Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 27 Kwi 2014 08:57 

Rejestracja: 31 Mar 2014
Posty: 10
Witam serdecznie :) 2.05 wybieram się z chłopakiem na tydzień na Majorkę (370zł/os WRO-RYG-PMI PMI-RYG-KRK) i trochę martwią mnie prognozy pogody, czy ktoś mógłby mi powiedzieć jak taka prognoza przekłada się na rzeczywistość? Czytałam, że co innego 20 stopni na Majorce, a co innego w Polsce.
http://www.accuweather.com/en/es/cala-d ... her/305520
http://www.wunderground.com/q/zmw:00000.43.08306?MR=1
Wybieramy się do Cala d'Or i nie planujemy wynajmu samochodu, jednak w razie fatalnej pogody możliwe, że będziemy zmuszeni szukać innych rozrywek niż plaża. Chętnie poczytam Wasze uwagi, porady jakie wziąć ubrania, czy można popływać i się opalić i czy mój plan wycieczki jest ok (w razie faktycznej pogodowej katastrofy myślałam o poznaniu kogoś na miejscu i wynajęciu auta w więcej osób, dla dwojga jest to dość duży wydatek).
Pozdrawiam!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Egipt luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2406 PLN. Wyloty z 2 miast Egipt luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2406 PLN. Wyloty z 2 miast
Tanie loty do Turcji: Izmir z Warszawy od 387 PLN Tanie loty do Turcji: Izmir z Warszawy od 387 PLN
#2 PostWysłany: 27 Kwi 2014 12:28 

Rejestracja: 27 Kwi 2014
Posty: 2
Również lecę na Majorkę 2.maja (GDN RYG PMI). Będę z 5 letnim synem. Planuję wynajęcie auta na lotnisku zaraz po przylocie, żeby mieć już transport do hotelu. Zamierzam trochę zwiedzać ale mam nadzieję również na plażowanie.... Jeśli jesteście zainteresowani poruszaniem się po wyspie autem, to może jakoś udało by się nam jakoś razem zorganizować, aby podzielić koszty ;-) Dajcie znak.
Pozdr.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 27 Kwi 2014 13:05 

Rejestracja: 05 Sty 2012
Posty: 94
Loty: 60
Kilometry: 85 425
Byłem w zeszłym roku w połowie kwietnia. Prognozy mówiły o 17-18 stopniach przez cały okres bez zachmurzeń. Słońce paliło nie do wytrzymania. Przy takiej pogodzie weźcie jakieś dobre kremy z filtrem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 30 Kwi 2014 20:03 

Rejestracja: 04 Sie 2011
Posty: 61
Witam super sie składa że bedzie nas więcej tym samym samolotem z oslo na palme lecieć ;) co do pogody ma byc ciepło i słonecznie :D jak byłem na poczatku kwietnia na krecie to też sie pogoda stresowałem (w prognozach deszcz)a na miejscu okazało sie co innego ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 06 Maj 2014 14:12 

Rejestracja: 06 Maj 2014
Posty: 3
A leci ktoś może 9 maja z Modlina?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group