Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 24 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 07 Mar 2016 05:44 

Chyba każda popularna firma ma złe opinie w internecie a obsługa reklamacji bardziej świadczy o sprzedawcach niż o wygodzie butów.
Jeśli chodzi o wygodę ecco są świetne. Wzornictwo - takie sobie, jakość - fakt na przestrzeni lat spadła, ale ciągle warto jeśli ktoś potrzebuje bardzo wygodnych butów.
 Relacje PM off  

#22 PostWysłany: 07 Mar 2016 07:13 

Zdecydowanie Clarks's. Mają bardzo duży wybór, ciężko je zajechać i są wygodne. Najbardziej opłaca się polować na wyprzedaże na brytyjskiej stronie.
 PM off  

#23 PostWysłany: 15 Wrz 2017 09:16 
Awatar użytkownika

Loty: 264
Kilometry: 465 871
niebieski
Buty Ecco w 99% przypadkow sa strasznie brzydkie, ale faktycznie wygodne i trzymaja sie kupy. Sama mam jedna pare,ale takich bardziej sportowych i jezdza ze mna wszedzie, czasem wygoda nad urode :)
 Relacje PM off  

#24 PostWysłany: 15 Wrz 2017 10:08 

Ja również bardzo dużo chodzę i przeorałem w swoim życiu wiele różnych butów, rożnych producentów - Gino Rossi, Ryłko, Wojas, Ecco, Clarks's, Timeberland.
Ogólnie mam zasadę, że nie kupuje butów od producenta, który produkuje głównie ubrania a w swojej kolekcji ma również buty typu ZARA, H&M edc jak dla mnie szkoda pieniędzy, mimo, że są tanie.

Po wielu zajechanych parach polecam Ci tylko i wyłącznie Ecco - obecnie mam chyba ze cztery pary rożnych butów Ecco (od trampek po bardziej eleganckie, w których chodzę na co dzień do pracy). Ecco nie jest tanie, te buty nie wyglądają tak lekko i zwiewnie jak np Gino Rossi (jak dla mnie syf) ale dzięki temu, że są bardzie masywne są świetne jakościowo i wygodne.

Tylko jedne buty Ecco zareklamowałem, bo po prawie dwóch latach chodzenia pękła mi podeszwa. Bez problemu oddano mi pieniądze. Mimo, iż bym wolał nowe buty ale nie było już tego modelu w sprzedaży.

Co do modelu to musisz sam coś wybrać, każdy ma inne gusta i zależy jak się ubierasz do pracy. Do garnituru z krawatem, nic poza typowym pantoflem bym nie założył. Przy bardziej luźnym stroju pomyślałbym o czymś takim:
https://pl.ecco.com/pl-PL/M%C4%99skie/Z ... DIANAPOLIS
https://pl.ecco.com/pl-PL/M%C4%99skie/Z ... FT-1-MEN'S

Idz do salonu zobacz co Ci się podoba, jak poznasz swój rozmiar w Ecco zapisz się do ich newslettera. Dziś otrzymałem kod na 20% zniżki na nową kolekcję w sklepie on-line. Przeceny i tego typy promocje robią często.
 Relacje PM off  

[ 24 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 0 gości