Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 169 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Następna
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 19 Cze 2014 17:42 

Rejestracja: 15 Sty 2014
Posty: 129
Wszyscy piszą z Burgas w stronę Słonecznego,
a jak dostać się z lotniska do Sozopola?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop w Wietnamie za 3602 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu Urlop w Wietnamie za 3602 PLN. Loty (z bagażem) z Warszawy i noclegi ze śniadaniami w 4* hotelu
Urlop na Krecie za 1077 PLN. Loty SWISS z Warszawy + noclegi Urlop na Krecie za 1077 PLN. Loty SWISS z Warszawy + noclegi
#2 PostWysłany: 19 Cze 2014 18:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Gru 2013
Posty: 1307
niebieski
Możesz wyjść przez szlaban przed teren lotniska. Tam znajduje się przystanek autobusowy oraz gromadzą się taksówki oraz różnej maści busy, które zawioza cię gdzie będziesz chciał. Targuj sie. Jeżeli chodzi o publiczny transport, to możesz podjechać 15stka do głównego dworca autobusowego i tam znaleźć autobus do Sozopola. Do autobusu wchodzisz, stajesz lub siadasz i grzecznie czekasz, aż przyjdzie bileter(ka). Mówisz dokąd jedziesz i dostajesz bilet.

www.bourgas-airport.com/LinkClick.aspx? ... uage=en-US

wysłane z taptaka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 23 Sie 2014 02:28 

Rejestracja: 19 Sie 2014
Posty: 25
Loty: 30
Kilometry: 38 212
ile zaplace za transport Burgas - Sozopol?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 13 Lip 2015 02:29 

Cześć,

Muszę się dostać z lotniska Burgas do Złotych Piasków. Bedziemy na miejscu 18 lipca okolo 9 rano. Czy taksowka to jedyna opcja?



Pozdrawiam,
Mateusz
Góra
 PM off  
      
#5 PostWysłany: 13 Lip 2015 03:29 

Rejestracja: 03 Kwi 2010
Posty: 334
niebieski
Autobusem do Varny

One way ticket : 14 BGN
Two way ticket : 25.5 BGN
Departs : south Bus station, Burgas
Arrives : Private bus station, Varna
Duration : 2 h. 22 min.
Autobusy podobno są co godzinę. http://www.bgrazpisanie.com/en/bus_line ... a/mbus/503

z Varny taxi albo lokalne autobusy.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#6 PostWysłany: 13 Lip 2015 05:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Lip 2014
Posty: 610
Loty: 80
Kilometry: 124 571
niebieski
Jak taxi to proponuje nie brać tych z pod lotniska. Jak wyjdziesz z lotniska, przecinasz rondo i masz przystanek autosbusowy. Taksówkarze nieraz podjerzdzają tam i proponują transport. Można niezłą cenę wytargować. Za 2 osoby do Pomorie, pod sam hotel płaciłem 8 leva przy 3 osobach podróżujących. A jak nie taxi to zostaje autobus.

Wysłane z mojego LG-P760 przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off
RadekZamulacz lubi ten post.
 
      
#7 PostWysłany: 06 Wrz 2015 21:18 

Rejestracja: 03 Sty 2011
Posty: 172
ali napisał(a):
Wszyscy piszą z Burgas w stronę Słonecznego,
a jak dostać się z lotniska do Sozopola?

Podbijam pytanie :) Istnieje jakieś bezpośrednie połączenie (i czy można gdzieś w necie sprawdzić rozkład) z lotniska w Burgas do Sozopola, coby nie tracić czasu na przesiadanie się i oczekiwanie na przesiadkę?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 06 Wrz 2015 21:27 

Z centrum Burgas taka przyjemność kosztuje 4.5 BGN - http://burgasbus.info/burgasbus/?page_id=600

Z lotniska za transfer do Sozopola chcą co najmniej 25 EUR - http://besttransfers-bg.com/трансфери-отдо-летище-бургас/
Góra
 PM off
carcoma uważa post za pomocny.
 
      
#9 PostWysłany: 13 Maj 2016 18:15 

Rejestracja: 08 Gru 2011
Posty: 540
Czy dojazd do Primorska jest również bezproblemowy?

Na stronie burgasbus, mam wpisane tylko 2 kursy do Primorska dziennie (M-bus i Burgaswolan) i akurat tutaj jest rozpisana cała trasa jaką robi autobus. Na logikę autobusy do Kiten czy Carewa również powinny jechać przez Primorsko i wtedy ilość kursów robi się całkiem fajna, ale jak na złość przy tamtych kursach nie pisze jaką mają "marszrutę".

