Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 138 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 06 Cze 2011 00:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Wrz 2010
Posty: 120
Poszukuję namiarów na nocleg w Atenach dla 3 osób, w terminie 19 - 21.06.2011. Nie musi być ekskluzywnie, ale dobrze by było, żeby pokój był na przyzwoitym poziomie (nocować tam będą też moi rodzice, którzy młodzieniaszkami nie są ;) ) i w dzielnicy, w której można wyjść bez obawy po zmroku :mrgreen: To wszystko oczywiście za niezbyt wygórowaną cenę.

Wiem, że są różne wyszukiwarki, ale może ktoś z Was był w Atenach i może coś polecić. Będę wdzięczna za pomoc :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
Początek lata i wakacji w Grecji: tydzień z all inclusive na wyspie Lesbos z za 2377 PLN. Wylot z Katowic Początek lata i wakacji w Grecji: tydzień z all inclusive na wyspie Lesbos z za 2377 PLN. Wylot z Katowic
#2 PostWysłany: 06 Cze 2011 21:15 

Rejestracja: 08 Cze 2010
Posty: 166
Loty: 120
Kilometry: 122 460
Ja w kwietniu byłem w Hotelu Illisos (http://www.booking.com/hotel/gr/ilissos ... zAod6xyutw). Generalnie od hotelu 4* oczekiwałbym przynajmniej basenu, którego tutaj brakowało. Lokalizacja dość bezpieczna ale jakieś 15min od centrum.
Przy szukaniu hoteli unikaj tych położonych w pobliżu stacji metra Omonia bo tamta okolica jest nieciekawa.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 06 Cze 2011 23:05 

Rejestracja: 18 Sie 2010
Posty: 335
niebieski
Kilka razy spałem w hotelu Phidias
http://www.phidias.gr/
Lokalizacja super,blisko Plaki,Akropolu i stacji metra Thissio.Pokoje dość skromne choć czyste.Mankament -hotel jest przy deptaku na Akropol,wczesną nocą dość duży hałas,szczególnie na I piętrze.Bardzo pomocna obsługa.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 30 Gru 2013 16:49 

Rejestracja: 30 Gru 2013
Posty: 2
cześć, wybieram się na początku lutego do Aten. czy możecie polecić jakiś sprawdzony nocleg dla 2 osób? Czytałem, że okolice Placu Omonia lepiej omijać, czy jeszcze jakieś?

Do Aten wybieramy się na 5 dni, ale z tego co widzę spokojnie uda nam się wszystko obejrzeć. Gdzie poza Atenami radzicie się jeszcze wybrać (w lutym) na jednodniową wycieczkę ? :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 30 Gru 2013 17:37 

Rejestracja: 27 Gru 2013
Posty: 2
na 5 dni do Aten?? 2 dni wystarczy aby zobaczyc miasto. z wycieczek w okolice polecam nafplio
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 30 Gru 2013 18:04 

Rejestracja: 19 Wrz 2012
Posty: 16
W wrześniu ubiegłego roku z małżonką spaliśmy w hotelu Dorian Inn nieopodal... Placu Omonia :D Jeśli chodzi o stosunek ceny do jakości i komfortu byliśmy zadowoleni. Co do złej sławy tego miejsca... żadnych incydentów nie zanotowaliśmy, nikt nas nie okradł, zioła tudzież mocniejszych atrakcji nikt nam nie oferował ;)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 30 Gru 2013 22:34 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22329
5 dni to sam raz na Ateny i okolice. 3 dni na zwiedzanie Aten (muzea, placi, targi), i polecam pół dnia do Sunio i jednodniówkę do Nafplio przez Korynt albo na jakąś wyspę (Spetses, Aegina) itd.
A co do Omonioi, nie jest tak zle. Wystarczy zdrowy rozsądek ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 31 Gru 2013 16:19 

Rejestracja: 30 Gru 2013
Posty: 2
a jak najłatwiej dostać się do Nafplio? podejrzewam, że prom będzie tutaj najlepszy. Możecie polecić stronę, gdzie można zrobić rezerwację?

Hotel Dorian Inn fajnie wygląda, tylko trochę drogo. Widziałem oferty na airbnb za mniejsze pieniądze z porównywalnym wyposażeniem + kuchnia własna.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 31 Gru 2013 16:27 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22329
Do Nafplio PKS (KTEL) z Aten do Nafplio. Cena 23 euro rtn i tutaj jest rozkład http://www.ktel-argolidas.gr/?module=de ... ages_id=9&
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 31 Gru 2013 17:45 

Rejestracja: 31 Gru 2013
Posty: 1
lukkazzz napisał(a):
cześć, wybieram się na początku lutego do Aten. czy możecie polecić jakiś sprawdzony nocleg dla 2 osób? Czytałem, że okolice Placu Omonia lepiej omijać, czy jeszcze jakieś?
Byliśmy w Atenach w październiku 2013. Mieszkaliśmy tu:
https://www.airbnb.pl/rooms/792097
Z czystym sumieniem możemy polecić, choć to miejsce dla 5 osób. Ale cena jest przyzwoita, okolica też. Kontakt z właścicielem też bez zarzutu.
Udanego pobytu w Atenach życzę:)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 09 Mar 2014 16:51 

Rejestracja: 09 Mar 2014
Posty: 3
Loty: 6
Kilometry: 6 521
Polecam nocleg u mojej znajomej (znajomych ) ; https://www.airbnb.pl/rooms/1223199?s=pf_C
Góra
 Profil Relacje PM off
orchidea.orxidea uważa post za pomocny.
 
