasta)
- z Mariny Piccola bus do Anacapri
- w Anacapri wyciąg krzesełkowy na Monte Solaro (cena ok 10€/os.).
?

Z góry dziękuje za pomoc

-- 19 Sty 2018 13:36 --

Jeszcze dodam w sprawie lotniska:
Cheaper but Slower/Less Convenient Alternatives:
ANM Bus C68 runs between Viale Fulco Ruffo di Calabria (just outside the airport) and Piazza Carlo III (which is still pretty far from downtown Naples)
ANM Bus 580 runs between Via Salomone Oreste (not far from the airport/Capodichino base) to Piazza Tecchio in Fuorigrotta (in one direction) and Stazione Scampia (in the other direction, aka Piscinola Metro Line 1).
ANM Bus 182 runs between Viale Comandante Umberto Maddalena (a bit farther away) to Piazza Cavour (a stop on Metro Lines 1 & 2) and then to Piazza Dante (also Metro Line 1)...but make sure you get on the right direction (the other way goes north of the airport)
ANM Bus 183 runs between Viale Comandante Umberto Maddalena (same as 182) to Stazione Scampia (Piscinola Metro Line 1

Bardzo ciekawe kompendium:
http://www.wikinapoli.com/transport
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#147 PostWysłany: 20 Sty 2018 18:49 

Rejestracja: 09 Sty 2018
Posty: 20
korespondowałam ostatnimi dniami z wlascicielka naszego lokum i mowi ze Alibusy kursują z lotniska i na
Mowila mi ze jak sie poprosi ładnie kierowce to może wyrzuci po trasie mnie np interesuje wysiadka na Piazza Nicolla Amore
bo przystanek ostatni to stanowczo za daleko od naszego lokum w ścisłym centrum można powiedzieć ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#148 PostWysłany: 23 Sty 2018 00:46 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 11334
Loty: 481
Kilometry: 756 212
czy ktoś ma może świeże info jak jest obecnie z dostępnością Artecard na lotnisku?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#149 PostWysłany: 29 Sty 2018 21:05 

Rejestracja: 09 Sty 2018
Posty: 20
Kashpir napisał(a):
czy ktoś ma może świeże info jak jest obecnie z dostępnością Artecard na lotnisku?


Jak cos jutro jestem w Neapolu i moge sprawdzić co z dostępnością na miejscu gdyz bede odbierac swoja na lotnisku
Dam znać jak tylko bede cos wiedziała mysle ze kolo 17 gdyz koło 15 lądujemy
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#150 PostWysłany: 30 Sty 2018 00:20 

Rejestracja: 16 Sty 2018
Posty: 5
Loty: 1
Kilometry: 1 352
kleyo napisał(a):
Czy na karcie Artecard jest możliwość dojechania na Wezuwiusz?

Kolejka dojedziesz na odpowiednią stację, ale sam wjazd na wezuwiusza płacisz dodatkowo
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#151 PostWysłany: 30 Sty 2018 02:04 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 11334
Loty: 481
Kilometry: 756 212
Ustronianka napisał(a):
Kashpir napisał(a):
czy ktoś ma może świeże info jak jest obecnie z dostępnością Artecard na lotnisku?


Jak cos jutro jestem w Neapolu i moge sprawdzić co z dostępnością na miejscu gdyz bede odbierac swoja na lotnisku
Dam znać jak tylko bede cos wiedziała mysle ze kolo 17 gdyz koło 15 lądujemy


Ja już po powrocie i mogę donieść, że karty na lotnisku są. Pani z informacji turystycznej skierowała mnie tym razem nie do biura podróży za informacją, lecz do stanowiska dokładnie naprzeciwko informacji. Były karty i na Kampanię i na Neapol. I uwaga - punkt kasuje 1 euro prowizji od karty: za nasze 2 karty na Neapol, które kosztują 21 euro, zapłaciliśmy łącznie 44 euro i na tyle dostałem rachunek. W zeszłym roku w biurze podróży żadnych opłat nie było. Ciekaw więc jestem, czy odbiór kart zakupionych przez internet jest również objęty jakąś prowizją.

Z innych informacji dotyczących karty: na krótkiej liście głównych miejsc ze zniżkami nie ma kaplicy Sansevero, jednak dobrze wiedzieć, że zniżka jest: wstęp 5 euro zamiast 7 euro. Nie można jednak wejść "za darmo" w ramach pierwszych darmowych wstępów na artecard.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#152 PostWysłany: 30 Sty 2018 09:17 

Rejestracja: 09 Sty 2018
Posty: 20
Dzień dobry ?
Ciekawa właśnie jestem czy tez nas skasują za sam odbiór hmm
Dam znac jak się dorwę do netu już w Neapolu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#153 PostWysłany: 02 Lut 2018 12:08 

Rejestracja: 09 Sty 2018
Posty: 20
Jesteśmy w Neapolu
Odbiór artecard zakupionych online w punkcie info na lotnisku jest za free chwała Bogu ???
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#154 PostWysłany: 02 Lut 2018 20:01 

Rejestracja: 09 Sty 2018
Posty: 20
No to powiem wam tak, ze warto sprawdzać co jest w składzie artecard
Bowiem jak się dziś przekonaliśmy na własnej skórze chcąc skorzystać jako pierwsze wyjście do castel sant’ Elmo ( można bez biletu wejść na mury)
ale bilet łączony z Villa Pignatell i Villa Floridiana miały być za free jako pierwsze wejście
Niestety pan w elmo nie raczył poinformować ze zima obie wille są zamknięte
Tym sposobem zmęczeni i przemoczeni do suchej nitki poza Elmo nie zobaczyliśmy nic

Aaaa ważne ze do sotteranea nie obowiązuje zniżka z artecard nawet jako pierwsze czy drugie wejście
W zależności od karty gdyż to instyt prywatna i na artecard jedynie dają 10% zniżki
Już się boje ze jak pojadę do Pompei to tez się coś okaże innego niż piszą bo chcemy jechać w niedziele gdzie ma być wstęp free jako ze to pierwsza niedziela miesiąca a dwa pierwsze za free będę miała wykorzystane jeśli jutro kupię bilet łączony na katakumby ??
Owszem przejazdy są za free ale wejścia trzeba uważać i czytać po x razy aby mieć pewność
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#155 PostWysłany: 02 Lut 2018 20:54 

Rejestracja: 18 Wrz 2015
Posty: 906
Loty: 54
Kilometry: 71 690
niebieski
Co do Napoli Soterranea - prosta sprawa, skoro nie ma informacji o darmowym wejściu, nie ma darmowego wejścia...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#156 PostWysłany: 03 Lut 2018 17:32 

Rejestracja: 03 Lut 2018
Posty: 2
Zbanowany
Hej!

Już w ten poniedziałek lecę do Neapolu. Chciałbym kupić kartę na Neapol i Artecard 3 dniową na całą Kampanię (obojętnie, czy przez internet, czy stacjonarnie). Jednak lot mam dopiero o 19:00, więc na lotnisku będę około 21:00. Stąd też moje pytanie, czy można odebrać zamówioną Kartę gdzieś poza lotniskiem, np. na Garibaldi? Domyślam się, że o 21:00 biuro będzie już zamknięte, czy nie?

Z góry dziękuję za odpowiedź!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#157 PostWysłany: 03 Lut 2018 17:51 

Rejestracja: 18 Wrz 2015
Posty: 906
Loty: 54
Kilometry: 71 690
niebieski
Biuro będzie zamknięte. Odebrać można z tego, co pamiętam na przykład w Muzeum Archeologicznym.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#158 PostWysłany: 03 Lut 2018 18:29 

Rejestracja: 03 Lut 2018
Posty: 2
Zbanowany
Okay, dzięki :D

Z tego co udało mi się znaleźć jeszcze na innym forum, to można odebrać w Palazzo Reale.
Jest gdzieś może strona, na której można sprawdzić, gdzie można odebrać/kupić tę kartę? Opróczo ficjalnie strony, która nic nie powie :P
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#159 PostWysłany: 05 Lut 2018 10:40 

Rejestracja: 17 Sty 2013
Posty: 25
Hej,

Wie ktoś jak z dostępnością Artecard 3dni na miejscu? W neapolu będę w piątek.
opcja zamawiania przez internet i odbior na miejscu myślicie, że wchodzi w grę bez ryzyka? Obawiam się, ze zamówie i opłacę dzisiaj a w piątek jeszcze jej nie będzie gotowej do odbioru.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#160 PostWysłany: 05 Lut 2018 10:46 

Rejestracja: 09 Sty 2018
Posty: 20
Ja zamówiłam online i odebrałam na miejscu bez kłopotu
Mailem przychodzi potwierdzenie
i należy wydrukować wersje przeslana przez nich i pokazać u nich i już
Góra
 Profil Relacje PM off
nicram92 lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 318 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 16  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group