Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 216 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 11  Następna
Autor Wiadomość
#61 PostWysłany: 13 Lut 2018 18:17 

Rejestracja: 13 Lut 2018
Posty: 2
Zdecydowanie nie polecam. To zwykli oszuści i złodzieje.
Twierdzą, że zwrócili pieniądze, których nigdy nie otrzymałem.
Obsługa klienta to jedno wielkie dno. Nigdy, przenigdy więcej z nimi nie chcę mieć nic do czynienia.
Przestrzegam przed tą "firmą".
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Turcji: tygodniowe all inclusive w hotelu niedaleko plaży od 1763 PLN. Wyloty z 2 miast
Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem) Odkryj Deltę Mekongu: Wietnam i Kambodża w jednej podróży z Warszawy za 2900 PLN (z dużym bagażem)
#62 PostWysłany: 27 Lut 2018 12:53 

Rejestracja: 27 Lut 2018
Posty: 4
-- 27 Lut 2018 12:51 --

Witam
Potrzebuje waszej pomocy!!! Pierwszy raz zakupiłam bilety przez strone BUDGETAIR po dokonanym przelewie wyświetlił się taki komunikat
Wystąpił błąd.
Płatność powiodła się, ale rezerwacja nie. Nie wykonuj teraz innej rezerwacji!

nie wiem co to oznacza nie dostałam żadnego nr rezerwacji nie otrzymałam żadnego maila ,dodam że zawyczaj jak płacę karta kredytową muszę wprowadzić hasło a tym razem poszło jak by bez hasła,pisalam do nich maila ale nie mam odpowiedzi!!!boje się czy oni nie oszukali mnie ??? czytałam tu opinie i były ok dlatego zdecydowalam się na zakup tych biletów w taki sposób ....co teraz mogę zrobić prosze o pomoc,może ktoś ma do nich nr telefonu???

-- 27 Lut 2018 12:53 --

klient napisał(a):
Zdecydowanie nie polecam. To zwykli oszuści i złodzieje.
Twierdzą, że zwrócili pieniądze, których nigdy nie otrzymałem.
Obsługa klienta to jedno wielkie dno. Nigdy, przenigdy więcej z nimi nie chcę mieć nic do czynienia.
Przestrzegam przed tą "firmą".


A co się stało?? nie odbył się lot czy rezerwacja?? ja dziś dokonałam rezerwacje lotu i dostałam komunikat że płatność się doonała a rezerwacja nie!!! nie wiem co teraz kurczę??
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#63 PostWysłany: 27 Lut 2018 12:54 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8552
złoty
Zadzwoń szybko do wystawcy karty i sprawdź status transakcji.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#64 PostWysłany: 27 Lut 2018 13:09 

Rejestracja: 27 Lut 2018
Posty: 4
Dostałam od nich odpowiedz
Cytuj:
** Ważne: rezerwacja nie została zrealizowana **

Niestety, rezerwacja dokonywana na naszej stronie internetowej nie powiodła się. Karta kredytowa nie została obciążona kwotą równą cenie biletu.

Jeśli chcesz, możesz oczywiście dokonać kolejnej rezerwacji na naszej stronie internetowej.

Więc jest ok,ale sie przestraszyłam bardzo


Ostatnio edytowany przez michzak, 27 Lut 2018 13:15, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#65 PostWysłany: 27 Lut 2018 13:20 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8552
złoty
To wiadomość od wystawcy karty, czy budgetair?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#66 PostWysłany: 27 Lut 2018 13:41 

Rejestracja: 27 Lut 2018
Posty: 4
to do budgetair była odpowiedz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#67 PostWysłany: 27 Lut 2018 13:43 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8552
złoty
A przeczytałaś moją poradę?
Cytuj:
Zadzwoń szybko do wystawcy karty i sprawdź status transakcji.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#68 PostWysłany: 27 Lut 2018 14:49 

Rejestracja: 27 Lut 2018
Posty: 4
Jest wszystko ok,nie przeszedł przelew.
Nie wiem gdzie kupic bilet lotniczy ???nigdy tak nie kupowałam ...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#69 PostWysłany: 27 Lut 2018 15:15 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8552
złoty
Kup bezpośrednio w u przewoźnika.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#70 PostWysłany: 31 Mar 2018 20:03 

Rejestracja: 31 Mar 2018
Posty: 1
Hej, wczoraj próbowałam dokonać rezerwacji na stronie budgetair i po podaniu numeru karty i wpisaniu hasła wyskoczył mi komunikat, że wystąpił jakiś problem techniczny lub problemy z płatnością. Środki na moim koncie zostały zablokowane. Biletu ani żadnego potwierdzenia, że transakcja doszła do skutku nie dostałam. Budgetair nie odpowiada na maile ani telefony. Mieliście może podobne sytuacje? Czy myslicie, ze jest szansa, że jeszcze otrzymam ten bilet? Lub jesli nie to wiecie po jakim czasie powinni mi zwrócić pieniądze?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#71 PostWysłany: 10 Kwi 2018 23:00 

