Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 25 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
 Temat postu: Brakuje mi..
#1 PostWysłany: 04 Gru 2022 14:44 
Król Ż
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Paź 2014
Posty: 6218
Loty: 474
Kilometry: 1 003 128
Koniec roku, ostatnia szansa na dogrzewanie statusów. Duzo z nas lubi tez po prostu szukać i pomagać. Wzorem ft zachecam do isania czego potrzebujemy do jakiego statusu i ile mamy czasu i gotowki


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
_________________
Tolerancja kończy się tam, gdzie zaczynają się prawa człowieka
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu Tydzień na Langkawi za 2841 PLN. Loty z Berlina i noclegi w 4* hotelu
Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN Odkryj Portugalię: Porto i Azory w jednej podróży z Wrocławia za 825 PLN
 Temat postu: Re: Brakuje mi..
#2 PostWysłany: 04 Gru 2022 15:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Sie 2012
Posty: 4546
Loty: 634
Kilometry: 780 222
HON fly4free
7 nocy w sieci Hiltona, status Diamond, do końca roku, jak najtaniej, najchętniej pozbędę się punktów. 5 za punkty też OK, 2 chyba ogarnę
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Brakuje mi..
#3 PostWysłany: 04 Gru 2022 15:52 
Król Ż
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Paź 2014
Posty: 6218
Loty: 474
Kilometry: 1 003 128
Hampton Świnoujscie po świętach i w sumie przed jest za 2 stówki. no chyba, że podpoznańskie zad.. to też za równo 200 pln. Jedyny hotel w PL za 10k to nadal hampton krk chociaż powinien się nazywać KBP :) Na leniwca masz day use po 170-190 w WAW
_________________
Tolerancja kończy się tam, gdzie zaczynają się prawa człowieka
Góra
 Profil Relacje PM off
pabien lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Brakuje mi..
#4 PostWysłany: 04 Gru 2022 15:56 

Rejestracja: 16 Sty 2011
Posty: 7862
HON fly4free
Skoro powstał temat to poszukuję w zasadzie dowolnych biletów DL i AA już przelecianych prywatnie w ostatnich miesiącach (mogą być krajowe w US albo międzynarodowe) o ile zostały zarezerwowane za cash (nie milowe) ; chodzi o pomoc organizacji non-profit z US zajmującej się promocją kultury polskiej w utrzymaniu konta firmowego w obu liniach, a w szczególności spełnienie wymogu rocznego min. pułapu wydanej kasy w danej linii (to w US jest warunek utrzymania członkostwa na kolejne lata). Zwykle nie było z tym problemu, ale w tym roku wróciły już przedpandemiczne progi, a jeszcze nie odrodziła się w pełni aktywność związana ze zwykłą działalnością, organizacją eventów itp., więc własnych przelotów było ciągle mniej niż wymagany pułap. Co ważne, wykorzystanie takiego biletu w tym celu nie ma żadnego wpływu na mile naliczane na indywidualne konto paxa w takim czy innym programie. Dzięki.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Brakuje mi..
#5 PostWysłany: 07 Gru 2022 12:27 

Rejestracja: 10 Mar 2016
Posty: 90
Hej, brakuje mi 18K mil do Golda w tym roku. Szukam możliwości ich zdobycia, jestem otwarty na wszelkie opcje.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Brakuje mi..
#6 PostWysłany: 07 Gru 2022 12:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 07 Cze 2015
Posty: 3222
Loty: 531
Kilometry: 818 751
złoty
pabien napisał(a):
7 nocy w sieci Hiltona, status Diamond, do końca roku, jak najtaniej, najchętniej pozbędę się punktów. 5 za punkty też OK, 2 chyba ogarnę


Popatrz na daily use na Grzybowskiej i Reducie.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Brakuje mi..
#7 PostWysłany: 07 Gru 2022 14:28 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Kwi 2011
Posty: 739
niebieski
Ja może trochę od innej strony, ale jeśli ktoś potrzebuje jakiejś Hiltonowej doby, to dobrze się składa, bo ja mogę odbyć nocleg. Więcej info na priv.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Brakuje mi..
#8 PostWysłany: 07 Gru 2022 22:00 

Rejestracja: 06 Sty 2022
Posty: 44
Loty: 53
Kilometry: 64 232
Brakuje mi 9.8k mil statusowych do silvera lub 7 odcinków podróży. Jakiś low-cost pomysł na dobicie tego? Może mi składak wejdzie z LOTu (4 loty w round ticket) jeszcze w grudniu, ale na nic więcej nie liczę..
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Brakuje mi..
#9 PostWysłany: 07 Gru 2022 22:04 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22329
KRK-BZG-KRK, powrót tym samym samolotem.
Góra
 Profil Relacje PM off
6 ludzi lubi ten post.
4 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Brakuje mi..
#10 PostWysłany: 07 Gru 2022 22:06 

Rejestracja: 06 Sty 2022
Posty: 44
Loty: 53
Kilometry: 64 232
:ugeek: że ja na to nie wpadłem. koszt śmieszny, nawet na wylot za parę dni. dzięki ! :!: :!:
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Brakuje mi..
#11 PostWysłany: 08 Gru 2022 12:31 

Rejestracja: 06 Lis 2015
Posty: 98
pabien napisał(a):
7 nocy w sieci Hiltona, status Diamond, do końca roku, jak najtaniej, najchętniej pozbędę się punktów. 5 za punkty też OK, 2 chyba ogarnę


7 nocy czy 14? Bo teraz jest promocja, że noc jest liczona x2 do końca roku.
Jeśli nie miałeś dużo rollover nights to pewnie bonus points za 30+ nocy też będziesz miał aktywne, więc można dość tanio ogarnąć noce w hamptonie krakowskim np.

