Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 318 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 16  Następna
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 08 Lut 2014 16:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Kwi 2012
Posty: 771
Loty: 91
Kilometry: 123 256
niebieski
kleyo napisał(a):
Czy na karcie Artecard jest możliwość dojechania na Wezuwiusz?

Czy na tej samej karcie można skorzystać z kolejki linowej na Monte Faito (obsługiwanej przez tego samego przewoźnika co Circumvesuviana)?



Ta karta nie daje takiej możliwości.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN
Boże Ciało w Egipcie: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2105 PLN. Wyloty z 3 miast Boże Ciało w Egipcie: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2105 PLN. Wyloty z 3 miast
#22 PostWysłany: 10 Lut 2014 12:27 

Rejestracja: 08 Gru 2011
Posty: 540
W sumie opcja z dojazdem do muzeum archeologicznego jest mi bardzo na rękę, bo nocleg mam tuż obok. Ktoś w tym muzeum kupował kartę artecard, raczej powinna być taka możliwość, ale chciałbym potwierdzić?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 10 Lut 2014 17:18 

Rejestracja: 28 Lis 2012
Posty: 60
Loty: 35
Kilometry: 85 625
kleyo napisał(a):
W sumie opcja z dojazdem do muzeum archeologicznego jest mi bardzo na rękę, bo nocleg mam tuż obok. Ktoś w tym muzeum kupował kartę artecard, raczej powinna być taka możliwość, ale chciałbym potwierdzić?

Tak, myśmy kupili ArteCard w muzeum archeologicznym.
Do tego panie tam są miłe i udzielają kompetentnych informacji.
_________________
http://picasaweb.google.com/rodzina.nawrockich
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#24 PostWysłany: 15 Mar 2014 12:24 

Rejestracja: 20 Kwi 2012
Posty: 211
niebieski
Witam
Forumowicze jutro mam lot do Neapolu z Katowic powrót w środę i mam dużo niejasności pomóżcie:
Chciałbym zwiedzić Pompeje i Wezuwiusz chcę kupić jakąś kartę zastanawiam się na Unicocampania 3T za 20euro lub tą Artecard za 32euro i tu zaczyna się problem.
Z informacji na stronkach wynika że to Unicocampania 3T obowiązuje na "EAVBUS routes to Vesuvius" ale nie mogę nic znaleźć o tym Evabus czy on jeździ w marcu? i czy ta karta obowiązuje na kolejkę Circumvesuviana, którą mogę dojechać do Pompei oraz Salerno?
Wiem,że ta karta za 32euro obowiązuje na Circumvesuviana i na Pompeje liczę koszty i sam nie wiem bo sam bilet na autobus pod Wezuwiusz to ponad 10euro.
Pomóżcie
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 15 Mar 2014 18:26 

Rejestracja: 20 Kwi 2012
Posty: 211
niebieski
lasan82 napisał(a):
Witam
Forumowicze jutro mam lot do Neapolu z Katowic powrót w środę i mam dużo niejasności pomóżcie:
Chciałbym zwiedzić Pompeje i Wezuwiusz chcę kupić jakąś kartę zastanawiam się na Unicocampania 3T za 20euro lub tą Artecard za 32euro i tu zaczyna się problem.
Z informacji na stronkach wynika że to Unicocampania 3T obowiązuje na "EAVBUS routes to Vesuvius" ale nie mogę nic znaleźć o tym Evabus czy on jeździ w marcu? i czy ta karta obowiązuje na kolejkę Circumvesuviana, którą mogę dojechać do Pompei oraz Salerno?
Wiem,że ta karta za 32euro obowiązuje na Circumvesuviana i na Pompeje liczę koszty i sam nie wiem bo sam bilet na autobus pod Wezuwiusz to ponad 10euro.
Pomóżcie


podbijam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#26 PostWysłany: 26 Mar 2014 09:01 

