Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 119 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna
Autor Wiadomość
#41 PostWysłany: 13 Lut 2017 18:50 

Rejestracja: 20 Gru 2011
Posty: 3045
złoty
Za 500zł różnicy to w Indiach możesz kilka dni na bogato poimprezować. To o czym mówimy to detale. Mi się nie podobała stewardesa, a @‌Japonka76‌ tak. SN to normalne linie zawiozą, przywiozą, jeść dadzą.
Góra
 Profil Relacje PM off
Japonka76 lubi ten post.
 
      
Okołoweekendowy city break w Weronie od 1176 PLN. Loty Lufthansą z 4 miast + apartament Okołoweekendowy city break w Weronie od 1176 PLN. Loty Lufthansą z 4 miast + apartament
Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast
#42 PostWysłany: 13 Lut 2017 19:07 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Kwi 2014
Posty: 4051
Jednym słowem 500+ robi różnicę. :lol: Leć SN, dasz radę, wystarczy i na drinka w samolocie, a potem sobie poużywasz w Indiach.
_________________
Ιαπόνκα76
Góra
 Profil Relacje PM off
jasiub lubi ten post.
 
      
#43 PostWysłany: 13 Lut 2017 19:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Lis 2014
Posty: 350
Loty: 438
Kilometry: 1 132 564
Robaku napisał(a):
no własnie to jest róznica okolo 500 zł miedzy SN, a np. TK czy nawet 1 tys. miedzy LUFĄ. NO i przesiadki dużo krótsze po okolo 2-2,5 h a nie jak w Stambule w jedna stronę 7h a drugą 5.

A Airlines meal patrzyłem...i jest spoko, ale bardziej wlasnie chodzi o możliwośc przekąszenia czegos i popicia pomiedzy posiłkami. Po jednej podrozy do Panamy podjąłem "nieodwołaną" decyzję, że nie latam na trzeźwo długich podrózy. 10 h na 12 lotu nieprzespanych, w ciaglym wierceniu się - nie było przyjemnym przeżyciem.
Mógłbym wejsc do Saloniku w Brukseli, ale picie od 7.30 do 10.30 kiedy jest wylot z Brukseli srednio mi odpowiada.


oj z tym piciem rano to nie przebijesz i tak naszych rodaków...
dzis niestety musiałem odbyc trase WMI -> Londyn,
o godz 5:45 panowie już łoili browarki przed startem...

dobrze ze bardzo rzadko bywam w Modlinie, bo pewnie to czesty widok, a nie chciałbym mieć jeszcze bardziej skrzywionej psychiki ;)

No przy dlugich lotach, dla pewnej grupy osob znieczulenie sie przydaje, no wydaje mi sie ze z dostepem do alkoholu na pokladzie Brussels nie bedziesz mial problemu. Zawsze mozesz wybrac jakis Aeroflot czy UIA ;) tam chyba bardziej strumieniem sie leje ;) to tam w tanecznym kroku przezyjesz te 10-12 godzin lotu :)

ja od pewnego czasu alkoholu nie pije a niestety trasy też mam długie, za chwile bording na LHR - DXB, tu akurat lot nie jakis mega długi, ale potem przesiadka i trasa do MEL, ponad 16 godzin. Dlatego w głowie ciągle odchodzą modły o upgrade ;)

Wracajac do tematu, jezeli nie masz jakis szczegolnych argumentow za Lufą czy TK, to ja na Twoim miejscu bym poszedł w to Brussels, nawet tak lekko testowo. To tez jest Star Alliance, wiec mile czy odcinki tez wpadną.

-- 13 Lut 2017 18:25 --

Robaku napisał(a):
no własnie to jest róznica okolo 500 zł miedzy SN, a np. TK czy nawet 1 tys. miedzy LUFĄ. NO i przesiadki dużo krótsze po okolo 2-2,5 h a nie jak w Stambule w jedna stronę 7h a drugą 5.

A Airlines meal patrzyłem...i jest spoko, ale bardziej wlasnie chodzi o możliwośc przekąszenia czegos i popicia pomiedzy posiłkami. Po jednej podrozy do Panamy podjąłem "nieodwołaną" decyzję, że nie latam na trzeźwo długich podrózy. 10 h na 12 lotu nieprzespanych, w ciaglym wierceniu się - nie było przyjemnym przeżyciem.
Mógłbym wejsc do Saloniku w Brukseli, ale picie od 7.30 do 10.30 kiedy jest wylot z Brukseli srednio mi odpowiada.


oj z tym piciem rano to nie przebijesz i tak naszych rodaków...
dzis niestety musiałem odbyc trase WMI -> Londyn,
o godz 5:45 panowie już łoili browarki przed startem...

dobrze ze bardzo rzadko bywam w Modlinie, bo pewnie to czesty widok, a nie chciałbym mieć jeszcze bardziej skrzywionej psychiki ;)

No przy dlugich lotach, dla pewnej grupy osob znieczulenie sie przydaje, no wydaje mi sie ze z dostepem do alkoholu na pokladzie Brussels nie bedziesz mial problemu. Zawsze mozesz wybrac jakis Aeroflot czy UIA ;) tam chyba bardziej strumieniem sie leje ;) to tam w tanecznym kroku przezyjesz te 10-12 godzin lotu :)

ja od pewnego czasu alkoholu nie pije a niestety trasy też mam długie, za chwile bording na LHR - DXB, tu akurat lot nie jakis mega długi, ale potem przesiadka i trasa do MEL, ponad 16 godzin. Dlatego w głowie ciągle odchodzą modły o upgrade ;)

Wracajac do tematu, jezeli nie masz jakis szczegolnych argumentow za Lufą czy TK, to ja na Twoim miejscu bym poszedł w to Brussels, nawet tak lekko testowo. To tez jest Star Alliance, wiec mile czy odcinki tez wpadną.
Góra
 Profil Relacje PM off
Robaku lubi ten post.
 
      
#44 PostWysłany: 13 Lut 2017 19:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Kwi 2012
Posty: 1839
Loty: 266
Kilometry: 487 169
niebieski
Własnie jeszcze jest kolejny argument :
testowo.

Bardzo lubie latać i poznawać różne linie, więc tym bardziej przekonuje mnie Bruksela, bo nimi nie lecialem.
A ze loty do Bombaju startują w marcu (nowa trasa) dlatego może ta cena jest dużo atrakcyjniejsza niż Lufa, czy TK.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#45 PostWysłany: 13 Lut 2017 19:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Lis 2014
Posty: 350
Loty: 438
Kilometry: 1 132 564
A jakim samolotem ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#46 PostWysłany: 13 Lut 2017 19:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Kwi 2012
Posty: 1839
Loty: 266
Kilometry: 487 169
niebieski
A330 -200, czyli dokładnie to samo czym leciałem do PTY
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#47 PostWysłany: 13 Lut 2017 20:02 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Lis 2014
Posty: 350
Loty: 438
Kilometry: 1 132 564
Fajnie,
gdyby to byl moj wybor, to ja bym sie decydowal na to SN.
I akurat ja lubie bardzo , a gdy się leci we dwie osoby to tymbardziej, 2-4-2 jest bdb.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#48 PostWysłany: 10 Maj 2017 09:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Lut 2013
Posty: 348
Loty: 625
Kilometry: 828 085
niebieski
Dzis na lotnisku w Brukseli widzialem Sukhoia Superjet 100. Wyglada na to ze linia Brussels Airlines wypozyczyla je od Cityjet w celu zastapienia wycofanych Avro.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#49 PostWysłany: 17 Maj 2017 22:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Lis 2014
Posty: 350
Loty: 438
Kilometry: 1 132 564
Mam nadzieje że schowki na podręczny w nich są troche wieksze niz w Avro, bo tam był lekki dramat, szczegolnie w okolicach skrzydel :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#50 PostWysłany: 26 Mar 2018 12:59 

Rejestracja: 02 Lut 2016
Posty: 374
Loty: 192
Kilometry: 231 698
Na stronie linii pojawił się Wrocław. Stare czy coś nowego?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#51 PostWysłany: 27 Mar 2018 10:03 

