Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 33 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 03 Wrz 2015 18:21 

Rejestracja: 09 Mar 2012
Posty: 995
niebieski
Miałem w planie przejazd Budapeszt-Wiedeń pociągiem myślicie, że w obecnej sytuacji nie warto ryzykować i lepiej brać autobus (Orangeways, Volanbusz - nic innego nie znam)? Chyba, że dworzec w Budapeszcie działa w miarę normalnie.
Przejazd miałby być na początku października.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Egipt luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2406 PLN. Wyloty z 2 miast Egipt luksusowo: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2406 PLN. Wyloty z 2 miast
Tanie loty do Turcji: Izmir z Warszawy od 387 PLN Tanie loty do Turcji: Izmir z Warszawy od 387 PLN
#22 PostWysłany: 03 Wrz 2015 18:26 

Rejestracja: 03 Kwi 2010
Posty: 334
niebieski
@chris0o
http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju, ... 74050.html
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 03 Wrz 2015 18:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Lis 2012
Posty: 2941
Loty: 348
Kilometry: 658 488
niebieski
Nie zagłębiałem się dokładnie w temat, natomiast z tego co podano, to koleje węgierskie zawiesiły połączenia międzynarodowe. Nie wiem, mówiąc slangiem, na jakim stocku miałbyś bilet :mrgreen: i jak to się ma do relacji Budapeszt - Wiedeń. Natomiast Wiedeń może być kolejnym odcinkiem do Niemiec więc jeśli sytuacja się nie poprawi to odpuściłbym sobie taką przyjemność jak podróż podciągiem z Budapesztu.
_________________
Azory => Egzotyka tuż za rogiem, czyli azorski "double decker" :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#24 PostWysłany: 03 Wrz 2015 20:22 

Rejestracja: 12 Lis 2012
Posty: 1030
Loty: 28
Kilometry: 19 093
niebieski
Masakra za tydzień w piątek wybieram się z LE do Budapeszty na weekend i nie wiem co mam myśleć , fakt że autokar zatrzymuje się na nepliget ale różnie bywa.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 04 Wrz 2015 14:26 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Mar 2015
Posty: 321
Nie martw się, LE zatrzymuje się na pętli autobusów lokalnych, nie na dworcu międzynarodowym. Tam Cię nie zjedzą.
Góra
 Profil Relacje PM off
mezo23 lubi ten post.
 
      
#26 PostWysłany: 04 Wrz 2015 17:30 

Rejestracja: 11 Sty 2015
Posty: 46
Loty: 37
Kilometry: 81 457
Tez sie wybieram do Budapesztu 11 wrzesien LE i sie zastanawiam czy jechać jest ktoś z forumowiczów w tej chwili w budapeszcie ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#27 PostWysłany: 04 Wrz 2015 17:47 

Rejestracja: 12 Gru 2012
Posty: 133
Tomasz Adamski napisał(a):
Tez sie wybieram do Budapesztu 11 wrzesien LE i sie zastanawiam czy jechać jest ktoś z forumowiczów w tej chwili w budapeszcie ?


Jak najbardziej jechać. Uchodźcy gromadzą się tylko przy dworcach. W centrum praktycznie ich nie ma.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#28 PostWysłany: 04 Wrz 2015 18:31 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8990
Potwierdzam, jedynie na Keleti taka sytuacja, wszędzie indziej przyjemnie :) (info sprzed tygodnia)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#29 PostWysłany: 04 Wrz 2015 18:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Gru 2013
Posty: 1845
Loty: 76
Kilometry: 125 391
niebieski
michzak napisał(a):
(info sprzed tygodnia)

:lol: biorąc pod uwagę, ze na Węgry dostało się podobno ok. 140000 wiadomo kogo, to z dużą rezerwą traktowałbym informacje sprzed 48h a co dopiero sprzed tygodnia ;)
_________________
Image
MOJE RELACJE Z PODRÓŻY
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#30 PostWysłany: 16 Sty 2017 16:02 

Rejestracja: 15 Gru 2012
Posty: 23
Mam pytanie odnośnie podróży z Budapesztu do Warszawy pociągiem.
Czy ktoś podróżował w taki sposób? Na stronie PKP znalazłem pociąg odjeżdżający o 20:05, przyjazd 7:16.

