Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 317 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 16  Następna
Autor Wiadomość
#81 PostWysłany: 02 Wrz 2019 01:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lut 2017
Posty: 2291
Loty: 582
Kilometry: 931 920
złoty
Nie da sie zrobic upgrade biletu kupionego za Avios.
Mozna ewentualnie skasowac bilet award w eco i zabukowac nowy w C/F, jesli bedzie dostepnosc.
_________________
Idąc przez most rzeka płynęła wartkim nurtem.

Także = również / też
Tak że = więc / zatem / dlatego
Góra
 Profil Relacje PM off
lovenz lubi ten post.
 
      
Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast Wczasy w Grecji: tydzień w 4* hotelu z all inclusive na Zakintos za 2299 PLN. Wyloty z 2 miast
Afryka mniej znana: loty z dużym bagażem do Togo, Kamerunu i Liberii z Warszawy od 1494 PLN Afryka mniej znana: loty z dużym bagażem do Togo, Kamerunu i Liberii z Warszawy od 1494 PLN
#82 PostWysłany: 02 Wrz 2019 01:31 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Maj 2017
Posty: 988
@p.wl ok a co w sytulacji kiedy bilet skada sie z 2 odcinków jak w moim przypadku. Lecę Do KUL ale nie z londynu ale z Madrytu przez Londyn.
Z MAD z IB a z LHR z BA. Lot kupowany za aviosy przez IB. To tylko chyba imfolinia zostaje.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#83 PostWysłany: 02 Wrz 2019 01:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lut 2017
Posty: 2291
Loty: 582
Kilometry: 931 920
złoty
W IB mozesz rowniez kupic bilet 'mieszany' - jeden odcinek w Y, drugi w C lub odwrotnie.
_________________
Idąc przez most rzeka płynęła wartkim nurtem.

Także = również / też
Tak że = więc / zatem / dlatego
Góra
 Profil Relacje PM off
lovenz lubi ten post.
lovenz uważa post za pomocny.
 
      
#84 PostWysłany: 09 Wrz 2019 09:24 

Rejestracja: 09 Wrz 2019
Posty: 3
Mam problem ze swoją rezerwacją w BA. Bilety kupiłem poprzez flightix. Po zalogowaniu się na stronie BA w celu przeglądnięcia swojej rezerwacji wyświetla się informacja abym uzupełnił dodatkowe informacje (screen). Po przejściu dalej okazuje się że dane na temat mojego paszportu itp zostały już uzupełnione a nic takiego nie wpisywałem. Nie mogę też edytować ani podejrzeć tych danych bo w celu weryfikacji woła o numer paszportu - którego oczywiście nie znam.
Miał ktoś taki przypadek?
Lot co prawda jest dopiero 28 lipca ale trochę mnie to zaskoczyło
Lot Frankfurt-Londyn-Las Vegas


Ostatnio edytowany przez Abcn, 11 Wrz 2019 21:29, edytowano w sumie 1 raz
Usuwam screen
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#85 PostWysłany: 09 Wrz 2019 10:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Mar 2013
Posty: 2921
Loty: 476
Kilometry: 1 136 630
niebieski
Podawales numer paszportu w czasie rezerwacji? BA nie pomoze Ci, bo oni pytaja sie o numer paszportu, zeby potwierdzic Twoje dane.
_________________
Carpe Diem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#86 PostWysłany: 09 Wrz 2019 10:25 

Rejestracja: 09 Wrz 2019
Posty: 3
nic nie podawałem bo nawet nie było gdzie wpisać numeru
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#87 PostWysłany: 09 Wrz 2019 10:40 

Rejestracja: 08 Sie 2013
Posty: 1851
niebieski
Swoja droga ladnie wszedzie pozakrywales swoje dane, poza miejscem gdzie imie i nazwisko napisane jest największą czcionką ;).

A co sie dzieje jak wpiszesz swoj nr paszportu w to okienko gdzie o niego prosza? Dane API BAEC zapamietuje, wiec nie trzeba ich dodawac do kazdej rezerwacji (o ile sie im na to pozwoli) wiec byc moze takim sposobem dane Twojego paszportu juz tam sa.


Ostatnio edytowany przez Abcn, 11 Wrz 2019 21:24, edytowano w sumie 1 raz
Literówka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#88 PostWysłany: 09 Wrz 2019 10:59 

Rejestracja: 09 Wrz 2019
Posty: 3
wiem wiem, juz tego niestety nie poprawię. Lecą ze mną osoby które nigdy wcześniej nie leciały a także mają niby uzupełniony numer więc raczej to nie to
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#89 PostWysłany: 30 Lis 2019 15:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Mar 2013
Posty: 2921
Loty: 476
Kilometry: 1 136 630
niebieski
Zabawny epizod na dzisiejszym locie po Europie. Obsluga pokladowa pogratulowala mezowi 10 lat w programie BAEC. Dodam, ze jest marnym niebieskim, bo spadł mu status.
_________________
Carpe Diem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#90 PostWysłany: 30 Sty 2020 23:13 

Rejestracja: 15 Mar 2017
Posty: 59
Hej.
Taka sytuacja - wyszukuję lot na stronach British Airways a tu propozycja lotu z przesiadką w Londynie:

Przylot: 07:50 London City Airport
Odlot 11:30 London Heathrow

Tam jest mega daleko, nie ma prostego dojazdu.
Orientujecie się czy BA podstawia jakiś autobus?
Czy trzeba odebrać bagaż i później nadać? Trzeba ponownie przechodzić ponownie przez kontrolę bezpieczeństwa?

Czy po prostu lepiej odpuścić?

Z góry dzięki
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#91 PostWysłany: 30 Sty 2020 23:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Mar 2013
Posty: 2921
Loty: 476
Kilometry: 1 136 630
niebieski
Odbierasz bagaz, wsiadasz w DLR, przesiadasz sie w metro i juz po 2h docierasz na Heathrow... Może krócej niz 2h, ale na pewno upierdliwie. Osobiście unikalabym takiej opcji.
_________________
Carpe Diem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#92 PostWysłany: 31 Sty 2020 00:03 

Rejestracja: 08 Sie 2013
Posty: 1851
niebieski
OK godz 20 min jak sie dobrze uwiniesz, a jak ci bardzo zalezy to via Paddington i Heathrow Express ale to tanie nie bedzie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#93 PostWysłany: 31 Sty 2020 00:21 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22321
Google nie boli

https://www.britishairways.com/pl-pl/in ... onnections
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#94 PostWysłany: 20 Lut 2020 21:11 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Mar 2013
Posty: 2921
Loty: 476
Kilometry: 1 136 630
niebieski
W komentarzach na Head for Points znalazlam dzisiaj takie kody znizkowe. Moge potwierdzic, ze ten pierwszy dziala na pewno.

15% off codes – REUNION1 to make a booking in World Traveller and World Traveller Plus. If you’d like to treat yourself to Club Word, you can use the code REUNION2. [code 2 not confirmed]

ends Feb 29th
_________________
Carpe Diem.
Góra
 Profil Relacje PM off
lataczuk lubi ten post.
lataczuk uważa post za pomocny.
 
      
#95 PostWysłany: 05 Kwi 2020 10:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Maj 2018
Posty: 2860
platynowy
Probowal ktos z Was obecnie przesuwac loty ze wzgledu na COVID w BA ? Jest informacja na stronie (oraz dostalem od nich maiala z ta sama informacja) ze jesli wylot jest do 31.05 to mozna bezplatnie zmienic date badz starac sie o Voucher. Nigdzie nie moge sie doszukac informacji na temat ''bezplatnie''. Czy ewentualna roznica w cenie biletu ktora jest na chwile obecna wyzsza niz cena mojego zakupionego biletu musi zostac pokryta, czy zupelnie bezplatnie moge wybrac to samo polaczenie w innym okresie? Infolinia dopiero od jutra od 9:00 a ja juz wiem ze ten lot jest anulowany
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#96 PostWysłany: 05 Kwi 2020 17:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Mar 2013
Posty: 2921
Loty: 476
Kilometry: 1 136 630
niebieski
Jak lot został anulowany, to najlepiej wystapic o zwrot gotówki. Kupisz sobie bilet na lot u kogo chcesz i za ile będzie Ci pasowało w przyszłości, bez żadnych ograniczeń.
_________________
Carpe Diem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#97 PostWysłany: 05 Kwi 2020 18:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
Nie wiem jak z BA, ale np. u Swiss teraz nie zwracaja kasy, mozna tylko przebookowac na inny termin.
Najlepiej napisac do BA albo sprobowac przez infolinie.
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#98 PostWysłany: 05 Kwi 2020 19:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Mar 2013
Posty: 2921
Loty: 476
Kilometry: 1 136 630
niebieski
BA zwraca fundusze przez telefon albo przez stronę. Trick jak wystąpić o zwrot online: https://www.headforpoints.com/2020/03/1 ... le-chrome/
_________________
Carpe Diem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#99 PostWysłany: 06 Kwi 2020 08:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Maj 2018
Posty: 2860
platynowy
Aga_podrozniczka napisał(a):
Jak lot został anulowany, to najlepiej wystapic o zwrot gotówki. Kupisz sobie bilet na lot u kogo chcesz i za ile będzie Ci pasowało w przyszłości, bez żadnych ograniczeń.


No wlasnie na tym polega rzecz, ze sobie nie kupie bo cena biletu jest w standardzie maloosiagalna. Stad moje pytanie. Ze zwrotem i ewentualnym Voucherem wiem jak sprawa wyglada. Zadzwonie pozniej na infolinie to napisze czy udalo sie cos zrobic.

Maly update: BA dopuszcza darmowa zmiane na dowolny termin jesli wylot powinien miec miejsce do 31.05, ale tylko w momencie pokrycia roznicy miedzy cena zakupu biletu, a aktualna cena na dzien dzisiejszy.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#100 PostWysłany: 20 Kwi 2020 00:59 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Mar 2013
Posty: 2921
Loty: 476
Kilometry: 1 136 630
niebieski
Doczekałam sie anulowania lotów w maju. Tego samego dnia zadzwonilam do BA. Niefortunnie czekałam 47 minut na linii, zeby połączyć sie agentem. Niektórzy pisali o szybkim połączeniu. Bilet anulowany w piątek, zwrot na karcie Amex widoczny w niedziele.

Czekam teraz na anulacje w lipcu.
_________________
Carpe Diem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 317 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 16  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group