Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 64 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
#61 PostWysłany: 25 Maj 2019 02:55 

srebrny
Ja z BA mogę lecieć z PIT do WAW z jedną, wygodną przesiadką. Włąśnie kupowałem bilet na grudzień, na święta, ale po tym co zobaczyłem to mi się zwyczajnie odechciało i kupiłem jak zwykle naszego Narodowego z YYZ. Jeżeli ktoś ma nas tak głęboko, że taką fuszerkę odwala na swojej OFICJALNEJ stronie to o czym mówić? A już informacja o przesiadce to majstersztyk.

Załączniki:
BApatalachy.jpg
BApatalachy.jpg [ 123.04 KiB | Obejrzany 364 razy ]

#62 PostWysłany: 25 Maj 2019 08:50 
Awatar użytkownika

Loty: 394
Kilometry: 632 642
złoty
No, a w centrali BA w Londynie nie sposób znaleźć Polish native speaker, taka posucha na rynku pracy...

Przynajmniej masz bagaż rejestrowany. A cena podobna?
 Profil Relacje PM off  

#63 PostWysłany: 25 Maj 2019 15:03 

złoty
Strona pewnie jest robiona przez zewnętrzną firmę, niekoniecznie w UK. Polska to pewnie na tyle niszowy rynek dla BA że nie ma sensu poprawiać.
LLAP lubi ten post.

#64 PostWysłany: 25 Maj 2019 20:45 

srebrny
@sko1czek w punkt.
Zapłąciłem około 600 pln więcej, ale mam jak sam mówisz rejetrowany i klasę E w Locie więc jest okej.
Uważam, że polska polonia ma zdecydowanie większe wy,agania co do języka niż statystyczny Polak ;-)

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 64 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości