Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 25 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
#21 PostWysłany: 19 Lut 2017 23:53 
Awatar użytkownika

Loty: 209
Kilometry: 182 702
srebrny
michal24 napisał(a):
Jak szybko Bravofly wysyła bilety? Zakupiłem 8 godzin temu i nadal nic nie mam na skrzynce oprócz wiadomości z podaniem rezerwacji i tekstem: "Pracownicy zespołu obsługi klienta właśnie je przetwarzają i skontaktują się z Tobą w ciągu 24 godzin."

Też takiego maila dostałem ostatnio. Po czym po kilku godzinach dostałem kolejnego z informacją że niestety taka cena nie jest już dostępna, mimo że oni robią wszystko co w ich mocy aby aktualizować ceny na bieżąco ;) Dopłacać nie miałem zamiaru. Ale to był incydent, zawsze bilet po kilku minutach.

Temat postu: Re: Bravofly - opinie
#22 PostWysłany: 04 Wrz 2017 13:53 

Kupując na bravofly pojawiają się czasem zniżki, ale i zapis:
"You can only take advantage of this promotion once every 3 months"

Orientuje się ktoś, czy to jest jest liczone na karte, osobe, czy konto?
 Profil Relacje PM off  

#23 PostWysłany: 04 Wrz 2017 14:08 

srebrny
@bronek40 ciężko stwierdzić bo ten pośrednik ma bardzo dobry algorytm rozpoznawania czy dokonywaliśmy już rezerwacji czy nie. Ciężko jednoznacznie stwierdzić, na pewno jest to ban na kartę płatniczą ale może być też na IP, email, nr tel, imię i nazwisko. Chodzi oczywiście o zakup ze zniżką na daną kartę. Przy zakupie z prowizją nie stosują takich praktyk.
Zeus lubi ten post.
bronek40 uważa post za pomocny.

#24 PostWysłany: 20 Wrz 2017 15:32 

srebrny
Czy ktoś przerabiał procedurę zwrotu za bilet i uzyskania odszkodowania poprzez Bravofly? Właśnie jeden z lotów Ryanair w październiku miałem kupiony przez nich i mi odwołali. Zwrot muszę wnioskować przez bravofly, a o odszkodowanie pisać do Ryanair indywidualnie?
 Profil Relacje PM off  

#25 PostWysłany: 20 Wrz 2017 21:15 

platynowy
O odszkodowanie zawsze się starasz u przewoźnika, niezależnie od tego, gdzie kupiłeś bilet.
2 ludzi uważa post za pomocny.

Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 25 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: miki_fly oraz 1 gość