Rejestracja: 25 Cze 2011
Posty: 29
Czy ktoś podróżował SN tylko z podręcznym i kojarzy jak bardzo restrykcyjnie podchodzą do wymiarów? Czy przejdzie Forclaz 50? W razie przekroczenia wymiarów kasują 45E, więc zastanawiam się czy warto dokupić rejestrowany zawczasu...
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#52 PostWysłany: 27 Mar 2018 11:24 

Rejestracja: 27 Lut 2014
Posty: 655
srebrny
Ostatnio leciałem WAW-BRU-MAD i nie widziałem żadnej kontroli. Moim zdaniem plecak będzie założony to nie będą zwracać uwagi.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
to_pestka lubi ten post.
to_pestka uważa post za pomocny.
 
      
#53 PostWysłany: 11 Maj 2018 21:58 

Rejestracja: 11 Kwi 2011
Posty: 16
Słuchajcie, przepowoźnik strakuje i z tego co widzę na stronie odwołane zostały wszystkie loty poza wymienionymi w dniach 14 i 16 maja:

https://www.brusselsairlines.com/en-be/misc/alert-message.aspx

miałem lot na 14 maja z WAW - BRU - NYC upewnijcie mnie proszę czy ten lot został anulowany? Nie można się dodzwonić do Brussel Airlines, pośrednik u którego kupowałem bilety nie poinformował Nas a o strajku dowiedziałem się przez przypadek. Jest to Nasz pierwszy tak odległy lot, mamy opłacony hotel itd.


Dajcie znać co mamy dalej robić i jak to wynika z Waszego doświadczenia.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#54 PostWysłany: 11 Maj 2018 22:00 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22321
Skontaktować się z:
1. Przewoźnikiem
2. Pośrednikiem
3. Zalogować i sprawdzić waszą rezerwacje
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#55 PostWysłany: 11 Maj 2018 22:03 

Rejestracja: 11 Kwi 2011
Posty: 16
1. Przewoźnikiem - brak kontaktu z przewoźnikiem, nie odbiera, nie odpisuje na meile. Lot wylot mamy w poniedziałem 14 maja o 6.50 musimy dzień wcześniej przyjechać do Warszawy z Krakowa i nie wiadomo czy jechać.
2. Pośrednikiem - brak kontaktu z pośrednikiem
3. Zalogować i sprawdzić waszą rezerwacje

jak się loguje na gotogate.pl to pokazuje wszystkie loty United Airlines a operatorem jest Brussel Airlines.


Ostatnio edytowany przez Zeus, 11 Maj 2018 22:13, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika, jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#56 PostWysłany: 11 Maj 2018 22:17 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22321
Jak z Krakowa, to możesz w niedziele pojechać na lotnisko w Balicach, i poszukasz Kasy biletowej Brussels Airlines.

Otwarta będzie od 12:00 do czasu odlotu (14:10)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#57 PostWysłany: 11 Maj 2018 22:22 

Rejestracja: 11 Kwi 2011
Posty: 16
Dzięki tak zrobię. A czy ma znaczenie to że bilety są zakupione w United Airlines a operatorem jest Brussel Airlines?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#58 PostWysłany: 11 Maj 2018 22:26 

Rejestracja: 16 Sty 2011
Posty: 7861
HON fly4free
kontaktuj się z United
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#59 PostWysłany: 11 Maj 2018 23:57 

Rejestracja: 11 Kwi 2011
Posty: 16
Nikt nic nie wie w United Airlines i Brussels Airlines, wczoraj rezerwacja była, dzisiaj zniknęła. Jeden wielki bałagan informacyjny.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#60 PostWysłany: 12 Maj 2018 00:11 

Rejestracja: 16 Sty 2011
Posty: 7861
HON fly4free
jeśli bilet wystawił UA (numer 016-), to niech UA rozwiązuje ten problem - niech Ci przebookują przelot na inne linie, w tym swoje własne loty ex BRU czy przez inne miasto
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 119 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: h3rlitz oraz 8 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group