Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Budgetair płatność
#1 PostWysłany: 13 Paź 2015 12:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Cze 2012
Posty: 36
Loty: 35
Kilometry: 141 692
Czy 200 PLN za rezerwację to nie jest przesada według was? Nie mam Maestro i gdybam co zrobić bo to trochę rozbój w biały dzień, a niestety tylko u nich znalazłam bilety w tych datach/przesiadkach/cenach;-// Są jakieś patenty (oprócz nie jedź/kup gdzie indziej itp.) żeby tyle nie płacić?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Lato w Grecji: Ateny i wyspa Egina za 440 PLN (loty z Katowic + prom) Lato w Grecji: Ateny i wyspa Egina za 440 PLN (loty z Katowic + prom)
Bezpośrednie loty do Alicante z Gdańska za 260 PLN. Dużo terminów Bezpośrednie loty do Alicante z Gdańska za 260 PLN. Dużo terminów
#2 PostWysłany: 13 Paź 2015 13:00 

Rejestracja: 02 Kwi 2015
Posty: 1815
niebieski
Na forum jest wątek, w którym użytkownicy piszą, jakimi kartami dysponują, jest wśród ich i Maestro. Wybierz jaka karta (np. w jakiej walucie rozliczana) Cię interesuje i napisz do któregoś z nich.
Góra
 Profil Relacje PM off
mayli uważa post za pomocny.
 
      
#3 PostWysłany: 13 Paź 2015 13:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Cze 2012
Posty: 36
Loty: 35
Kilometry: 141 692
silvershark napisał(a):
Na forum jest wątek, w którym użytkownicy piszą, jakimi kartami dysponują, jest wśród ich i Maestro. Wybierz jaka karta (np. w jakiej walucie rozliczana) Cię interesuje i napisz do któregoś z nich.


O wow nie wiedziałam że takie coś istnieje;)
Dzięki!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 13 Paź 2015 13:10 

Rejestracja: 24 Lis 2011
Posty: 18
Wydaje mi się, że wchodząc na budgetair przez kayak.pl, z opłaty zwolniona jest Visa Credit, więc może dysponujesz taką kartą i da się wyszukać ten lot na kayak?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 13 Paź 2015 14:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Cze 2012
Posty: 36
Loty: 35
Kilometry: 141 692
pqwe napisał(a):
Wydaje mi się, że wchodząc na budgetair przez kayak.pl, z opłaty zwolniona jest Visa Credit, więc może dysponujesz taką kartą i da się wyszukać ten lot na kayak?


Kayak niestety pokazuje ceny od czapy;-/ że się tak wyrażę...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Budgetair płatność
#6 PostWysłany: 15 Paź 2015 01:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Lis 2013
Posty: 2630
Loty: 196
Kilometry: 522 225
złoty
mayli napisał(a):
Czy 200 PLN za rezerwację to nie jest przesada według was? Nie mam Maestro i gdybam co zrobić bo to trochę rozbój w biały dzień, a niestety tylko u nich znalazłam bilety w tych datach/przesiadkach/cenach;-// Są jakieś patenty (oprócz nie jedź/kup gdzie indziej itp.) żeby tyle nie płacić?


Budgetair czasami pokazuje ceny niższe niż u innych pośredników. Po doliczeniu tych 200 zł często okazuje się, że wychodzi podobnie jak u pozostałych. Ja tak kupiłem u nich Dubaj, też wkurzałem się, że muszę dopłacić ok. 200 zł za bilety (razem 4 szt.) ale po podliczeniu wszystkiego i tak wyszło taniej w tym przypadku.

Możesz ewentualnie spróbować zarezerwować na flugladen (klon) i zapłacić przez SOFORT, chyba że masz wątpliwości co do tej płatności (ja akurat nie jestem do końca przekonany).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group