Rejestracja: 18 Sty 2013
Posty: 46
Bilet 3T za 20 euro obowiązuje na Circumvesuviana, co do Evabus niestety nie wiem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#27 PostWysłany: 11 Gru 2014 14:56 

Rejestracja: 11 Gru 2014
Posty: 3
Choć na temat biletów Unicocampania i Arte jest w tym wątku sporo, to jednak nie ma chyba konkretnych informacji na temat:
1. Czy można je nabyć bezpośrednio na lotnisku po przylocie?
2. Dzieci do jakiego wieku są zwolnione z opłat za komunikację publiczną ewent. korzystają z biletów ulgowych?
Proszę osoby zorientowane o informacje.
Pozdrawiam,
Tomek
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#28 PostWysłany: 25 Sty 2015 15:52 

Rejestracja: 02 Lut 2014
Posty: 68
Loty: 288
Kilometry: 529 188
A prop Arte Card. Wiem, że można ją kupić na głównym dworcu, w muzeum archeologicznym, w Pompejach, ale czy można po prostu we wszystkich miejscach w których upoważnia do zniżki? Chciałbym zacząć zwiedzanie w niedziele rano od Tunelu Burbonów, a dworzec kolejowy jest troche nie po drodze.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#29 PostWysłany: 03 Lut 2015 01:33 

Rejestracja: 08 Gru 2011
Posty: 540
Z tego co czytałem przed wyjazdem to właśnie był problem z kupnem Arte Card w dowolnym miejscu objętym kartą. Więc chyba jedynie jest to dostępne w wybranych miejscach.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#30 PostWysłany: 06 Lut 2015 15:13 

Rejestracja: 11 Gru 2014
Posty: 3
Do Wojtano,
Nie mogę odpowiedzieć na PW, chyba z uwagi na mały staż na forum.
Artecard na 3 dni i cały region (Neapol i okolica z Pompejami, Sorrento, Amalfi itd) zawiera nieograniczone korzystanie z komunikacji typu pociągi, metro, autobus, kolejki funicolare (poza promami) oraz 2 darmowe wstępy do atrakcji z listy i 1 wstęp ze zniżką 50 %. Ja skorzystałem na wejście do Muzeum Archeologicznego i ruin w Pompejach. Mogłem zaliczyć coś jeszcze z listy, bo w muzeum w ogóle nie podbili skorzystania. Na automatach do bramek na stacjach metra nie czytało tej karty, ale wystarczyło pokazać ("machnąć") obsłudze i otwierali zdalnie bramkę. Karta jest ważna też na Alibus na lotnisko.
Cena karty 32 Euro. Jest też karta tylko na aglomerację Neapol na 3 dni (bez Pompei) za 21 Euro. Dla młodzieży 21-25 lat te karty są tańsze.
Pozdrawiam,
Tomek
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#31 PostWysłany: 08 Lut 2015 21:34 

Rejestracja: 08 Lut 2015
Posty: 39
hej, we wtorek lecę do Neapolu na 5 dni. Mam parę pytań, na które nie mogę znaleźć odpowiedzi albo cienko u mnie z szukaniem;)

1) czy Campania artecard obowiązuje na Capri?
2) czy można ją kupić na lotnisku?
3) jak dokładnie jest ważna? Jeśli kupię ją w czwartek będzie działać do soboty do północy czy inaczej?
4) czy ktoś jest w stanie polecić tanią wypożyczalnię aut - małe autko na 1 dzień - chcę je wypożyczyć, żeby skoczyć na wybrzeże (Amalfi/Positano) bo pomimo planowanego zakupu Campania artecard wydaje mi się to przyjemniejsza forma podróży i podziwiania widoków a przede wszystkim bardziej dopasowana do potrzeb. Chyba, że się mylę i komunikacja jest częsta i dobrze zorganizowana?
5) jeśli ktoś jest teraz w Neapolu lub niedawno wrócił i był na Wezuwiuszu - jakie panują tam warunki - jest śnieg? Bo niestety bardzo kiepsko u mnie z formą i przeraża mnie godzinka czasu na wejście i zejście.

