Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 48 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: BRU -> Bruksela
#21 PostWysłany: 21 Wrz 2014 19:38 

Rejestracja: 28 Mar 2012
Posty: 16
Witam,

23.09 muszę dostać się z Charleoi na lotnisko w Zaventem.
Z pomocą forum i internetu znalazłem połączenie, ale proszę Was o pomoc w weryfikacji.

CHARLEOI - Bruxeless Midi shuttle busem, docieram koło 22.
Potem z Midi jadę na lotnisko w Zaventem pociągiem za 8,5E o 22:15/22:30 - korzystałem z tej wyszukiwarki: http://www.belgianrail.be/jp/sncb-nmbs- ... p&OK#focus

Mam pytanie, czy kasy będą jeszcze czynne czy mam dokonać zakupu przez neta? Czy bilet jest na konkretny pociąg, czy np. ważny do końca doby?

Pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa) Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa)
Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast
 Temat postu: Re: BRU -> Bruksela
#22 PostWysłany: 21 Wrz 2014 19:48 

Rejestracja: 08 Sty 2013
Posty: 283
niebieski
Kasy beda juz nieczynne.
Bilet teoretycznie mozna kupic w automacie, ale trzeba miec do tego chyba belgijski bancontact.

Zawsze mozesz kupic bilet u konduktora w pociagu - o tej porze cena bedzie taka sama jak w kasie.

Bilet wazny jest na konkretna date, a nie na konkretny pociag. Pociagi sa 3-4 na godzine.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: BRU -> Bruksela
#23 PostWysłany: 21 Wrz 2014 19:55 

Rejestracja: 28 Mar 2012
Posty: 16
@Magaa - Czy Ci kierowcy taksówek jeżdżą też bezpośrednio z CRL na BRU? Jaki byłby koszt takiej wyprawy?

Mam również pytanie o te automaty.. zastanawiam się czy nie zaryzykować i nie sprawdzić na miejscu opcji bezpośredniego dojazdu na BRU. Jeżeli tak to ile czasu czeka się na zakup biletu na shuttle'a?
Mój samolot przylatuje o 20:25, a ostatni pociąg z Midi do BRU mam o 23:15
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#24 PostWysłany: 22 Wrz 2014 11:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 08 Gru 2011
Posty: 506
niebieski
Tzu, te kolektywne taksowki jezdza tylko do Gare du Midi.
Jesli chcialbys taksowka dostac sie z CRL do BRU to licz sie z kosztem ok 100e... Mozesz zreszta sprawdzic Taxi Vert, oni maja stale ceny na niektorych trasach.

Cytuj:
Mam również pytanie o te automaty.. zastanawiam się czy nie zaryzykować i nie sprawdzić na miejscu opcji bezpośredniego dojazdu na BRU.

Co masz na mysli? Opcji bezposredniego dojazdu nie ma, wiec jesli nie spotkasz jakims cudem kogos kto akurat samochodem jedzie na tej trasie (a do tego jest chetny, zeby cie podwiezc), to nic innego poza taxi nie wykombinujesz.
Na czym ci bardziej zalezy, na czasie czy na oszczednosciach? Najtansza opcje opisalam wczesniej, ostatni autobus na lotnisko masz w tygodniu o 23.01 z Place du Luxembourg (bus nr 21)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#25 PostWysłany: 23 Wrz 2014 09:11 

Rejestracja: 28 Mar 2012
Posty: 16
Aha, w takim razie źle zrozumiałem, bo myślałem, że te taksówki mogą zawieźć też na BRU. Na czasie mi nie zależy, bo lot mam z rana, ale chciałem być pewny że zdążę ostatnim autobusem/pociągiem.

W każdym razie udało mi się znaleźć transport z bla-bla-car za 15 EUR. CRL -- > BRU. Jeżeli jest ktoś chętny dzisiaj (23.09) się zabrać to piszcie na priv nr tel, jest także opcja transportu do Brukseli za 7 EUR.

Pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#26 PostWysłany: 08 Lis 2014 16:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Lip 2014
Posty: 1436
srebrny
A jaki jest czas przejazdu taxi bezpośrednio BRU - Chalreroi?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#27 PostWysłany: 09 Gru 2014 23:07 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Wrz 2012
Posty: 1883
Loty: 262
Kilometry: 438 549
srebrny
Szybkie pytanie, w marcu będę lądował na lotnisku w Brukseli ok 14:20 tylko z bagażem podręcznym. Lot z Charleroi do Modlina jest o 18:05, czy taki czas między lądowaniem, a następnym lotem jest wystarczający żeby dotrzeć z jednego lotniska na drugie?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#28 PostWysłany: 09 Gru 2014 23:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Mar 2012
Posty: 2070
srebrny
Tak. Masz np. pociąg (a to nie jedyna opcja).o 14:30, 14:41,14:52 z lotniska do Brussel Zuid tam jesteś o 14:51, 15:09,15:15 i dalej flibco.com o 15:00, 15:30, 16:00 do Charleroi jedzie godzinę.


Strony:
pociąg
autobus
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#29 PostWysłany: 21 Lip 2015 13:42 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Lis 2014
Posty: 777
Loty: 145
Kilometry: 238 175
niebieski
Witam,

odświeżę temat - potrzebuję dostać się z lotniska CRL na lotnisko BRU w godzinach wieczornych, następnie powrót w godzinach porannych.

Będę wdzięczny za podpowiedzi.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#30 PostWysłany: 21 Lip 2015 14:42 

Rejestracja: 19 Kwi 2014
Posty: 476
niebieski
Post Washingtona z pierwszej strony jest dość aktualny, niedawno sprawdziłem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#31 PostWysłany: 30 Wrz 2015 15:18 

Rejestracja: 30 Wrz 2015
Posty: 4
okiemserca napisał(a):
Czy ktoś ma aktualne informacje ->>> czy jest obecnie bezpośrednie połączenie Lotnisko Charleroi -> Lotnisko BRU (i w jakiej cenie)?

Witam,
Potrzebuje transportu z lotniska Charleroi na Zeventem 14 października, może ktoś jedzie w tych dniach?
Mój samolot ląduje o 11,30 na Charleroi. Mam 5 godzin na dotarcie na Zeventem, nie wiem jak dojechać,?
Jeżeli ktoś może pomoc, to byłaby wdzięczna, ale wykluczam taxi.

-- 30 Wrz 2015 16:20 --

Eve50 napisał(a):
okiemserca napisał(a):
Czy ktoś ma aktualne informacje ->>> czy jest obecnie bezpośrednie połączenie Lotnisko Charleroi -> Lotnisko BRU (i w jakiej cenie)?

Witam,
Potrzebuje transportu z lotniska Charleroi na Zeventem 14 października, może ktoś jedzie w tych dniach?
Mój samolot ląduje o 11,30 na Charleroi. Mam 5 godzin na dotarcie na Zeventem, nie wiem jak dojechać,?
Jeżeli ktoś może pomoc, to byłaby wdzięczna, ale wykluczam taxi.

Mam na myśli, 14 października w tym miesiącu 2015 : ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#32 PostWysłany: 30 Wrz 2015 15:45 

Rejestracja: 30 Wrz 2015
Posty: 4
Kravkrk napisał(a):
Uff, dobrze, że napisałaś, już myslałem, że chodzi o 14 października w listopadzie....


Sorry, nie mogłem się powstrzymać :lol:

:D hahaha, sorry, ale mam stress, bo lece sama, boje się, że znowu się spóźnienie,na lot, już dwa razy tak mialam :roll:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#33 PostWysłany: 09 Sie 2016 13:21 

Rejestracja: 12 Mar 2015
Posty: 29
Serwus, podbijam temat, bo od ostatnic postów trochę minęło. Przemierzał ktoś z Was ostatnio trasę Zaventem - Charleroi? We środę ląduje na Zaventem o 12:30, a 16:40 mam lot z Charleroi. Jak najtaniej i najszybciej przemierzyć tę trasę?


