Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Burgas we wrześniu
#1 PostWysłany: 27 Maj 2014 22:03 

Rejestracja: 21 Lis 2013
Posty: 54
Szukam lotów w dwie strony z Polski do Burgas w drugiej połowie września i mam pytanie czy wizz lata w tamtym kierunku tylko do 14 września? Taką najpóźniejszą datę znalazłem w kalendarzu na stronie wizza. Bilety zostaną jeszcze dołożone czy jest to połączenie dostępne tylko do połowy września?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa) Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa)
Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast
#2 PostWysłany: 27 Maj 2014 22:08 

serror napisał(a):
Szukam lotów w dwie strony z Polski do Burgas w drugiej połowie września i mam pytanie czy wizz lata w tamtym kierunku tylko do 14 września? Taką najpóźniejszą datę znalazłem w kalendarzu na stronie wizza. Bilety zostaną jeszcze dołożone czy jest to połączenie dostępne tylko do połowy września?



Loty Wizzair do Burgas są sezonowe ,tak jak w kalendarzu. W drugiej poł. września nie będzie lotów z Polski
Góra
 PM off  
      
#3 PostWysłany: 27 Maj 2014 22:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Wrz 2013
Posty: 143
Loty: 2
Kilometry: 1 126
Koniec wrzesnia jest juz chlodno w Burgas chmury i wiatr wieje moze to jest powodem lotow WIZZ tylko do 14.
Mozesz leciec do sofi i tam dojechac
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 27 Maj 2014 22:12 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Wrz 2011
Posty: 2597
Loty: 243
Kilometry: 297 179
Będzie latał na 100 % tylko do połowy września. Ja sam lecę ostatnim lotem 14.09 W6 z Katowic do Burgas a potem mam powrót W6 z Sofii przez Malmo do Polski. Z tego co pamiętam to jest sporo możliwości powrotu z Sofii do kraju m.in. przez Dortmund, Bergamo czy Eindhoven. Tu masz cały wątek o lotach do Bułgarii we wrześniu: Link do wątku
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group