Zależy mi na informacji odnośnie wagonów sypialnych. Czy jest możliwe wykupienie przedziału tylko dla 2 osób?
Może ktoś jechał i wypowie się na temat standardu?

Do Budapesztu dolecę w południe. Niestety wieczorem nie ma lotu w rozsądnej cenie a bardzo zależy mi na szybkim powrocie do PL.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#31 PostWysłany: 16 Sty 2017 17:19 

Rejestracja: 27 Paź 2015
Posty: 502
Loty: 16
Kilometry: 20 948
niebieski
frut napisał(a):
Mam pytanie odnośnie podróży z Budapesztu do Warszawy pociągiem.
Czy ktoś podróżował w taki sposób? Na stronie PKP znalazłem pociąg odjeżdżający o 20:05, przyjazd 7:16.

Zależy mi na informacji odnośnie wagonów sypialnych. Czy jest możliwe wykupienie przedziału tylko dla 2 osób?
Może ktoś jechał i wypowie się na temat standardu?

Do Budapesztu dolecę w południe. Niestety wieczorem nie ma lotu w rozsądnej cenie a bardzo zależy mi na szybkim powrocie do PL.


Hej jechałem tym pociągiem z tym że było to już przeszło rok temu .
Jest to pociąg Chopin i na naszym odcinku jedzie jako zwykła TLK ale CMK wiec szybko,generalnie czas przejazdu na całej trasie jako EuroNight więc czas Budapeszt-Warszawa też w miarę ok.Pociąg z tego co pamiętam to w Bohuminie czeka na częsc jadącą od Wiednia a że postój ma tak dość długi (teraz pokazuje 57 minut) to raczej jeżdzi planowo nawet jeżeli 2 część się trochę opóżni, co do standardu to powinny jechać tam wagony i obsługa (chodzi o sypialki) węgierska ale czasami się zdarza że jadą wagony nasze (WLBc czy jakoś tak) InterCity myślę że z przedziałem dla 2 osób nie będzie problemu żeby wykupić ceny nie podam bo nie wiem ale myślę że każda kasa InterCity Ci w tym temacie pomoże nawet jeżeli poda cenę na podróz Warszawa-Budapeszt to odwrotnie pewnie będzi podobnie , sypialnym nie jechałem aczkolwiek widziałem wnętrza i na oko były ok , jechałem natomiast na tym odcinku normalną 2 klasą i o ile odcinek
Budapeszt-Katowice jechaliśmy w przedziale sami (2 osoby cały przedział nasz a wagon InterCity) to na odcinku Katowice-Warszawa dosiadło się kolejne 2 osoby więc komfort mniejszy ale też spoko, nie wiem jak wygląda to teraz więc weż to pod uwagę.
Poprawcie mnie jak się coś zmieniło jeżeli ktos jechał tym pociagiem może już w tym roku.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#32 PostWysłany: 20 Cze 2017 17:42 

Rejestracja: 21 Gru 2015
Posty: 30
Orientuje się ktoś czy muszę kupować miejscówkę na trasie Budapeszt-Belgrad?
Chciałem kupić dzisiaj na Mav bilety na nocny przejazd Budapeszt-Belgrad w ofercie Belgrad special za 15€ i mam dwie opcje do wyboru z miejscówką i bez... czy orientuje się ktoś jak to wygląda? obowiązkowo mam brać tą miejscówkę ? czy może lepiej kupić bilet w kasie w dniu wyjazdu?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Pociąg z Budapesztu
#33 PostWysłany: 17 Mar 2018 22:02 

Rejestracja: 11 Wrz 2015
Posty: 16
Loty: 10
Kilometry: 12 156
Pytanie do znawców pociągów z Budapesztu :) :) Chciałem się dopytac, czy można zakupić bilet na pociag odjeżdżający do Zagrzebia ze stacji Deli, a wsiąść na stacji Kelenfold? ? I czy na stacji Kelenfold są może kasy biletowe lub automaty, gdzie będzie można wymienić bilet online na zwykły? Pytam, gdyż jest informacja na stronie przewoźnika taka: "Please note that home printing of international tickets is not possible. International tickets booked online must be collected at any of the Ticket Collection Points located at railway stations in Hungary before your journey. Passengers travelling without a collected ticket must purchase a new ticket on board and pay penalty." Z góry dziękuję za pomoc!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 33 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group