Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1 post ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 06 Cze 2018 17:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Mar 2011
Posty: 6416
Loty: 171
Kilometry: 188 843
srebrny
Śmiało mogę polecić wypożyczalnię Autonom w Budapeszcie. Pokazała się jako najtańsza wypożyczalnia w moim terminie na Rentalcars gdzie było taniej niż na ECR. Napisałem do nich maila z pytaniem o zwrot poza godzinami wypożyczenia bo wg RC miało to być dodatkowo płatne. Odpisali mi, że nie będzie z tym problemu i zaoferowali 10% zniżki od ceny Rental Cars jeżeli wezmę auto bezpośrednio od nich. Wszystkie szczegóły uzgodniliśmy mailowo. Wypożyczalnia mieści się 5min autem od terminala. Kierowca odebrał nas z lotniska i podrzucił do biura. Rezerwowaliśmy najtańszą A klasę a dostaliśmy Renault Clio. Samochód roczny z niewielkim przebiegiem, w b. dobrym stanie i dobrze wyposażony. Auto bez limitu kilometrów i co ważne drugi kierowca jest u nich za darmo.. Formalności przy odbiorze minimalne i krótkie. Paliwo pełne/pełne, blokada na karcie 1100E jeżeli nie bierze się od nich pełnego ubezpieczenia, autostrady w cenie.
Oddawaliśmy auto poza godzinami pracy wypożyczalni. Kartę od samochodu wrzucaliśmy do skrzynki pod biurem. Dzień wcześniej telefon od wypożyczalni z pytaniem na którą godzinę podstawić taksówkę, która była w cenie wynajmu i faktycznie ta czekała o wyznaczonej przez nas godzinie. Nie wiem czy to standard bo pierwszy raz tak oddawałem auto ale doceniam jako miły gest bo nigdzie nie miałem napisane, że tak będzie.
Blokada zdjęta z karty następnego dnia po zwrocie samochodu. Na podstawie moich doświadczeń mogę napisać, że firma godna polecenia.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
City break na Malcie za 909 PLN. Loty z Katowic i 5 nocy w hotelu dla pełnoletnich City break na Malcie za 909 PLN. Loty z Katowic i 5 nocy w hotelu dla pełnoletnich
Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1 post ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group