Będę wdzięczna za wszelkie informacje!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#32 PostWysłany: 08 Lut 2015 22:38 

Rejestracja: 22 Sie 2011
Posty: 101
martusb napisał(a):
hej, we wtorek lecę do Neapolu na 5 dni. Mam parę pytań, na które nie mogę znaleźć odpowiedzi albo cienko u mnie z szukaniem;)

1) czy Campania artecard obowiązuje na Capri?
2) czy można ją kupić na lotnisku?
3) jak dokładnie jest ważna? Jeśli kupię ją w czwartek będzie działać do soboty do północy czy inaczej?
4) czy ktoś jest w stanie polecić tanią wypożyczalnię aut - małe autko na 1 dzień - chcę je wypożyczyć, żeby skoczyć na wybrzeże (Amalfi/Positano) bo pomimo planowanego zakupu Campania artecard wydaje mi się to przyjemniejsza forma podróży i podziwiania widoków a przede wszystkim bardziej dopasowana do potrzeb. Chyba, że się mylę i komunikacja jest częsta i dobrze zorganizowana?
5) jeśli ktoś jest teraz w Neapolu lub niedawno wrócił i był na Wezuwiuszu - jakie panują tam warunki - jest śnieg? Bo niestety bardzo kiepsko u mnie z formą i przeraża mnie godzinka czasu na wejście i zejście.

Będę wdzięczna za wszelkie informacje!




wróciłem wczoraj
ad 3 brałem w http://www.locautorent.com/en przez portal fly4free na 3 dni za 200 zł fiat 500
ad 5 jest śnieg warunki kiepskie 0 stopni na górze , byłem na http://pl.tripadvisor.com/Attraction_Review-g194864-d544850-Reviews-Vulcano_Solfatara-Pozzuoli_Province_of_Naples_Campania.html zamiast Wezuwiusza i było super.

poza tym Pompeje i Tunel Burbonów ja dla mnie rewelacja .

teraz pogoda ma być lepsza

Image

Image

Image

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#33 PostWysłany: 09 Lut 2015 21:32 

Rejestracja: 08 Lut 2015
Posty: 39
kierowcą jestem żadnym, ale jedzie ze mną taki sporo lepszy;) myślę, że da radę, co prawda tamtędy nie jeździł ale byliśmy już we Włoszech, jeździliśmy po górach i wróciliśmy cali więc uda się i tym razem. mapki bardzo chętnie, ale nie mogę napisać Ci pw ani na nie odpisać co jest zgoła dziwne tak btw.

to auto to tylko na wybrzeże, Wezuwiusz i ewentualna resztę obskoczymy na artecard . boję się parkingów, ścisku w mieście i kradzieży, niech będzie;) wystarczy mi doświadczenie z Bolonii do której samego centrum nieświadomi wjechaliśmy w niedzielny wieczór i szukanie parkingu zajęło dobre 2 godziny.
Niestety wciąż nie wyrobiliśmy kredytowej... pomimo, że po wypożyczaniu auta w... Bolonii też mamy nauczkę. a niby człowiek uczy się na błędach.

ma ktoś mapkę która będzie dobra do zwiedzania Pompejów? nie umiem znaleźć niczego odpowiedniego
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#34 PostWysłany: 12 Lut 2015 17:25 

Rejestracja: 03 Wrz 2010
Posty: 156
Lucy61 napisał(a):
Wczoraj wróciłam z Neapolu, więc dzielę się na swieżo wszystkim, co wiem. Na lotnisku nie można kupić artecard, mimo, że w mailu wydawca tej karty poinformował mnie, że można. W sobotę i niedzielę- nie kupicie jej nigdzie, bo Włosi nie pracują,ale ona uprawnia tylko do zniżki na zwiedzanie- komunikacji nie dotyczy- więc my z niej zrezygnowaliśmy. Z lotniska oczywiście można dojechać do centrum Alibusem, ale jak jesteście pierwszy raz , to trochę czasu zejdzie na to, żeby go znaleźć. Zatrzymuje się zresztą nieczęsto, więc z walizami można jeszcze trochę pochodzić...



Widzę że byliśmy w tym samym czasie w Neapolu i wyprostuje to co napisałaś.

Na lotnisku w tabacchi zabrakło artecard i bardzo dobrze bo bym skasował już pierwszego dnia w sobotę i byłaby ważna do poniedziałku (przylot wieczorem w sobotę wylot wtorek wieczorem) kupiłem bilet na Alibusa za 3e przystanek na przeciw wyjścia dojście w 2min, trudno przeoczyć... jeździ co 20-30min...

Zatrzymałem się w budżetowym hotelu Colombo recepcjonistę zapytałem gdzie można kupić artecard odpowiedział że u niego.. Za Artecard Camapnia dla dorosłej osoby zapłaciłem 32e Tak jak już było napisane na forum obejmuje ona cały transport w Campani poza promami i 2 atrakcje kolejna 50%.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#35 PostWysłany: 20 Lut 2015 15:37 

Rejestracja: 02 Sie 2011
Posty: 15
Wróciłem z Pierwszą parę dni temu z Neapolu. Przygotowując się na wycieczkę dostałem szału 3x przeglądając włoskie strony (komunikacja, artecard...).
Więc chciałbym zrobić małe podsumowanie praktyczne i dać przykład wycieczek.
Byliśmy prawie 4 dni (wylot w sobote wieczorem, powrót we wtorek wieczorem)

1. Artecard
*najbardziej sensowa opcja: 3 dni na cały region (32euro). Dla młodych (od 18 lat do 25 (nie wliczając 25 :( ))
* na lotnisku można kupić obok informacji w travel agency (jak dobrze pamiętam czynna do 19)
* jeśli się nie uda kupić na lotnisku to można udać się szybko do Muzeum archeologicznego i tam spróbować (nam niestety w niedziele wieczorem nigdzie nie udało się kupić, co popsuło nam plany, bo w poniedziałek można ale dopiero od 9)
* jeśli jest się w centrum, to na Garibaldi w punkcie informacji też można kupić (od 9 do 18 (?) okres wydawania kart, sama informacja czynna dłużej)
* dwie atrkacje za darmo a trzecia za 50% - ale jak to we Włoszech, weszliśmy do 3 za darmo, a wszędzie nam skanowali kartę
* najdroższe atrakcje: Pompeje, Herkulanum, Paestum (10-11e)

2. Dojazd z lotniska do Neapolu
- AliBus 3euro, można bilet kupić w Tabaku na lotnisku (3e), można też u kierowcy, ale pierwszeństwo wejścia mają osoby z biletem, więc koniecznie kupujcie wcześniej
- autobus 182 dojeżdża jak dobrze pamiętam pod muzemu archeologiczne
- taksówka (~15e w zależności od utargowania)
- z buta - do centrum ok 1h
- ret-a-car (dodatkowa atrakcja to jazda po ulicach neapolu - niezapomniane wrażenia zostają na aucie)
- stop

3. Baza wypadowa
- najlepiej w centrum przy Garibaldi, bo można dostać się na pociąg w ciągu 5min
- minusem są dość słabe hotele w tej dzielnicy i jest tam chyba najbrudniej :)
- z drugiej strony najtańsze hotele są właśnie tam

4. Wycieczka #1 (Pompeje i Sorrento)
- przy użyciu ArteCard, wycieczka całkowicie za darmo (przy braku: 11e za Pompeje i ok 3e za każdy odcinek Circumvesivii)
- circumvesuvia z Garibaldi do Pompeje Scavi (co 20-30min, czas przejazdu ok 30min)
- na Pompeje można przeznaczyc od 2h do całego dnia (nam zeszło ok 6h) (najbardziej atrakcyjne miejsca to termy, burdel z malowidłami i amfiteatry)
- przejazd do Sorrento Circumvesuvia (co 20-30min, czas przejazdu ok 30min)
- zwiedzanie Sorrento i kolacja
- powrót do Garibaldi późnym wieczorem (co 20-30min, czas przejazdu ok 1h)

