Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 216 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 11  Następna
Autor Wiadomość
#81 PostWysłany: 21 Maj 2018 19:34 

Rejestracja: 11 Gru 2010
Posty: 3924
platynowy
@Travel_World powodów jest kilka:
- liczą że wykupisz ubezpieczenie albo inne dodatkowe usługi/hotele na których zarobią
- liczą że zapłacisz kartą "z haraczem" a bezprowizyjna jest zazwyczaj jedna którą nie każdy posiada
- liczą że będziesz chciał zmienić lot lub zwrócić bilet, za co potrącą sobie nawet 200-300zł prowizji
- liczą że nie wykorzystasz lotu a oni otrzymają od linii zwrot podatków i opłat (których Tobie nie oddadzą bo ich haracz za zwrot zazwyczaj to przewyższa)
- mają bonusy od linii za wysoką sprzedaż bądź dostęp do tańszych taryf (chociaż w dzisiejszych czasach to już rzadkość)
- itp.

Skoro OTA sprzedają od lat bilety ze zniżkami, najwyraźniej im się to opłaca i rachunek zysków i strat jest na ich korzyść.
_________________
Life is short and the world is wide.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa
Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN
#82 PostWysłany: 22 Maj 2018 09:54 

Rejestracja: 17 Paź 2012
Posty: 584
niebieski
Jaki kraj w którym działa BudgetAir jest najbardziej korzystny przy zakupie biletu? Może jakieś wskazówki co i gdzie kupować?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#83 PostWysłany: 22 Maj 2018 09:57 

Rejestracja: 06 Sie 2012
Posty: 2267
Loty: 210
Kilometry: 407 015
złoty
@ted07: nie ma reguły... poza tym często wejście z wyszukiwarki typu momondo daje lepszą cenę niż samo wyszukanie na budgetair. Najwygodniej połączenie wyszukać na ITA, potem przy pomocy powertoolsów wejść na wiele wersji np momondo i wyszukać najlepszą cenę.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#84 PostWysłany: 19 Lip 2018 19:47 

Rejestracja: 15 Maj 2018
Posty: 9
Loty: 6
Kilometry: 41 082
Trochę się obawiałem rezerwacji przez pośrednika ponieważ opinie są różne i dotychczas zamawiałem bezpośrednio na stronie linii. Nie wiedziałem czy moja karta przejdzie(debetowa VISA), ale wszystko odbyło się bez problemu. Rezerwacja na nasz LOT. Bilety jak i sama rezerwacja przyszły na e-mail w ciągu 5 minut :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#85 PostWysłany: 23 Paź 2018 12:53 

Rejestracja: 17 Maj 2013
Posty: 10
Hej,

Czy ktoś z Was posiada działający telefon do budget air? Wczoraj zakupiłam bilety, płatność przeszła, a biletów na mailu do tej pory nie ma :(
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#86 PostWysłany: 23 Paź 2018 13:00 

Rejestracja: 11 Gru 2010
Posty: 3924
platynowy
@olinka89 pisz na info@budgetair.pl ewentualnie tel (w j.ang): +31 20 206 1983
_________________
Life is short and the world is wide.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#87 PostWysłany: 23 Paź 2018 15:01 

Rejestracja: 17 Maj 2013
Posty: 10
Dziękuję, dzwoniłam. To niestety tylko telefon pilny, pani poleciła mi tylko napisać maila, co juz uczyniła rano. Pozostaje mi czekać :(
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#88 PostWysłany: 23 Paź 2018 15:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Lip 2017
Posty: 1660
Loty: 70
Kilometry: 138 694
niebieski
sprawdx na swojej poczcie foldery typu spam, oferty, powiadomienia itp
_________________
ODZYSK CZĘ!