5 nocy -> 40k punktów (night free) -> 5 nocy liczy się jako 10 nocy więc dodatkowo bonus punktowy 10k -> 30k punktów -> jeśli ustalimy checkout w tygodniu to jeszcze -2k -> Wychodzi 28k punktów za wbicie 10nocy do statusu (-250 można jeszcze zrobić za my benefit). Czyli jak ktoś kupił punkty w promocji wychodzi ~630zł za 10 nocy statusowych.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Brakuje mi..
#12 PostWysłany: 08 Gru 2022 13:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Sty 2012
Posty: 4065
HON fly4free
A na punkty w HH znowu jest promo. Do końca roku +100%. Standardowo 160k pkt za 800usd.
_________________
navigare necesse est
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
3 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Brakuje mi..
#13 PostWysłany: 11 Gru 2022 20:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Maj 2017
Posty: 3398
Loty: 416
Kilometry: 719 918
platynowy
Jestem na granicy wylatania FTL, z moich amatorskich obliczeń wynika, że loty które mam w grudniu mogą wystarczyć ale nie muszą. Czy jest jakiś kalkulator online który pomoże to wyliczyć na podstawie trasy i klasy rezerwacji i posiadanego aktualnego statusu?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Brakuje mi..
#14 PostWysłany: 11 Gru 2022 21:21 

Rejestracja: 31 Sty 2014
Posty: 3225
srebrny
Uniwersaly to wheretocredit, można tam wprowadzić loty do kalkulatora. Dawniej był też na stronie M&M, ale nie wiem czy jeszcze jest.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Brakuje mi..
#15 PostWysłany: 11 Gru 2022 22:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 Wrz 2012
Posty: 1512
Loty: 610
Kilometry: 971 478
srebrny
Jest kalkulator na stronie M@M. Dla precyzyjnego wyliczenia mil trzeba zalogować się - wtedy policzy mile z bonusem należnym statusowi FTL czy SEN (25%). Nie dolicza natomiast sezonowych promocji, takich jak obecna - x 1.5 mil statusowych.
https://www.miles-and-more.com/de/en/ea ... lator.html
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
4 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Brakuje mi..
#16 PostWysłany: 12 Gru 2022 11:34 

Rejestracja: 06 Lis 2015
Posty: 98
https://travel-dealz.eu/tools/milesandm ... alculator/ , wpisuje się dane tak jak w przykładzie i bardzo wygodnie się go używa w przeciwieństwie do oficjalnego m&m.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Brakuje mi..
#17 PostWysłany: 12 Gru 2022 12:25 

Rejestracja: 15 Sie 2015
Posty: 324
niebieski
Kończy mi się Platinum (i zostanie Gold) w "All accor" oraz Diamond (i zostanie Platinum) w IHG. Da się jeszcze zrobić Status Match do innego programu lojalnościowego przed końcem roku, żeby utrzymać wysoki status w innych sieciach hotelowych?;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Brakuje mi..
#18 PostWysłany: 12 Gru 2022 12:48 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16 Wrz 2013
Posty: 2306
Loty: 296
Kilometry: 416 674
złoty
Możesz do Hiltona:

What do I have to do to receive a Hilton Honors Status Match?
Submit your program and stay proof of another competitor loyalty program through our dedicated status match page: https://www.hiltonhonors.com/en_US/stat ... h/landing/. Once approved for Status Match, we will upgrade your status to Gold for 90 days.
Stay a minimum of 7 nights within your 90 day trial period, and we’ll upgrade your status to Gold.
Even better: if you complete an additional 5 nights (12 nights total) within your 90 day trial period, we’ll upgrade your status to Diamond
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Brakuje mi..
#19 PostWysłany: 12 Gru 2022 13:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Lis 2014
Posty: 776
Loty: 145
Kilometry: 238 175
niebieski
Best Western też zrobi status match
https://www.bestwestern.com/en_US/best-western-rewards/status-match.html
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Brakuje mi..
#20 PostWysłany: 12 Gru 2022 16:01 

Rejestracja: 16 Sty 2011
Posty: 7862
HON fly4free
@marcin.krakow: podaj jakie masz loty (o ile nie tajemnica) to można zweryfikować wyliczenia na wszelki wypadek.
Góra
 Profil Relacje PM off
marcin.krakow lubi ten post.
marcin.krakow uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 25 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group