Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 34 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 13 Maj 2014 16:08 

Rejestracja: 02 Kwi 2013
Posty: 883
Zbanowany
Cytuj:
Czy Wy wypożyczacie tylko auta w tych dużych bez wzgledu czy cena jest dużo niższa w mniejszych lokalnych?

Ja tak. Albo przez brokera.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Przygoda w Wietnamie: Ho Chi Minh, Da Nang i Hanoi w jednej podróży z Warszawy za 3365 PLN Przygoda w Wietnamie: Ho Chi Minh, Da Nang i Hanoi w jednej podróży z Warszawy za 3365 PLN
Wakacyjne loty (z bagażem) do Uzbekistanu z Warszawy od 1731 PLN. Sporo terminów Wakacyjne loty (z bagażem) do Uzbekistanu z Warszawy od 1731 PLN. Sporo terminów
#22 PostWysłany: 15 Maj 2014 18:27 

Rejestracja: 08 Maj 2014
Posty: 12
Dostałem odpowiedź z Banku. reklamacja odrzucona. Pisza że usługodawca potwierdził że jest to kaucja i odda po wynajmie auta. Az się zagotowałem bo zrezygnowałem przeciez z wynajmu auta jak odkryłem kradziez kasy z karty.
Przesłałem im korespondencję dotyczacą rtezygnacji z wynajmu ale cienko to juz widzę...
strona trip advisor ... aż strach czytać - dziesiątki oszukanych przez tą wypożyczalnię.
W każdym razie bank nie przyjmuje argumentu , że usługodawca nie miał prawa zabrac mi pieniedzy z konta bo jeżeli podąłem im nr karty to znaczy że się na to zgodziłem. Z korespondencji wynika zgoła inaczej.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#23 PostWysłany: 15 Maj 2014 21:27 

Rejestracja: 29 Cze 2013
Posty: 136
aggressor
w jakim banku masz tą kartę?

Nie wiem co zyskasz w tej sprawie, ale na przyszłość pomyśl o zmianie banku, bo ten obecny zamiast po stronie klienta, jest po stronie oszukańczej firmy.

Współczuję, ale myślę, że tym razem niewiele kasy odzyskasz :cry:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#24 PostWysłany: 15 Maj 2014 21:46 

Rejestracja: 02 Kwi 2013
Posty: 883
Zbanowany
aggressor napisał(a):
Dostałem odpowiedź z Banku. reklamacja odrzucona. Pisza że usługodawca potwierdził że jest to kaucja i odda po wynajmie auta. Az się zagotowałem bo zrezygnowałem przeciez z wynajmu auta jak odkryłem kradziez kasy z karty.
Przesłałem im korespondencję dotyczacą rtezygnacji z wynajmu ale cienko to juz widzę...
strona trip advisor ... aż strach czytać - dziesiątki oszukanych przez tą wypożyczalnię.
W każdym razie bank nie przyjmuje argumentu , że usługodawca nie miał prawa zabrac mi pieniedzy z konta bo jeżeli podąłem im nr karty to znaczy że się na to zgodziłem. Z korespondencji wynika zgoła inaczej.

Zwroc sie do Arbitra Bankowego.
Koszt to chyba 50 zl, a szanse na pozytywne rozstrzygniecie - o ile piszesz prawde i zlozyles prawidlowa reklamacje - duze.
Góra
 Profil Relacje PM off
baszkir lubi ten post.
 
      
#25 PostWysłany: 15 Maj 2014 21:49 

Rejestracja: 10 Maj 2013
Posty: 2091
srebrny
Ew. napisz do Samcika, on pewnie chętnie opisze jaki to bank tak 'dba' o klientów i ich transakcje kartowe.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#26 PostWysłany: 15 Maj 2014 22:19 

Rejestracja: 30 Maj 2013
Posty: 431
Loty: 644
Kilometry: 1 419 433
niebieski
Trudno się wypowiadać o przypadku, kiedy nie zna się szczegółów. Nikt z nas (oprócz Autora) nie wie jakie były warunki wypożyczenia - może niższa kwota wynikała z tego, że rezerwacja była "non-refundable". W takiej sytuacji, to że pobrano kwotę w momencie rezerwacji byłoby normą - i nie ma to znaczenia czy do wynajmu jest pół roku czy 1 dzień. Mam wiele rezerwacji hoteli np. na listopad za, które zostały już pobrane pieniądze - i ponieważ tak, było w warunkach rezerwacji - nie uważam, że jest w tym coś niewłaściwego (że hotel obraca moimi pieniędzmi). Wszystko więc zależy od szczegółów oferty przedstawionej przez wypożyczalnię klientowi.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#27 PostWysłany: 15 Maj 2014 22:29 

Rejestracja: 02 Kwi 2013
Posty: 883
Zbanowany
Cytuj:
Nikt z nas (oprócz Autora) nie wie jakie były warunki wypożyczenia - może niższa kwota wynikała z tego, że rezerwacja była "non-refundable". W takiej sytuacji, to że pobrano kwotę w momencie rezerwacji byłoby normą - i nie ma to znaczenia czy do wynajmu jest pół roku czy 1 dzień

