Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 46 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3
Autor Wiadomość
#41 PostWysłany: 20 Kwi 2018 19:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Wrz 2014
Posty: 2869
niebieski
Lody potwierdzam. Najlepsze, zawsze kolejka. Kuchnia jest ok ale ja akurat steki tak jadam wiec wege nie wiem. Jedyne co mi się kojarzy to knajpa sushi zaraz obok ale pewnie nie o to chodziło. Jeśli ma być dobrze i tanio to po drugiej stronie rynku jest „Katarynka”. Generalnie w tej okolicy - Jatki, Mostowa, rynek znajdziesz kilka dobrych restauracji i na pewno coś dobierzesz.
Edit: zupki tez maja, tutaj również nie ignorował bym tej knajpki sushi, szczególnie jeśli lubisz na ostro. ;-)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
invasion lubi ten post.
invasion uważa post za pomocny.
 
      
Okołoweekendowy city break w Weronie od 1176 PLN. Loty Lufthansą z 4 miast + apartament Okołoweekendowy city break w Weronie od 1176 PLN. Loty Lufthansą z 4 miast + apartament
Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast
#42 PostWysłany: 27 Kwi 2018 12:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lip 2012
Posty: 736
niebieski
Bardzo dziękuję @BrunoJ ;) Ostatnio nie odpisałam, ale było już po sprawie, bo byłam w piątek. Natomiast okazuje się, że będę musiała być jeszcze w Bydgoszczy kilka razy, co szczerze mówiąc, lekko mnie załamało, mimo że miasto bardzo lubię. Podpinając się tutaj, polecisz jakieś korpo taksówkowe, które nie zedrze? Czeka mnie kilka porannych przepraw (przed 7) i nie chcę sobie dokładać stresu związanego z jazdą komunikacją miejską. :)
Edycja: trasa ok 10 km wg googla. Ile może mi zająć przebijanie się z Bydgoszczy Głównej, dajmy na to, w kierunku Ikei? Planowo powinnam być ok 7 w Bydgoszczy.
_________________
Żyję dla takich chwil, kiedy bierzesz haust powietrza i krzyczysz: chwilo, proszę, bądź wieczna!
Eldo
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#43 PostWysłany: 27 Kwi 2018 15:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Wrz 2014
Posty: 2869
niebieski
Z Głownej do Ikei max 15 minut przy dużym ruchu. Przy małym 5minut.
Dalej to zależy w którym kierunku, ale generalnie w miarę płynny przejazd. Możesz sobie zrobić cwiczenie i w wybranych godzinach sprawdzić na zywo na googlowej nawigacji, pokaże Ci aktualny trafik i estymowany czas przejazdu. Generalnie po Bydg jeździ sie dośc płynnie nawet w godzinach szczytu, niby korki są, ale calość przesuwa się dośc systematycznie. A taksówkarz znający miasto powinien umieć wybrać mniej zatkaną w danej chwili trasę.

Taksówki pod dworcem są ok, jeśli weźmiesz takie z banerem korporacji. Trzeba uważać na fejkowe (takie ktore mają baner, ale nie z korporacji tylko po prostu z napisem taxi i np numerem bocznym (żeby krótko wygladalo). Albo takich ktore w ogole mają tylko małe taxi. Wtedy ceny potrafią być zauważalnie wyższe. Ja generalnie jeśli korzystam to biorę z postoju zawsze, ale jednak patrzę w co wsiadam. Przy czym to raczej jest tak że zamiast 10pln zaplacisz 20, a nie 200, więc ostatecznie nic się nie stanie. Ceny korpo sa w miare podobne, jakies grosze droższy jest Mercedes Taxi, ale na któtkiej trasie pomijalne.
Można dzwonić po umyślną taksówkę, ale rano to czasem nawet godzinę do przodu trzeba zamówić. Taksówki tanie, ludzie korzystają.

Ewentualnie rozpracuj autobusy, bo do Ikei to jest spora szansa że bez problemu dojedziesz, chyba nawet bez przesiadki (z głowy nie znam). Pare minut dłużej niż taksówką, ale też w miarę płynnie. A jeśli jesteś bez dużej walizki to może rower miejski? ;-)

Też byłem w piątek w Bydg, w zasadzie wyjątkowo, bo zazwyczaj dopiero zlatuje w piątek wieczorem, tak jak dzis np.

No i mam nadzieję że nie będziesz sie już bardziej załamywać na kolejne wizyty w Bydgoszczy :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
invasion lubi ten post.
invasion uważa post za pomocny.
 
      
#44 PostWysłany: 27 Kwi 2018 18:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Wrz 2014
Posty: 2869
niebieski
Tfu tfu. Składałem. Jakoś mi się odruchowo z Castorama skojarzyło. Do Ikei kawał drogi. 45-60 minut. Trzeba się przebić przez miasto.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
invasion lubi ten post.
invasion uważa post za pomocny.
 
      
#45 PostWysłany: 19 Wrz 2022 13:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 Sty 2012
Posty: 4454
srebrny
Odkopuję trochę temat ;) Nieco lat minęło
Polećcie proszę coś w stylu baru mlecznego lub kuchni polskiej w centrum.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#46 PostWysłany: 19 Wrz 2022 17:16 

Rejestracja: 05 Paź 2014
Posty: 187
Loty: 63
Kilometry: 94 984
Jak bar to Bar Dworcowy 300m od Bydgoszcz Główna.
Góra
 Profil Relacje PM off
wtak uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 46 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group