Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 216 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11  Następna
Autor Wiadomość
#41 PostWysłany: 15 Mar 2017 23:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Gru 2011
Posty: 5594
Loty: 169
Kilometry: 241 913
niebieski
Spróbuj w takim razie. A najlepiej skontaktuj się z UA, nikt tutaj nie udzieli ci lepszej informacji niż oni.
_________________
Blbec je blbec a blbcem zůstane
Ja tu tylko sprzątam
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Duży zbiór lotów z bagażem rejestrowanym do Azji z Budapesztu od 1875 PLN! Duży zbiór lotów z bagażem rejestrowanym do Azji z Budapesztu od 1875 PLN!
Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN
#42 PostWysłany: 12 Kwi 2017 19:10 

Rejestracja: 01 Lip 2014
Posty: 54
Możecie mi powiedzieć jak to jest z tymi rezerwacjami, które nie są widoczne w checkmytrip.com/viewtrip.com itd?
Kupiłem bilety Wilno-Bangkok liniami Ukraine International Airlines przez budgetair.com. Na stronie przewoźnika też nie widać rezerwacji. E-ticket dostałem od razu po zakupie, kasę pobrali.

Napisałem maila do budgetair i odpisali: "Niektore linie lotnicze nie zezwalaja na zarzadzanie rezerwacja na stronie internetowej w przypadku kiedy bilet zostal zarezerwowany przez biuro podrozy. Panski e-bilet zostal wystawiony poprawnie i jest Pan gotowy do podrozy. W celu uzyskania szczegolowych informacji na temat strony internetowej Ukraine Airlines, prosimy skontaktowac sie bezposrednio z linia lotnicza."

Po tym co o nich czytam zastanawiam się czy drążyć temat czy odpuścić i odprawiać się na lotnisku? Wylot mam 21.04.

Ktoś bardziej doświadczony pomoże ?
Dzięki!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#43 PostWysłany: 12 Kwi 2017 19:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Gru 2011
Posty: 5594
Loty: 169
Kilometry: 241 913
niebieski
Jeśli masz 5-znakowy PNR, nie odnajdziesz tej rezerwacji w żadnym z GDSów, poczytaj wątek o UIA:
viewtopic.php?p=912627#p912627
_________________
Blbec je blbec a blbcem zůstane
Ja tu tylko sprzątam
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#44 PostWysłany: 14 Cze 2017 19:22 

Rejestracja: 28 Sty 2016
Posty: 6
Jestem zainteresowany kupnem biletów za pośrednictwem budgetair. Połączenie to: TXL-LIS-BSB (TAP Portugal). Samolot ląduje o 8:30 w Lizbonie i o 9:45 wylatuje do Brasilii. Czy jeśli nie uda się zdążyć na 9:45 (np. spóźnienie samolotu etc.), to można liczyć na pomoc budgetair czy leży to już w gestii TAP Portugal?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#45 PostWysłany: 14 Cze 2017 19:28 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7786
złoty
W gestii przewoźnika,(ew. przebókowanie na inny lot,opieka typu nocleg itp.)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#46 PostWysłany: 14 Cze 2017 19:54 

Rejestracja: 28 Sty 2016
Posty: 6
Rozumiem, ze z innymi OTA sytuacja wygląda podobnie - słowem, nie ma czego się obawiać i można spokojnie kupować bilety? Dzięki :).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#47 PostWysłany: 19 Cze 2017 19:44 

Rejestracja: 28 Sty 2016
Posty: 6
Przepraszam za post pod postem, ale mam kolejne pytanie nt. budgetair.

Kiedy chcę kupić bilety za pośrednictwem polskiej strony, informacja odnośnie bagażu wygląda tak:

"2 szt.Bezpłatnie Uwaga: jeśli wybrany bagaż widnieje jako 1 szt., można zabrać maksymalnie 23 kg."

Kiedy jednak wejdę na niemiecki odpowiednik budgetair, cena jest wyższa, ale bagaż nadal w cenie. I najciekawsze przed nami: na hiszpańskiej oraz angielskiej stronie nie ma ani słowa o bagażu rejestrowanym. I jak teraz zrozumieć to wszystko? Czy budgetair jest nieudolnie przetłumaczony, czy faktycznie bagaż jest wliczony w cenę biletu? Dodam tylko, że chodzi o linie TAP Portugal, gdzie najtańszy bilet nie oferuje przewozu bagażu rejestrowanego.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#48 PostWysłany: 19 Cze 2017 20:17 

Rejestracja: 11 Gru 2010
Posty: 3924
platynowy
@Paweł Lewandowski być może nieudolne tłumaczenie ale możliwe że w taryfie bagażu nie ma. Najlepiej porównaj z innymi pośrednikami albo ceną ze strony TAP czy bagaż jest wliczony czy go nie ma. Linie obecnie mieszają do granic możliwości kwestie bagażu w taryfach i strony pośredników bardzo często zamieszczają nieaktualne informacje.
_________________
Life is short and the world is wide.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Pomocy
#49 PostWysłany: 08 Sie 2017 12:37 

Rejestracja: 08 Sie 2017
Posty: 13
Loty: 199
Kilometry: 419 995
Witam
Zakupiłem bilet za pośrednictwem budgetair WAW-KBP-BKK Business Class w cenie economy class.
Zdawałem sobię sprawę że bilet może zostac anulowany ;) ale dostałem potwierdzenie rezerwacji, bilet i kasa została zaksięgowana.
Sprawdziłem bilet i rezerwacje wszystko się zgadza. A dziś niespodzianka @ "Linie lotnicze zmodyfikowały harmonogram Twojego lotu."
SprawdzAM REZERWACJĘ i jest jedna mała zmiana, zmiana classy na economy :oops:

co można z Tym zrobić? i od czego zacząć?
Może ktoś z Was przerabiał taki temat
Dziękuję za pomoc :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#50 PostWysłany: 08 Sie 2017 13:16 

Rejestracja: 11 Gru 2010
Posty: 3924
platynowy
@malutky napisz reklamację do Budgetair. Najprawdopodobniej jedyne co zaoferują to anulację z pełnym zwrotem kosztów.