Ale nie jest norma pobranie kaucji jako zabezpieczenia roszczen z tytulu najmu, skoro do najmu nie dochodzi.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#28 PostWysłany: 16 Maj 2014 20:10 

Rejestracja: 08 Maj 2014
Posty: 12
KLAYTON ma rację . Nie pobiera się kaucji przed wypozyczeniem auta. Normalnie wypozyczalnie pobierają zaliczke na konto wypożyczenia. Kolega co ma watpliwości niech poczyta wątek od poczatku . Nie było żadnej umowy i takiej nie ma. teraz zapraszam do lektury emali które panowie mi z wypozyczalni przysłali . "
"My name is Brian Johnson call me when you land in Spain my silly little friend" - to napisał niby właściciel ale jak poczytałem na forach to ta sama osoba co Dave Ballard i paul Richardson, który napisał to co poniżej

"Stop wasting your time with your rubbish, Your card company are disputing the costs as per your claim back.

Please tell me when you are here you will meet me be sure of that.

We know how to deal with rubbish people.

We wait for your call."
A wszystko to po moim emailu :Hello Mrs
Dave Ballard alias Paul Richardson.
I'm already sure that youdo not give me money.
Especially after reading "TRIP ADVISOR".

I am working in accordance with the law.

I informed the police in Poland .You used my card without my permission. Everything is in email correspondence.
I'll meet you in person soon.
Notification as police in Malaga about your fraud.
I want my money, and i will would do it.
Everything is a matter of time mrs Dave Ballard.....greetings to BRIAN JOHNSON !!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#29 PostWysłany: 16 Maj 2014 20:38 

Rejestracja: 02 Kwi 2013
Posty: 883
Zbanowany
Poinformuj o wszystkim i popros o pomoc ECK
http://www.konsument.gov.pl/
Akurat trafiasz w temat http://www.konsument.gov.pl/pl/news/664 ... hodow.html
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#30 PostWysłany: 16 Maj 2014 20:55 

Rejestracja: 08 Maj 2014
Posty: 12
Dzięki Klayton ale juz to zrobiłem. Zajeli się sprawa bo jest dla nich oczywista. Ale maja małe możliwości egzekucji prawa tak mi się wydaje.
Przesłałem te obraźliwe emaile pod moim adresem do banku. Może w końcu zauważą preawdzine intencje usługodawcy i przyjma reklamację...
Pozostaje czekać.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#31 PostWysłany: 16 Maj 2014 21:38 

Rejestracja: 29 Cze 2013
Posty: 136
aggressor

spytam cię raz jeszcze: co to za bank jest tak "miły" dla klienta?

Jeśli nie chcesz odpowiadać publicznie, napisz mi proszę na priv.
To tylko dla mojej własnej informacji, żeby od tego banku trzymać się na dystans.
Życzę ci powodzenia i pisz na forum jak sprawa się skończy. :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#32 PostWysłany: 16 Maj 2014 22:10 

Rejestracja: 22 Sie 2013
Posty: 256
yoda napisał(a):
aggressor

spytam cię raz jeszcze: co to za bank jest tak "miły" dla klienta?

Jeśli nie chcesz odpowiadać publicznie, napisz mi proszę na priv.
To tylko dla mojej własnej informacji, żeby od tego banku trzymać się na dystans.
Życzę ci powodzenia i pisz na forum jak sprawa się skończy. :)


daj znac, ja tez bede trzymal sie od tak 'pomocnego' banku z daleka.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#33 PostWysłany: 24 Maj 2014 21:39 

Rejestracja: 08 Maj 2014
Posty: 12
Witam! Czekałem trochę z odpowiedzią żeby nie wydawać wyroków przed czasem.... Bank to City Bank, W końcu po przedstawieniu ostatnich faktów przyjęli reklamację i wdrożyli dochodzenie . Usługvfodfawca ma czas do 17 07 aby dać odpowiedz dla city banku. Gosćie oczywiście nic nie odpowiedzą bo to jasne w tej sytuacji . Po tym terminie City wystąpi do wybawiciela karty w celu reklamacji tej transakcji.;/.

Nigdy więcej karty kredytowej... W razie oszustwa jawnego ( nie mówię o oszustwach nie do końca nie jasnyvh i gdzie trzeba ustalic winnego( jesteśmy bezbronni........
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#34 PostWysłany: 16 Lip 2014 17:46 

Rejestracja: 08 Maj 2014
Posty: 12
Uff... Reklamacja rozpatrzona pozytywnie. Otrzymam zwrot kasy . Nie wiem tylko czy 300 Eur czy tyle ile zabrali mi po przeliczeniu. Z wypożyczalni napisali w odpowiedzi do wystawcy karty że niby taki maja regulamin że jak rezerwujesz i rezygnujesz to kaucja przepada. No i oczywiście żadnego regulaminu nie przedstawili. Tak że polecam walczyć o swoje...


Ostatnio edytowany przez Anonymous, 16 Lip 2014 17:52, edytowano w sumie 1 raz
Post niezgodny z regulaminem forum: http://www.fly4free.pl/forum/regulamin-forum-fly4free-pl,19,17810
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 34 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group