5. Wycieczka #2 (Wezuwiusz i Herkulanum)
- wyjaśnienie: Ercolano to obecna miejscowość w której znajdują się muzeum Herkulanum
- circumvesuvia z Garibaldi do Ercolano Scavi (co 20-30min, czas przejazdu ok 20min)
- należy być między 9 a 10 bo wtedy jedzie pierwszy VesuvioExpress (20e - w tym przejazd w dwie strony, 90min czasu na Wezuwiuszu i bilet wstępu)
- w południe powrót do Ercolano i pizza (polecam Luna Caprese, idąc z dworca do ruin Herkulanum po prawej stronie, pizza głównie dla localsów, ceny: pizza 3,5-5e, peroni 0,66 - 3e, serwis prawdopodobnie tylko dla turystów 1e/osoba)
- Herkulanum - przejście z dworca w Ercolano do Herkulanum zajmuje 10min, w samym Herkulanum czas zwiedzania to ok 4h (dużo mniejsze niż Pompeje, ale lepiej zachowane, najciekawsze miejsce: pomieszczenia ze szczątkami ludzi, którzy zeszli do ówczesnej plaży i czekali na ratunek z moża, który nigfy nie dotarł)

6. Wycieczka #3 (Neapol)
- długość wycieczki jest zależna od tego gdzie wchodzimy (oprócz kościołów, większość rzeczy płątna 6-8e), nam zwiedzenie neapolu zajeły dwa popołudia
- wszystko można obejść z buta (może oprócz funicularów do Villi Floridiany)
- w którymś z przewodników czytałem, że neapol można kochać albo nienawidzić - w pełni się z tym zgadzam :)
- w Muzeum archeologi można spędzić pół dnia, nam wystarczyły 2h (tajemniczy pokój dość mały, ale niektóre eksponaty robią wrażenie, jeśli ma się na uwadzę ze mają 2 tys lat)

7. Wycieczka #4 (Capri) [niestety nie udało nam się tam dojechać]
- wycieczka na cały dzień
- najtańszy prom w dwie strony - 25e (wolny, szybki (ok 40e)
- arteCard prawdopodobnie nie obowiązuje na autobusy po Capri

8. Przewodnik
- my używaliśmy "Neapol i południowe włochy" National Geographic (informacje niepełne ale wystarczające)
- w Pompejach i Herkulanum można wykupić audioguide (ok 4-6e) albo prywatnego przewodnika (chyba 100e/grupa)
- w Pompejach można kupić polski przewodnik w przypompejowych sklepikach

Ogólnie wypad uważam za udany, nie ze względu na Neapol ale na jego okolice.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
3 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#36 PostWysłany: 02 Kwi 2015 23:10 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Cze 2011
Posty: 1508
Loty: 335
Kilometry: 498 640
Ja osobiście odradzałbym wypożyczanie aut, jeździ się w tej okolicy koszmarnie ze względu na iście ułańską fantazję Neapolitańczyków, dla których znaki i światła to jedynie sugestia, ale w żadnym bądź razie nakaz lub zakaz. Zresztą tempo jazdy samochodem nie powala. Przejażdzka z Sorrento na lotnisko (to raptem 50 km i omijamy centrum Neapolu przecież) może trwać i 3h. Testowałem to rok temu, w tym roku też wpadnę na 3 dni, ale za żadne skarby auto nie wchodzi w grę. Karta Artecard raczej nie działa na Capri (tzn na promy), gdyby działała, to byłaby tańsza niż rejs w tę i z powrotem (b. wysokie ceny). No ale nie będę się upierać.