Lądujemy ok. 9 w sobotę, a odlot mamy w kolejną sobotę o 14:40, więc pewnie nie będzie problemu z transportem, ale chciałbym to zrobić optymalnie cenowo i czasowo.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 21 Lip 2016 09:58 

Rejestracja: 21 Lip 2016
Posty: 1
Witam, obecnie przebywamy w Sozopolu i zastanawiamy sie nad powrotem. samolot z Burgas mamy o 9.35, a pierwszy autobus z Sozopola do Burgas jest o godz. 6.00. Czy ktos podrozowal o tej godzinie? Zdazymy, czy trzeba myslec nad innym rozwiazaniem?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 18 Sie 2017 15:23 

Rejestracja: 18 Sie 2017
Posty: 1
A macie jakiś sposób na dostanie się z Obzor na lotnisko Burgas ? Wiem, że są autobusy miejskie - tak będę się dostawała w dniu przylotu. Problem, że wylot powrotny mam o 5:55, więc koło 3:00 muszę już być na lotnisku. Taxi odpadają, szukam czegoś niskobudżetowego jak autobusy prywatne, które kilka leva więcej jeżdżą po ludzi.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 18 Sie 2017 15:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Gru 2012
Posty: 527
Loty: 235
Kilometry: 267 982
niebieski
za kilka leva jeżdżą po ludzi...
a kto Ci to powiedział?

Jeśli chcesz budżetowo to gnaj ostatnim wieczornym autobusem na lotnisko i czekaj tam, żeby Ci samolot nie odleciał. To co piszesz o tych kilku lewa to mrzonka...
_________________
I have a dream: Poland free people's country!
Andora*Austria*Białoruś*Bułgaria*Chorwacja*Czechy*Dania*Estonia*Francja*Irlandia*Niemcy*Grecja*Gruzja*Hiszpania*Holandia*Mołdawia*Norwegia*Litwa*Łotwa*Portugalia*Rosja*Rumunia*Słowacja*Szwajcaria*Szwecja*Ukraina*Węgry*Wielka Brytania*Włochy
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 18 Sie 2017 17:10 

Te kilka leva za prywatny transport na lotnisko, to 45 od osoby np.ze Słonecznego Brzegu. Z Obzoru na lotnisko w Burgas jest jeszcze dalej. Do tego dochodzą godziny nocne,więc zakładam ,że poniżej 80 lewa /40e/ to nikt nie pojedzie.
Tak jak pisze poprzednik,można dojechać ostatnim busem i w Sarafowie spędzić czas w jakimś lokalu do 1-2 godziny i "odpocząć" potem na lotnisku.
Góra
 PM off  
      
#14 PostWysłany: 05 Kwi 2018 18:23 

Rejestracja: 05 Kwi 2018
Posty: 1
Hej, czy macie doświadczenie w podróżowaniu po Bułgarii?
szukam połączenia z lotniska Burgas do Złote Piaski/Warna,
szkopuł w tym że lądujemy 08.05.18 o pierwszej w nocy i autokary nie jeżdżą o tej porze,
podrzucie jakieś pomysły, podróżujemy 2+1.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 05 Kwi 2018 19:29 

Rejestracja: 03 Mar 2011
Posty: 429
niebieski
Noc w pobliżu lotniska/Burgas i rano autobus.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 13 Kwi 2018 19:27 

Rejestracja: 14 Mar 2014
Posty: 1239
Loty: 114
Kilometry: 156 105
niebieski
Mario7 napisał(a):
Hej, czy macie doświadczenie w podróżowaniu po Bułgarii?
szukam połączenia z lotniska Burgas do Złote Piaski/Warna,
szkopuł w tym że lądujemy 08.05.18 o pierwszej w nocy i autokary nie jeżdżą o tej porze,
podrzucie jakieś pomysły, podróżujemy 2+1.

Autobusy zatrzymują się na rondzie przy lotnisku, z tego miejsca dojedziesz do Złotego Brzegu, Nessyberu,Pomorie i innych miejscowości. Autobusów do Warny nie widziałem lub nie miałem szczęścia. Napewno były z Burgas. Nocuj w Sarafovie urocze miasteczko i blisko na piechotę do lotniska, hoteli i na plażę.
Góra
 Profil Relacje PM off
oskiboski lubi ten post.
 