      
#12 PostWysłany: 09 Mar 2014 17:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Sty 2014
Posty: 117
Loty: 17
Kilometry: 31 857
Sylwina napisał(a):
Polecam nocleg u mojej znajomej (znajomych ) ; https://www.airbnb.pl/rooms/1223199?s=pf_C


Również polecam. Korzystałem. Optymalnie jest wynając oba pokoje jadać w czwórkę ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
orchidea.orxidea uważa post za pomocny.
 
      
#13 PostWysłany: 10 Mar 2014 14:17 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Cze 2013
Posty: 416
Loty: 501
Kilometry: 583 172
niebieski
luk4sz napisał(a):
W wrześniu ubiegłego roku z małżonką spaliśmy w hotelu Dorian Inn nieopodal... Placu Omonia :D [...]

Także polecam Dorian Inn - bardzo wygodny hotel za niską cenę. U nas rezerwacja w grudniu na pobyt w lutym - przez HRS i wyszło około 30Euro za pokój ze śniadaniem. Co jest baaaardzo przyzwoitą ceną jak na ten standard.
_________________
http://www.citybreak.me
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 16 Wrz 2014 09:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Wrz 2012
Posty: 7695
Loty: 15
Kilometry: 58 252
srebrny
Ateny i okolice w listopadzie na 4,5 dnia (rodzinka 2+2), i jestem rozerwany między:

-brać samochód i nie liczyć się z mieszkaniem w "centrum" tylko np. na wybrzeżu i móc zjechać okolicę w tym jezioro Vouliagmeni, jakaś inna atrakcja terenowa nie miejska, a do Aten wpaść na 2 dni, zostawiając samochód na obrzeżach i dojechać metrem,

-poruszać się komunikacją i być "przywiązanym" do centrum, a komunikacja będzie tak sprawna, że samochód jest zbędny?

Co byście polecili?
_________________
Dancehall Masak-Rah
Junior Stress - Za Mało Cichej Wody W Rzece
ImageImage
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 28 Paź 2014 08:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Cze 2012
Posty: 1366
Loty: 434
Kilometry: 623 989
niebieski
Wróciłem właśnie z Aten więc z ręką na sercu mogę polecić Pella Inn Hostel. Łóżko w pokoju wieloosobowym kosztowało mnie 9.80 euro. Super miejscówka. Widok na Akropol. Obok pełno tanich restauracji gdzie można zjeść już od 2 euro. Do metra jakieś 300m. Do Ancient Agora przez którą można przejść w kierunku Akropolu ok. 300m. Przede wszystkim bezpiecznie wieczorem. Dużo turystów ale i dużo policji.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 28 Paź 2014 09:21 

Rejestracja: 28 Gru 2012
Posty: 41
http://www.hostelbookers.com/property/p ... t/2/ppl/2/

nie był jakiś mega ale tanio, ze sniadaniem, prywatny pokoj z lazienką
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#17 PostWysłany: 04 Lut 2015 11:55 

Rejestracja: 04 Lut 2015
Posty: 2
Cześć,
Na koniec kwietnia lecę do Aten. Przylot około północy. Na lotnisku wynajmuję samochód i jadę w kierunku Poloponezu. Szukam taniego noclegu w pobliżu autostrady. Nie chcę wjeżdzać do centrum. Niestety noclegi, które znajduję na różnych serwisach rezerwacyjnych są drogie. Szukam niedrogiej dwójki z czystą pościelą. Coś jak F1 we Francji. Myślałem również o airbnb, ale ze względu na porę przylotu tę opcję odrzucam.
Czy możecie mi coś polecić?
Kris
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#18 PostWysłany: 04 Lut 2015 12:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sty 2011
Posty: 809
niebieski
Ja od siebie mogę polecić: https://www.booking.com/hotel/gr/athens ... en-gb.html, swietna miejscowka, czysto i przyjemnie.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#19 PostWysłany: 04 Lut 2015 12:03 

Rejestracja: 23 Sty 2014
Posty: 140
Ja mogę polecić hotel "Tropical" w dzielnicy Glyfada. Hotel nad brzegiem morza przy plaży żwirkowej z bardzo dogodnym dojazdem do centrum (40 min tramwajem na syntagmę) blisko Pireusu. Czysto i spokojnie a ceny z tego co pamiętam w miarę umiarkowane.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#20 PostWysłany: 04 Lut 2015 12:05 

Rejestracja: 04 Lut 2015
Posty: 2
seba napisał(a):
Ja od siebie mogę polecić: https://www.booking.com/hotel/gr/athens ... en-gb.html, swietna miejscowka, czysto i przyjemnie.


Dzięki Seba, ale szukam czegoś z dala od centrum.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 138 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group