To jest deal tutaj opisany: https://www.fly4free.pl/klasa-biznes-1908/
I komentarz: To NIE jest klasa biznes. Taryfa to J czyli zwykła ekonomiczna i błąd jest po stronie OTA które źle interpretuje taryfę.
_________________
Life is short and the world is wide.
Góra
 Profil Relacje PM off
malutky lubi ten post.
 
      
#51 PostWysłany: 29 Sie 2017 09:05 

Rejestracja: 03 Cze 2013
Posty: 22
Cześć,
mam pytanie dokonałem wczoraj o 23 rezerwacji przez budgetair.pl. Niestety w dniu dzisiejszym okazało się, że nie dostanę urlopu i muszę anulować bilet.

Standardowo na stronie pisze, że na anulacja kosztuje 250zł. Czy wiecie jak wygląda to w ciągu 24godzin od zakupu? Czy jest jakiś sposób na pomniejszenie tej kwoty.

Lot PRG-CAN
Daty 29.12-12.01
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#52 PostWysłany: 29 Sie 2017 09:12 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7786
złoty
Szukaj co mówi regulamin budgetair.pl.
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus lubi ten post.
 
      
#53 PostWysłany: 29 Sie 2017 10:03 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22334
Albo zadzwoń do budgetair
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#54 PostWysłany: 29 Sie 2017 10:11 

Rejestracja: 03 Cze 2013
Posty: 22
własnie starałem się znaleźć numer ale niby jest tylko angielski emergency call.


Ma ktoś może numer do Polskiego biura?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#55 PostWysłany: 29 Sie 2017 10:19 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22334
tak jak @jasiub pisał

problem-budgetair-pl,181,72797#p578423
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#56 PostWysłany: 12 Wrz 2017 22:22 

Rejestracja: 20 Maj 2011
Posty: 375
niebieski
Ja ich nie polecam. 3 razy proba rezerwacji biletu linii LOT i 3 razy anulacja wszystko w odstepstwie ok 6h.

2 razy zarezerwowali bilet ale zamiast w dwie strony to tylko jeden odcinek trasy (taka informacje uzyskalem z infolinii LOT, ktora to oczywiscie odeslala mnie do posrednika w celu wyjasnienia), po kilku godzinach maila z budgetair,ze z przyczyn technicznych anulowali mi bilety i zwroaca pieniadze, co oczywiscie nei jest prawda bo wlasnie mija 5 dzien i zaksiegowane zostaly transakcje na karcie.

3 raz i ostatni to smiech na sali bo po kilku godzinach odezwali sie z mailem, ze biletu juz nie ma w tej cenie co kupowalem pare godzin temu i, ze mi zabookuja ten bilet jak doplace 1/3 ceny wiecej.

Smiech na sali, a nie posrednik. Stracilem czas, bilety w dobrej cenie i mam na karcie blokade na ponad 12tys od nich z czego czesc juz zostala rozliczona przez bank, wiec do czasu reklamacji bede musial to splacic!
_________________
http://kliperjk.geoblog.pl/podroze
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#57 PostWysłany: 12 Wrz 2017 22:57 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8553
złoty
A ja nie miałem z nimi żadnych problemów.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#58 PostWysłany: 05 Paź 2017 09:27 

Rejestracja: 05 Paź 2017
Posty: 1
Mam taki problem. Kupiłem w nocy bilety z Warszawy do Varadero z przesiadkami w Monachium i Toronto. Płatność przeszła, kasa została pobrana z konta. Rano dostałem informacje ze "z przyczyn technicznych" budgetair nie udało się zarezerwować biletu w tej cenie i jak go dalej chce to muszę dopłacić 800 zł. Czy mam jakieś szanse wymusić na nich by dali mi bilet w pierwotnej cenie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#59 PostWysłany: 05 Paź 2017 10:11 

Rejestracja: 23 Sie 2011
Posty: 124
Loty: 211
Kilometry: 454 838
Nie liczyłbym, budgetair ma niskie ceny ale z jakością obsługi bardzo słabo. Sprawdź może cena jeszcze spadnie. Połączenie pewnie przez AC, niższe ceny były z Kopenhagi, jak nie wiąże cię lotnisko to sprawdź jeszcze Hawana (HAV), oraz Cayo Coco (CCC)
_________________
Image


Ostatnio edytowany przez Zeus, 05 Paź 2017 10:21, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika, jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#60 PostWysłany: 02 Lut 2018 00:37 

Rejestracja: 07 Sty 2016
Posty: 558
niebieski
dostałem info od budgetair - harmonogram lotu uległ zmianie - będę w PL o 1,5h później, co znacznie komplikuje mi plany

jak po Waszych doświadczeniach z tym pośrednikiem - jest szansa się z nim dogadać na zmianę powrotu dzień wcześniej / ew. anulowanie biletów?
czy jesli pośrednik się nie zgodzi to jest sens rozmawiać z przewoznikiem? (AC w tym wypadku)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 216 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group