Tęcza jest Ważnym elementem religii judeo-chrześcijańskich, kolorami czakr, symbolem dzieciństwa i różnorodności w jedności, kolorami siedmiu kontynentów, a nie tylko flagą ruchu LGBT (btw 6. kolorów zamiast 7.). Zależy mi tylko na tym, aby pamiętać o różnorodności znaczenia tęczy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#89 PostWysłany: 23 Paź 2018 15:55 

Rejestracja: 17 Maj 2013
Posty: 10
Wszystko sprawdzam co chwila :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#90 PostWysłany: 29 Lis 2018 22:32 

Rejestracja: 29 Lis 2018
Posty: 1
Cześć,
mam taką samą sytuację jak Ty, wczoraj kupiłam bilety przez budget air, płatność przeszła, a biletów nie ma. Napisałam do nich, odpowiedzieli, że jak nie przyszły dokumenty to rezerwacja się nie powiodła i że płatność zostanie zwrócona ale nie wiadomo ile to potrwa, bo muszą zweryfikować płatność. Więc chciałam zapytać jak długo czekałaś na zwrot pieniędzy?

Z góry dziękuję za odpowiedź.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#91 PostWysłany: 02 Sty 2019 15:00 

Rejestracja: 05 Sty 2017
Posty: 5
Loty: 49
Kilometry: 119 611
Wita napisał(a):
Cześć,
mam taką samą sytuację jak Ty, wczoraj kupiłam bilety przez budget air, płatność przeszła, a biletów nie ma. Napisałam do nich, odpowiedzieli, że jak nie przyszły dokumenty to rezerwacja się nie powiodła i że płatność zostanie zwrócona ale nie wiadomo ile to potrwa, bo muszą zweryfikować płatność. Więc chciałam zapytać jak długo czekałaś na zwrot pieniędzy?

Z góry dziękuję za odpowiedź.


Ja niestety mam ta samą sytuację. Zakupiłem bilety 7.12.2018 za 4125zł i po dwóch godzinach się okazało, że był problem z płatnością i oddadzą pieniądze w przeciągu 10 dni roboczych. Dzisiaj jest 2.01.2019 a pieniędzy niestety na koncie dalej nie mam.

Czy Tobie się udało odzyskać zapłaconą sumę?

Pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#92 PostWysłany: 08 Sty 2019 12:41 

Rejestracja: 08 Sty 2019
Posty: 1
WojtekGreen napisał(a):
Wita napisał(a):
Cześć,
mam taką samą sytuację jak Ty, wczoraj kupiłam bilety przez budget air, płatność przeszła, a biletów nie ma. Napisałam do nich, odpowiedzieli, że jak nie przyszły dokumenty to rezerwacja się nie powiodła i że płatność zostanie zwrócona ale nie wiadomo ile to potrwa, bo muszą zweryfikować płatność. Więc chciałam zapytać jak długo czekałaś na zwrot pieniędzy?

Z góry dziękuję za odpowiedź.


Ja niestety mam ta samą sytuację. Zakupiłem bilety 7.12.2018 za 4125zł i po dwóch godzinach się okazało, że był problem z płatnością i oddadzą pieniądze w przeciągu 10 dni roboczych. Dzisiaj jest 2.01.2019 a pieniędzy niestety na koncie dalej nie mam.

Czy Tobie się udało odzyskać zapłaconą sumę?

Pozdrawiam


Cześć, jestem oczywiscie w podobnej sytuacji jak wy, Obsługa Klienta odpisała jednak, że nie wie ile to potrwa.
Czy status płatnośi zmienił się w Twoim przypadku?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#93 PostWysłany: 08 Sty 2019 13:04 

Rejestracja: 06 Sie 2012
Posty: 2267
Loty: 210
Kilometry: 407 015
złoty
@WojtekGreen, @paulinasrwtk: zgłoście sprawę do banku i rozpocznijcie procedurę chargeback.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#94 PostWysłany: 15 Sty 2019 11:47 

