Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 19 Cze 2015 23:15 
Awatar użytkownika

Loty: 53
Kilometry: 89 871
Punkty statusowe: 8
Witajcie! Znudziło mi się już podróżowanie samolotami pokroju A320/B737 i chiałbym "przelecieć" się jakąś mniejszą maszyną. Awionetki z uwagi na koszt odpadają. Ale znalazłem w siatce lotów połączenie Bydgoszcz-Kraków realizowane 33-osobowym Saabem 340A. W chwili obecnej oferowane są bilety w promocyjnej taryfie za 99 zł. Dla mnie najdogodniejszym połączeniem byłoby Bydgoszcz-Kraków w niedzielę popołudniu (16:00 - 17:25). Czy ktoś byłby chętny potowarzyszyć (w kupie raźniej:)?
Weekendową podróż rozpocząłbym ze Śląska drogą lądową (np. pociągiem) przy okazji zwiedzając co ciekawsze miejsca Kujaw lub/i Pomorza. Jako, że ceny biletów są stałe może to być dowolny wakacyjny weekend. Piotr
2 ludzi lubi ten post.

#2 PostWysłany: 19 Cze 2015 23:32 
Awatar użytkownika

Punkty statusowe: 114
złoty
Ten samolot nie jest aż taki mały. Raptem ciut mniejszy od atr42. Za to 3x głośniejszy. Korki do uszu lub słuchawki z noise cancellingiem bardzo wskazane. Bedziesz z rozrzewnieniem wspominał mile chwile błogiej ciszy w A320 o podobnych.
Sam pomysł ciekawy. Przy czym dla tych z Bydg to niedziela po południu niekoniecznie jest najlepszym terminem zeby do grodu Kraka poleciec.

Swoją droga to kiedys dawno temu z Bydg do Wwy latał JetAir31. 16 miejsc. Pilot za firanką. Koreczki do uszu rozdawali przed startem zamiast orzeszków. To był juz faktycznie mały samolot...

Wysłane z mojego iPhone (łatwo zgadnąć po błędach z "ułatwiacza" pisania), przez Tapatalk
Piotrek89 lubi ten post.

#3 PostWysłany: 26 Cze 2015 08:12 
Awatar użytkownika

Loty: 53
Kilometry: 89 871
Punkty statusowe: 8
Jak na razie to ten samolot spełnia dla mnie definicję "małego". A dochodzące zewsząd hałasy będą dodatkowymi przeżyciami :)
To co, nikt "po pierniki do Torunia" się nie wybiera? :)

#4 PostWysłany: 26 Cze 2015 11:30 
Awatar użytkownika

Loty: 164
Kilometry: 151 471
Punkty statusowe: 5
Piotr,ja bym chętnie dołączyła (i dodała jeszcze do tego IEG-WAW ;) ). :)

Ostatnio edytowany przez Tulsa 26 Cze 2015 13:01, edytowano w sumie 2 razy
 Profil Relacje PM off  

#5 PostWysłany: 26 Cze 2015 11:46 

Loty: 223
Kilometry: 489 267
Punkty statusowe: 42
srebrny
Leciałam takim saabem na trasie WAW-WRO pamiętnym OLT jak jeszcze nie był tak medialny:)
O ile uwielbiam latanie, tak to był koszmar... w dzieciństwie miałam chorobę lokomocyjna i podczas tego lotu wróciła :( hałas był nie do zniesienia i po niecałej 1h lotu czułam się tak "wypruta" jak po 30h locie z 3 przesiadkami do Rio...

#6 PostWysłany: 02 Sie 2015 18:11 

Punkty statusowe: 4
chętnie bym się przeleciała czymś małym z północy na południe ;) Ktoś jeszcze zainteresowany?
 Profil Relacje PM off  

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości