Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 70 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
#61 PostWysłany: 21 Kwi 2016 14:32 

Rejestracja: 18 Cze 2012
Posty: 7
to w takim razie czemu pośrednik sprzedaje w niższej cenie? z góry zakłada , ze tego nie zrealizuje?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN
Boże Ciało w Egipcie: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2105 PLN. Wyloty z 3 miast Boże Ciało w Egipcie: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2105 PLN. Wyloty z 3 miast
#62 PostWysłany: 23 Cze 2016 03:04 

Rejestracja: 23 Lut 2015
Posty: 28
Mam pytanie. Właśnie zarezerwowałem bilety na Seszele z Warszawy właśnie przez Budgetair. Bilety elektroniczne otrzymałem, wszystko fajnie, tylko że na stronie przewoźnika (Etihad i AirBerlin) nie mogę zarządzać rezerwacją. Co mam zrobić, by sprawdzić, czy wszystko jest w porządku no i chociażby, żeby dodać nr paszportu?

Jedyne co jest w mailu od pośrednika to odprawa, ale jest dostępna dopiero 39 godzin przed odlotem, a dobrze byłoby upewnić się wcześniej, czy wszystko jest jak powinno.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#63 PostWysłany: 23 Cze 2016 09:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Maj 2012
Posty: 1237
niebieski
Powinieneś w mailu od BudgetAir mieć 6-znakowy kod rezerwacji, umożliwiający zarządzanie nią - problem jest w tym że nie możesz go znaleźć, czy nie działa na stronach przewoźników?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#64 PostWysłany: 23 Cze 2016 18:10 

Rejestracja: 31 Sty 2014
Posty: 3227
srebrny
W Budgetair masz oddzielny numer rezerwacji budgetair i oddzielny służący do odprawy/zarządzania rezerwacją u przewoźnika.

Zwróć uwagę, czy wpisujesz właściwy.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#65 PostWysłany: 23 Cze 2016 18:58 

Rejestracja: 23 Lut 2015
Posty: 28
Napisałem maila do budgetair i bardzo sprawnie otrzymałem odpowiedź. Pani poinformowała mnie, że nr paszportu będę mógł podać przy odprawie, czyli w przypadku Etihad'u 39 godzin przed odlotem. Wydaję mi się to trochę późno, no ale może to tylko moje odczucia.

W mailu od budgetair faktycznie mam 2 nr rezerwacji - 1 długi i drugi krótszy 6-znakowy, który jest bardzo podobny do tego, który miałem rok temu, lecąc Emirates i byłem pewien, że to ten, ale na stronie Etihadu, kiedy go podaję wyskakuje informacja, że kod nie powinien zawierać cyfr, a ten kod jedną zawiera.

Pani z budgetair napisała mi, że czasem dla osób, które kupiły bilety przez pośrednika, linie lotnicze nie udostępniają rezerwacji do wglądu - jedynie do odprawy online i możliwe, że i w tym wypadku tak jest.

Mam jeszcze jedno pytanie. Cały lot jest niby z Etihad'u, ale część jest realizowana przez AirBerlin. Czy na te różne odcinki lotu trzeba będzie się osobno odprawiać, czy to wszystko będzie na jednej rezerwacji?

-- 23 Cze 2016 19:07 --

Sprawa się rozwiązała, okazało się, że tak jak Pani mówiła - rezerwacją można zarządzać nie przy pomocy numerów podanych w mailu, jak osobiście sądziłem, ale kodu podanego na bilecie elektronicznym, który jest podany przy każdym odcinku lotu. Nie jest to nr lotu ale "Nr linii lotniczej" podany pod nim. Należy go wpisać na stronie linii lotniczej (w moim przypadku Etihad) w "Before you fly" i dalej w "Manage my booking" razem z nazwiskiem i dostajemy wgląd do naszej rezerwacji. W moim przypadku 4 z 6 odcinków lotu są realizowane przez AirBerlin, ale wszystko jest na jednej rezerwacji i w jednym miejscu, więc wygląda na to, że i odprawa będzie tylko jedna.


Przy okazji zamieszczę tu krótką opinię odnośnie "BudgetAir", bo sam byłem ciekaw, zanim zdecydowałem się kupić u nich bilet.

Wszystko w jak najlepszym porządku, bez problemów. Wczoraj w nocy wysłałem zapytanie na maila podanego w wiadomości z biletem elektronicznym, a odpowiedź dostałem dzisiaj koło południa, więc póki co wszystko oceniam jak najbardziej pozytywnie.

-- 23 Cze 2016 19:40 --

Kiedy wejdziemy już w swoją rezerwację na stronie Etihad'u i klikniemy po prawej stronie "Manage my booking", otworzy nam się strona, gdzie na górze będzie napis "Additional Services". Kiedy klikniemy i wejdziemy w "Request Meal" otworzy nam się strona, na której znajdują się wszystkie informacje wymagające uzupełnienia - dokument, z którym będziemy podróżować, dane kontaktowe, posiłek itd.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#66 PostWysłany: 28 Cze 2016 13:26 

Rejestracja: 28 Cze 2016
Posty: 1
To mam pytanie. Czy kontaktować z nimi można się po polsku, czy po angielsku ? Wczoraj wysłałem zapytanie po polsku na ich adres z rozszerzeniem pl. Na razie żadnej reakcji.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#67 PostWysłany: 31 Sie 2016 15:25 

Rejestracja: 23 Lut 2015
Posty: 28
Ja pisałem po polsku
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#68 PostWysłany: 16 Wrz 2016 14:24 

Rejestracja: 17 Lut 2015
Posty: 157
Loty: 12
Kilometry: 13 354
Ma ktoś może kartę Visa Debit i może ją użyczyć do wykonania płatności na budgetair.es? Od razu rozliczyłbym się w złotówkach. Chcę kupić bilet Lwów - Teheran i przy płatności tą kartą będzie 25E taniej, a to bardzo dużo.
_________________
balkany-objazdowo-w-10-dni,1504,65657

majowka-w-slowenii,1510,94055
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#69 PostWysłany: 16 Wrz 2016 16:30 

Rejestracja: 11 Gru 2010
Posty: 3924
platynowy
Jeszcze niedawno po przejściu do płatności Visa Debit zmieniała się na Visa Credit więc najprawdopodobniej w Twoim przypadku tak właśnie będzie. Jeśli masz Visę kredytową to spróbuj właśnie jej użyć.
_________________
Life is short and the world is wide.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#70 PostWysłany: 18 Wrz 2016 20:31 

Rejestracja: 17 Lut 2015
Posty: 157
Loty: 12
Kilometry: 13 354
Mam 4 karty i wszystkie Mastercard:/
_________________
balkany-objazdowo-w-10-dni,1504,65657

majowka-w-slowenii,1510,94055
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 70 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group