Rejestracja: 03 Maj 2012
Posty: 279
niebieski
Czy ktos korzystal kiedys z pakietu "Premium"?
Z 46zl jest niby znizka na kolejna rezerwacje 65zl. No i najlepsze jest to, ze chce jeszzcze dzis/jutro zrobic kolejna rezerwacje. Mozna temu ufac? Czy warunki sa jakies kosmiczne wtedy?
_________________
Hiszpania, Portugalia - mieszkalem, wiec pomoge i odpowiem na pytania
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#95 PostWysłany: 15 Sty 2019 12:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Cze 2014
Posty: 783
złoty
@michalp kiedyś z tego skorzystałem. Wówczas zniżka nie miała MWZ, czyli w teorii mogło obniżyć Ci cenę biletu nawet do 0 zł. W praktyce często na najtańszych biletach mają zawyżone ceny. Musisz sobie przeliczyć - wydasz 46, czyli realny zysk to max. 19 zł. Popatrz u innych pośredników czy nie mają tego drugiego lotu taniej, bo może się okazać, że będziesz mieć podobną cenę gdzie indziej bez tego kodu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#96 PostWysłany: 20 Sty 2019 09:15 

Rejestracja: 22 Wrz 2012
Posty: 16
Hej, proszę o szczerą radę :) W lipcu planujemy wycieczkę do Singapuru - znalazłam loty na Kayaku, które nas interesują. No i teraz przychodzi kwestia ceny - na budgetair jest to 5985 zł za dwie osoby (przy płatności Visa Credit), a bezpośrednio na stronie linii (Emirates) już 6357,64. Różnica jest więc całkiem spora, bo prawie 400 zł.

Ryzykować, decydując się na zakup przez pośrednika? Zdarzyło Wam się kupować bilety Emirates, korzystając z budgetair? Macie jakieś opinie?

Z góry dziękuję!

Załączniki:
emirates.JPG
emirates.JPG [ 24.28 KiB | Obejrzany 7090 razy ]
budgetair.JPG
budgetair.JPG [ 48.51 KiB | Obejrzany 7090 razy ]
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#97 PostWysłany: 20 Sty 2019 11:02 

Rejestracja: 15 Sty 2015
Posty: 1250
Loty: 34
Kilometry: 85 452
srebrny
myślę, że nikt jednoznacznie Ci nie odpowie. ja na budgetair kupiłem tylko raz (u mnie różnica w cenie była dużo większa - ponad. 30% w porównaniu do innych pośrednikow, o stronie linii nawet nie wspominając). obyło się bez problemów, ale nie wiem czy kiedyś jeszcze z tej strony skorzystam. Głównie chodzi o to, że w przypadku awaryjnym nie bardzo jest jak się z nimi skontaktować
Góra
 Profil Relacje PM off
mmalla uważa post za pomocny.
 
      
#98 PostWysłany: 20 Sty 2019 11:11 

Rejestracja: 13 Lis 2018
Posty: 2869
złoty
A czy jest jakiś konkretny powód na lot Emirates? W tym samym terminie można znaleźć bilety za około 3000PLN na loty bezpośrednie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#99 PostWysłany: 20 Sty 2019 12:13 

Rejestracja: 22 Wrz 2012
Posty: 16
Chupacabra napisał(a):
A czy jest jakiś konkretny powód na lot Emirates? W tym samym terminie można znaleźć bilety za około 3000PLN na loty bezpośrednie.
Tak, na dokładnie te daty są bezpośrednie LOTem, i na nie też głównie polujemy, ale z kilku powodów zaczęliśmy się interesować też tymi z Emirates:
1) są ponad 400 zł/os. tańsze
2) nawet spodobała nam się opcja nocnej przesiadki w Dubaju, żeby zobaczyć miasto nocą (w sumie jedyna opcja na zobaczenie Dubaju dla nas, bo nie interesuje nas na tyle, żeby jechać specjalnie docelowo tam)
3) Emirates to raczej lepsze linie niż LOT ;)

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#100 PostWysłany: 20 Sty 2019 13:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sty 2013
Posty: 2216
złoty
@mmalla Jeśli chcecie to możecie przeciągnąć wizytę w Dubaju do wieczora następnego dnia po przylocie, taka kombinacja na stronie Emirates wychodzi ~3k/os lub trochę taniej przez ota.

Załączniki:
waw-sin-waw.png
waw-sin-waw.png [ 115.81 KiB | Obejrzany 7009 razy ]
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 216 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 11  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group