Sorrento zaś odradzałbym raczej (jeśli trzeba wybierać jedno z dwóch) na rzecz Praiano i Positano. Nie to, że całkiem do bani, ma swój urok, jednak P i P to niesamowite miejsca, Sorrento to zwykły kurort śródziemnomorski.

Ogólnie Neapol i okolice to moim zdaniem 7-10 dni wyprawa. Liczę w tym również Monte Cassino, które nie jest daleko. Rewelacyjne miejsce (głównie ze względu na okolice).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#37 PostWysłany: 03 Kwi 2015 13:19 

Rejestracja: 08 Gru 2011
Posty: 540
Tyle, że dojazd do Positano, Praiano i Amalfi w zasadzie najłatwiej wychodzi przez Sorrento, więc można w czasie wycieczki pochodzić te 1-2 godzinki po tym miasteczku. Mają tam sady z cytrynami i czasem gałęzie wystają za płot, więc można sobie taką cytrynkę z drzewka zerwać :)

Artecard na pewno nie działa na promy na Capri.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#38 PostWysłany: 01 Cze 2015 07:18 

Rejestracja: 01 Cze 2015
Posty: 2
Hej

mam pytanie dla tych co podróżowali z dziekciem, albo mają jakieś info na ten temat

sobie i zonie kupię Campania Arte Card na Neapol i okolice, ale co z 10-latkiem. jak z opłatami za metro, pociąg, wejścia do Pompeii czy inne

moze jest sens mu kupić arte Card Junior, bo bez sensu tylko dla niego stawac wszedzie w koeljkach czy kupowac osobne bilety na transport.

będę wdzięczny za info i porady
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#39 PostWysłany: 15 Cze 2015 17:37 

Rejestracja: 01 Cze 2015
Posty: 2
ok. wróciliśmy i garść informacji

1. Campania ArteCard obowiązuje na alibusa i byliśmy na niej też w Muzeum Archeologicznym i Pompejach, ale i tu i tu musiliśmy dopłacić po 5 i po 2 euro bo była jakaś "obowiązkowa" dodatkowa wystawa.
2. czasem jest problem w czytnikach w metrze czy funicolare ale wtedy trzeba tylko tam "ochroniarzowi" machnąć i przepuszcza
3. Zmienił się system biletowy i nie ma już Unico Campania 3T - są tylko dziennie na Neapol i bodaj 16 różnych stref na zewnątrz neapolu. Dla dziecka zatem wyglądało to tak, że np jadąc na wycieczkę Neapol -> Wezuwiusz -> Pompeje -> Neapol kupiliśmy w na stacji Porta Nolana bilet do Ercolano Scavi; po powrocie z wezuwiusza kupiliśmy na tej stacji bilet do Pompei Scavi, a w Pompei Scavi bilet powrotny do Neapolu. kolejek na dworach nie ma więc spoko, a cenowo to też nie wychodzi źle bo poszczególne odcinki od 1,6 Euro do 2,6

Poza Neapolem spędziliśmy 3 dnia na Procidzie - mała wyspa obok Ischi. Płynęliśmy Promem z Pozzuoli ( taniej i krócej niż z Neapolu ). Wyspę polecam, mało turystów, kolorowe miasteczko portowe.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#40 PostWysłany: 16 Lip 2015 15:49 

Rejestracja: 14 Sty 2013
Posty: 61
Campania ArteCard działa na autobusy z Sorrento do Amalfi?
bo z twojego postu rozumiem że kupowałeś bilety autobusowe pomimo posiadania ArteCard?
Czy ArteCard "działa" na Wezuwiusz? :)

Bo w planie mam zakup karty i zaliczenie:
Autobus Neapol Amalfi
Wezuwiusz
Pompeje

i to będzie wszystko gratis w ramach tej karty, tak?
Jeśli czegoś nie rozumiem lub macie lepszy "pomysł na kartę" to liczę na wskazówki
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 318 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5 ... 16  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group