      
#17 PostWysłany: 06 Sie 2018 23:32 

Rejestracja: 15 Gru 2016
Posty: 82
W Burgas byłem w lipcu. Postanowiłem skorzystać miejscowych autobusów.
Bez kłopotu dostaliśmy się do Aheloy. Bilet dla osoby dorosłej kosztuje 4.5BGN. Dziecko do lat 7 zapłaci 2.5BGN.
Przystanek znajduje się kawałek przed lotniskiem na pobliskim rondzie.
W każdym autobusie jest kasjer sprzedający bilety.
I tu rada - musicie mieć ze sobą lokalną walutę. Nie ma płatności kartą. Gdy dacie EURO na pewno na tym stracicie (jak ja).
Wracając po wypoczynku miałem inny kłopot.
Niestety wczesny lot powrotny do Polski zmusił mnie do znalezienia innego środka transportu, żeby na czas zdążyć na lotnisko.
Znalazłem stronkę pośrednika mozio.com.
Po wyszukaniu okazało się, że koszt przejazdu przez mozio jest dwukrotnie tańszy niż bezpośrednio zamówiona taksówka.
Z Aheloy do Burgas wyszło 78zł (płatne przez stronę w PLN z karty kredytowej - przedpłata).
Bus dla max 8 osób z bagażami.
Szybko po zapłacie dostałem potwierdzenie na maila z danymi przewoźnika (email, nazwa firmy, telefon).
Dla pewności wysłałem też dokładną mapkę z oznaczonym miejscem spotkania.
Wymieniłem kilka maili upewniając się, że wszystko jest zapłacone i bus na pewno się zjawi o 05:00 rano.
W dniu wyjazdu czekałem w umówionym miejscu o czasie.
Gdy busa nie było po 15 minutach zacząłem się denerwować.
Zadzwoniłem. Odebrał zaspany kierowca, kompletnie zdezorientowany nie wiedział nic o kursie.
Podałem numer potwierdzenia, moje dane. Powiedział, że nic nie ma takiego na liście.
Opisałem całą korespondencję z szefem (jak się okazało). Gość coś pomruczał po bułgarsku i powiedział, że zaraz wyśle busa.
Miał przyjechać na miejsce po 10 minutach. Oczywiście się nie zjawił.
Po następnych 5ciu zadzwoniłem ponownie, znowu usłyszałem, że na pewno się zjawi, żebym czekał.
Już miałem dzwonić po taksówkę (zabezpieczyłem się na wypadek, gdyby doszło do takiej sytuacji), gdy nagle pojawiło się auto.
Ładny busik przyjechał po nas.
Kierowca przeprosił, powiedział, że szef jak zwykle nic mu nie przekazał.
Dodał, że o tak wczesnej godzinie jest bardzo trudno znaleźć chętnych do jazdy.
Całe szczęście dotarliśmy do terminala na czas.
Samo mozio.com działa poprawnie, przyjemnie się zamawia transport w ten sposób.
Dla osób w Burgas lub okolic chcących zamówić przez ten serwis mam radę, aby oprócz wymiany maili zadzwonić też na wskazany numer telefonu i powtórzyć tę czynność pół godziny przed planowanym przyjazdem auta (trzeba obudzić kierowcę :) ).
Powodzenia!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: [BOJ] lotnisko Burgas
#18 PostWysłany: 16 Sie 2018 19:49 

Rejestracja: 16 Sie 2018
Posty: 1
Witam :) Mógłby mi ktoś wytłumaczyć jak z lotniska Burgas dotrzeć do Primorska. Wiem tylko, że autobusem nr 15 do dworca, a co dalej?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#19 PostWysłany: 22 Sie 2018 11:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Maj 2015
Posty: 1136
Loty: 207
Kilometry: 387 563
niebieski
Rozkład z sierpnia 2017 dworzec autobusowy Burgas

Image
_________________
Tajlandia, Malezja, Singapur

Bulgaria
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#20 PostWysłany: 29 Sie 2018 16:18 

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 396
Loty: 178
Kilometry: 329 695
niebieski
Potrzebuje dostac sie z VVarny do lotniska Bourgas. Czy autobusy jadace z Warny zatrzymuja sie przy lotnisku?
czy moze lepiej wysiasc w Pomorie I tam zlapac busa, taxi?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 169 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group