Rejestracja: 12 Sty 2015
Posty: 2131
niebieski
Raczej spodziewaj się tego, że w ciągu kilku dni blokada zostanie zdjęta. Możesz też skontaktować się ze swoim bankiem i zapytać, czy dokonano blokady, czy obciążenia.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#72 PostWysłany: 18 Maj 2018 00:15 

Rejestracja: 24 Lut 2018
Posty: 556
Czytając opinie, spodziewam się odpowiedzi, ale może ktoś sprawdzał. Bezpośredni lot WAW-ZRH RT na BudgetAir jest podejrzanie tańsza niż na stronach LOTu. Dochodzi z tą ceną do płatności, ale to pewnie nic jeszcze nie znaczy. Kupował ktoś u nich bilety LOT w tak niskich cenach?
_________________
Pzdr,
Krzysiekk

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#73 PostWysłany: 18 Maj 2018 00:29 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22330
Zależy jak "bardzo" podejrzana jest
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#74 PostWysłany: 18 Maj 2018 00:41 

Rejestracja: 24 Lut 2018
Posty: 556
@Zeus bardzo. 330 PLN vs 670 PLN na stronie lotu. Co prawda w innych OTA jest ok 440 PLN, więc już głupieje :)
_________________
Pzdr,
Krzysiekk

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#75 PostWysłany: 18 Maj 2018 08:40 

Rejestracja: 06 Lip 2014
Posty: 709
Loty: 251
Kilometry: 641 741
niebieski
zawsze kupuje bilety na LOT u pośredników, zawsze dużo taniej niż na stronie; ostatnio krajówkę za 2 franki i wszystko było ok z biletem;
Góra
 Profil Relacje PM off
krzysiekk86 uważa post za pomocny.
 
      
#76 PostWysłany: 18 Maj 2018 09:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sty 2015
Posty: 965
Loty: 372
Kilometry: 561 898
srebrny
@krzysiekk86
Takie ceny kupuj śmiało. Nie będzie żadnych problemów.

Gdybyś jednak znalazł podejrzanie tanie loty ~2 CHF, to szybko daj znać na PW. Wezmę na siebie ryzyko weryfikacji czy wszystko ok :D
_________________
Don't be evil
Góra
 Profil Relacje PM off
5 ludzi lubi ten post.
krzysiekk86 uważa post za pomocny.
 
      
#77 PostWysłany: 18 Maj 2018 20:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 797
Loty: 59
Kilometry: 98 063
niebieski
krzysiekk86 napisał(a):
Czytając opinie, spodziewam się odpowiedzi, ale może ktoś sprawdzał. Bezpośredni lot WAW-ZRH RT na BudgetAir jest podejrzanie tańsza niż na stronach LOTu. Dochodzi z tą ceną do płatności, ale to pewnie nic jeszcze nie znaczy. Kupował ktoś u nich bilety LOT w tak niskich cenach?


Nie kombinuj - bierz bezpośrednio ze strony Swiss - bdb cena - jest trochę terminów

Załączniki:
Bez tytułu.jpg
Bez tytułu.jpg [ 29.93 KiB | Obejrzany 8810 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
krzysiekk86 lubi ten post.
 
      
#78 PostWysłany: 18 Maj 2018 20:44 

Rejestracja: 24 Lut 2018
Posty: 556
@Zibid widziałem, ale godziny nie pasowały na doloty, a LOT idealnie :) zresztą na chwile obecną nieaktualne, bo tanie loty z ZRH wyparowały, jak miałem je kupować :)
_________________
Pzdr,
Krzysiekk

Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#79 PostWysłany: 19 Maj 2018 13:03 

Rejestracja: 11 Gru 2010
Posty: 3924
platynowy
Budgetair sprzedaje bilety na wielu rynkach. Ostatnio podglądając kupiony u nich bilet LOT na trasę WAW-CDG miałem go wystawiony we frankach szwajcarskich a bilet z Polski do Nowego Jorku w... dolarach nowozelandzkich. Tak więc być może w przypadku Twojego lotu na innym rynku była dostępna tańsza taryfa i Budgetair w ten sposób wystawiłby bilet.
_________________
Life is short and the world is wide.
Góra
 Profil Relacje PM off
krzysiekk86 lubi ten post.
 
      
#80 PostWysłany: 21 Maj 2018 11:38 

Rejestracja: 22 Maj 2014
Posty: 28
Loty: 171
Kilometry: 276 839
Ja kupowałem do Kowna w szalonej środzie - ze 179zł spadło do 149zł przy dwóch osobach kupując przez budgetair (przy 4 osobach to było już chyba 129zł albo 119zł) - bilety i potwierdzenie rezerwacji z kodem przyszło, także póki co polecam ;D może ktoś mi wytłumaczyć czemu sprzedają bilety poniżej ceny jaką oferuje przewoźnik?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 216 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 11  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group