Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 125 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
Autor Wiadomość
#121 PostWysłany: 26 Lut 2017 13:05 

Rejestracja: 23 Lis 2016
Posty: 210
Za tydzień lecę do Budapesztu , chciałbym dowiedzieć czy można od razu kupić 2x24 godzinny na lotnisku, czy najpierw tylko jeden 24 a następny dzień kupić w mieście?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Miesiąc na Phuket za 4040 PLN. Loty z Warszawy (z dużym bagażem) i noclegi w 4* hotelu Miesiąc na Phuket za 4040 PLN. Loty z Warszawy (z dużym bagażem) i noclegi w 4* hotelu
Bezpośrednie loty first minute do Nowego Jorku i Miami z Berlina od 1541 PLN. Dużo terminów Bezpośrednie loty first minute do Nowego Jorku i Miami z Berlina od 1541 PLN. Dużo terminów
#122 PostWysłany: 26 Lut 2017 13:11 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22322
Serio?
Przeczytaj 2 ostatnie strony...
Góra
 Profil Relacje PM off
obibok lubi ten post.
 
      
#123 PostWysłany: 26 Lut 2017 19:59 

Rejestracja: 23 Lis 2016
Posty: 210
Sorry, za szybko zadałem pytanie bez sprawdzania ostatnie strony. Przed chwila przeczytałem i już wszystko wiem.


Ostatnio edytowany przez Zeus, 26 Lut 2017 20:02, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika, jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off
obibok lubi ten post.
 
      
#124 PostWysłany: 05 Mar 2017 19:38 

Rejestracja: 18 Maj 2016
Posty: 466
niebieski
obibok napisał(a):
Gdy jest kolejka, to polecam iść do drugiego terminalu. Tamten punkt święci pustkami. Ale automatu nie zauważyłem, a rozglądałem się za nim. Człowiek ślepy na starość, czy co...


Potwierdzam. W terminalu 2A długa kolejka do punktu z biletami, spacer 2 minuty przez terminal do części 2B - i ani jednej osoby w kolejce w punkcie.
Ewentualnie można kupić w automatach już na przystanku 200E przed terminalem - nie było dużych kolejek - 1-2 osoby.
Góra
 Profil Relacje PM off
obibok lubi ten post.
 
      
#125 PostWysłany: 07 Mar 2017 14:51 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22322
Dobra, temat zamykam do posprzątania, bo sporo off topu jest.

Zapraszam do skorzystania tych linków:

Jak dojechać z/do centrum:
lotnisko-budapeszt-liszt-ferenc-miasto,1274,9479

Pytania dotyczące lotniska:
budapeszt-lotnisko,1274,77435

Komunikacja miejska w Budapeszcie
komunikacja-miejska-w-budapeszcie,1409,101120

Spanie na lotnisku w Budapeszcie
budapeszt-spanie-na-lotnisku,1364,9842
Góra
 Profil Relacje PM off
obibok lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 125 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group