Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 205 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 7, 8, 9, 10, 11
Autor Wiadomość
#201 PostWysłany: 05 Lut 2022 18:27 

niebieski
Czy budgetair oferuje może zwrot zakupionego biletu do 24 godzin po płatności, tak jak np trip com? Ktoś się orientuje?
 Relacje PM off  

#202 PostWysłany: 08 Mar 2022 12:31 

Loty: 107
Kilometry: 135 181
Dostałem zwrot z budget.air po ponad dwóch latach od zakupu. Mimo iż kupowałem w najtańszej taryfie dostałem 100% zwrotu (kwota spora - ok 12600 zł). To były loty Qatarem na Sri Lankę i to bardziej Qatar opóźniał przelew. Po wielu telefonach na infolinię Qatara i mailach do budget.air w końcu się udało. Trudne doświadczenie za mną, ale z ostatecznym happy endem.
seal lubi ten post.

#203 PostWysłany: 26 Mar 2022 21:10 

niebieski
Ma ktoś takie doświadczenie z bagażem podręcznym w BudgetAir: chcę kupić lot liniami LATAM, w BudgetAir jest dużo taniej (200 zł vs 100 euro), więc zakup przez pośrednika kusi, jest tylko problem z bagażem podręcznym, bo na stronie BudgetAir przy wybranym przeze mnie locie wyskakuje info:
Cytuj:
Wszyscy pasażerowie mogą wnieść na pokład jeden przedmiot osobisty: teczka, torebka, torba na aparat, torba na laptop, mały plecak lub mała torba na ubrania. Standardowy bagaż (lub podręczny) nie jest wliczony w cenę: worek marynarski, walizka na kółkach, walizka, transporter dla zwierząt czy duży plecak. Aby wziąć ze sobą więcej niż przedmiot osobisty, należy wykupić przewóz bagażu rejestrowanego.

Jest to o tyle zastanawiające, że żadna taryfa na tej trasie nie przewiduje taryfy bez standardowego bagażu podręcznego, więc nie wiem, czy BudgetAir naciąga na kupno bagażu rejestrowanego. Co myślicie?
 Relacje PM off  

#204 PostWysłany: 26 Mar 2022 21:19 

srebrny
Wg info na stronie LATAM COLOMBIA w taryfach basic nie ma pełnego bagażu podręcznego , a jedynie "articulo personal" o wymiarach A= 45 cm x B= 35cm x C=20 cm. Tak że opis budgetair może być poprawny.
https://www.latamairlines.com/co/es/exp ... aje/cabina

Nie wiem w jakim kraju szukasz lotu, bo zasady mogą być inne.

Odnośnie biletów - warto sprawdzić narodowe strony LATAM, bez przekierowania na strony międzynarodowe, bo ceny mogą się znacząco różnić.
dajkamienia lubi ten post.
dajkamienia uważa post za pomocny.

#205 PostWysłany: 26 Mar 2022 21:53 

niebieski
Hah, no tak, ustawioną miałem Hiszpanię - tam nie miałem taryfy Basic, a Light kosztuje 98 euro. Po zmianie na Peru taryfa Basic już jest, a Light kosztuje 74 dolary, więc różnica 143 zł :o Dzięki, @SPLDER
 Relacje PM off  

[ 205 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 7, 8, 9, 10, 11

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 0 gości