Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 04 Maj 2020 15:56 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Maj 2012
Posty: 964
Loty: 197
Kilometry: 436 712
Nie jest to chyba żadna oficjalna promocja (raczej związana z wirusem wyprzedaż) ale można zrobić przelot w klasie biznes w A350 linii Vietnam Airlines.

A350 obsługuje trasę np. HAN-SGN, gdzie bilety OW zaczynają się od 689.000 VND. Po dwóch dniach przyszedł e-mail z opcją upgradu w cenie 1.641.861 VND. Razem jest to kwota 415,73 zł za OW.

p.

Załączniki:
Upgrade.png
Upgrade.png [ 23.39 KiB | Obejrzany 1606 razy ]
_________________
Moje relacje:
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa
Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN
#2 PostWysłany: 04 Maj 2020 15:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Maj 2018
Posty: 2860
platynowy
Warto wspomniec ze opcja Standby wpisuje Cie na liste co nie jest rownoznaczne z uzyskaniem tej klasy. Czesta praktyka np. w United.
Jesli chcesz miec potwierdzone miejsce na 100% cena 2x wyzsza z tego co widze
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 04 Maj 2020 16:00 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Maj 2012
Posty: 964
Loty: 197
Kilometry: 436 712
Wiem o tym, przedstawiam najniższą możliwą cenę. Rozwiązanie, jak wiele innych na forum, loteryjne.
p.
_________________
Moje relacje:
Góra
 Profil Relacje PM off
hubson lubi ten post.
 
      
#4 PostWysłany: 04 Maj 2020 16:10 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Maj 2018
Posty: 2860
platynowy
Chodzi mi tylko o to, ze Ty wiesz, ale nie kazdy to wie i moglby wyjsc z zalozenia ze jest to pewna opcja.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#5 PostWysłany: 25 Maj 2020 14:54 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Maj 2012
Posty: 964
Loty: 197
Kilometry: 436 712
Daję znać, że siadł mi ten deal choć nie w 100%. Udało się niedrogo zakupić bilet w klasie business - to prawda, natomiast zamiast A350 lot odbył się w B787. Nie narzekam jakoś szczególnie, bo to jednak cały czas szeroki kadłub, ale w drodze powrotnej (na którą na całe szczęście nie dokupiłem upgradu) zamiast A350 puścili... A321 :o To już moim zdaniem nieakceptowalna zmiana, bo to jednak dwa zupełnie różne produkty. Ciekawe jakby podeszli do ewentualnej reklamacji.

p.
_________________
Moje relacje:
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
hubson uważa post za pomocny.
 
      
#6 PostWysłany: 25 Maj 2020 17:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Cze 2015
Posty: 3222
Loty: 531
Kilometry: 818 751
złoty
Dostałbyś odmowę, ponieważ kupujesz lot w klasie biznes na danej trasie, ale nie na konkretnym modelu samolotu.

Identycznie było z LO gdzie zamiast B788 podstawiali A343.
Góra
 Profil Relacje PM off
puhacz lubi ten post.
 
      
#7 PostWysłany: 25 Maj 2020 22:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Lut 2014
Posty: 1152
Loty: 42
Kilometry: 72 437
srebrny
puhacz napisał(a):
. Ciekawe jakby podeszli do ewentualnej reklamacji.


Cathay podchodzi bardzo dobrze i wypłaca kasę Swojego czasu Cathay płacił. Co jest teraz to nie wiem: https://loyaltylobby.com/2018/12/09/com ... h-payment/
A juz taki Qatar słabo. Zwlaszcza, ze roznica miedzy Qsuite a zwyklym biznesem jest spora (kolega mówił ;) )
_________________
Był taki Chińczyk na takim chińskim lotnisku. I ten Chińczyk miał bilet. I go zmieniał, a potem zwrócił. Potwierdzam, byłem tym Chińczykiem.
Góra
 Profil Relacje PM off
puhacz lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: bilbobag oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group