Ostatnio edytowany przez pepwwa, 09 Sie 2016 15:31, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#34 PostWysłany: 09 Sie 2016 13:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Lut 2013
Posty: 348
Loty: 625
Kilometry: 828 085
niebieski
Sadze ze najszybciej to pociagiem na dworzec Zuid/Midi i dalej busem pod terminal. Czy najtaniej to nie wiem.
Pociag jedzie z lotniska Zaventem do dworca Midi/Zuid okolo 20 minut i kosztuje 8.60 Euro. Z Midi/Zuid jezdza busy . Przejazd zajmuje okolo godziny i kosztuje 5/10/14 Euro kupiony online lub 17 Euro u kierowcy.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
pepwwa uważa post za pomocny.
 
      
#35 PostWysłany: 09 Sie 2016 15:26 

Rejestracja: 12 Mar 2015
Posty: 29
Dzięki za odpowiedź. Cena 5/10/14 zależna od tego kiedy dokonywana jest rezerwacja? Wyskakuje mi 14€. Plus wspomaniane 8,60, razem 22,60€. Mam 4h na przemieszczenie się między lotniskami, więc nie chce oszczędzać, żeby zdążyć na lot, ale może ktoś zna jakiś inny patent?

Dodam, że w dzień później w czwartek będę przemierzał tę trasę ponownie, ale będę miał więcej czasu, więc każda opcja mile widziana :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#36 PostWysłany: 22 Gru 2016 18:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Maj 2015
Posty: 27
Loty: 156
Kilometry: 468 556
Czy ktoś ma aktualne informacje czy jest obecnie i w jakiej cenie , bezpośrednie połączenie Lotnisko Charleroi -> Lotnisko BRU ? Czy coś się zmieniło, ceny itd. ? Czy jeżdżą jeszcze te arabskie busiki po 15Euro ?Jedziemy w styczniu w 9 osób, więc też nie wiem ile osób zabiera taki busik ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#37 PostWysłany: 19 Wrz 2018 10:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Maj 2014
Posty: 99
Loty: 235
Kilometry: 550 589
Pozwolę sobie zaktualizować dane o przejeździe między lotniskami .


[CRL] Bruksela Charleroi do Charleroi sud autobus 6€

Kolej Charleroi Sud Bruksela 9,9€. lub prosto Bruksela Zaventem [BRU] 17€

Można tez Flexbus do Bruksela Zaventem [BRU] za 4,99€ ?!

Bruksela Zaventem [BRU <-> [CRL] Bruksela Charleroi

Odpowiednio Flexbus do Charleroi Sud 4,99€
Potem bus na [CRL] Bruksela Charleroi za 6€
lub tramwaj M3 w pobliże Bruksela Charleroi parking za 2,5€ i niestety 5300m z buta ze względu na płot dookoła lotniska....?
Góra
 Profil Relacje PM off
Arekkk lubi ten post.
Arekkk uważa post za pomocny.
 
      
#38 PostWysłany: 05 Kwi 2019 12:50 

Rejestracja: 15 Cze 2014
Posty: 1742
srebrny
Chyba faktycznie Flixbus z dworca w Charleroi bezpośrednio do BRU to najlepsza i najtańsza opcja.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#39 PostWysłany: 29 Cze 2021 13:18 

Rejestracja: 15 Cze 2014
Posty: 1742
srebrny
Odświeżam. Flixbus jednak nie jeździ teraz. Jak najszybciej obecnie dostać się z CRL do BRU publicznym transportem?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#40 PostWysłany: 29 Cze 2021 14:06 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22450
Flibco do Midi i potem autobus miejski lub autobus CRL do Charleroi Sud do Zaventem prosto

Suma summarum i tak koło 20 eur wyjdzie.
Góra
 Profil Relacje PM off
Arekkk uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 48 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group