Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 19 Kwi 2016 21:13 

Rejestracja: 13 Mar 2016
Posty: 82
Witam.
Pisze z prośbą o poradę, jako, że nigdy wcześniej nie miałem okazji lecieć samolotem to w końcu nadchodzi ten pierwszy raz i niestety ale nie wszystko wiem jak zrobić.
Chcę zarezerwować bilety dla dwóch osób z Berlina do Turynu i z Turynu do Berlina w linii lotniczej BlueAir.
Mam zamiar lecieć na kilka dni więc, odpada wykupienie bagażu dodatkowego.
Cena za te połączenie dla dwóch osób wychodzi 180$, rozumiem, że jest to cena ostateczna? Czy jeszcze jakieś opłaty dodatkowe dojdą? Jeśli dojdą to prosiłbym o przybliżenie czego się spodziewać.
Kolejna sprawa to przede wszystkim jak mogę zapłacić za te bilety i z jakiej metody najlepiej będzie skorzystać aby nie było problemów?
Ogólnie to posiadam:
- kartę debetową MasterCard
- zwykły rachunek bankowy
- konto PayPal na którym posiadam wystarczającą sumę w dolarach amerykańskich $
Którą metodą będzie najlepiej zapłacić?
Na stronie BlueAir widzę też możliwość zapłaty poprzez PayU ale to jakaś wersja rumuńska..?? Czy to dobrze działa i wygląda to tak samo jak płatność np. na Allegro poprzez PayU?
Czytałem gdzieś komentarze, że ciężko się płaci i bywają problemy i naliczanie jakiś dodatkowych 6€ za każdą próbę.

Bardzo bym prosił o podpowiedzi. Będę bardzo wdzięczny.
Pozdrawiam serdecznie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa Urlop w 4* hotelu (z wyżywieniem) na Costa Dorada za 2147 PLN. Wylot z Krakowa
Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN
#2 PostWysłany: 19 Kwi 2016 21:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 Maj 2014
Posty: 117
Loty: 577
Kilometry: 483 396
Z moich osobistych doświadczeń - wszystko bezproblemowo. Płaciłem kredytówką mBanku. Kupowałem bezpośrednio na stronie linii lotniczej, a nie przez pośrednika (nawet nie wiem czy Blue Air jest w różnych OTA).
Niedawno była jakaś promocja na PayPala, chyba 5 Euro - dostałem na maila, ale się nie wczytywałem.
Nie ma odprawy on-line, zatem należy wydrukować potwierdzenie i śmigać do check-in :) Z ciekawostek - Wydrukowana kartka z potwierdzeniem rezerwacji i płatności na odprawie wskazana.
Lot całkiem ok, wygodniej niż w klasycznym Ryanie czy Wizz. Na moim locie CS z Meridianą na trasie OTP-LIN (Bukareszt-Mediolan Linate). Więcej grzechów nie pamiętam... ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 13 Paź 2016 22:00 

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 470
Loty: 121
Kilometry: 219 081
niebieski
Będę wracał blueair z Bukaresztu.Mam pytanko bo coś na ich stronie oficjalnej chyba z tego portu (otopeni) jest możliwa odprawa online?Ktoś mnie upewni lub uświadomi?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 17 Paź 2016 19:36 

Rejestracja: 19 Mar 2015
Posty: 1601
Loty: 50
Kilometry: 65 501
złoty
Się rozwijają i z większości destynacji maja odprawę on-line. Z Bukaresztu również.

http://checkin.blueairweb.com/checkin/r ... ture=en-us

Załączniki:
blueair.jpg
blueair.jpg [ 169.6 KiB | Obejrzany 3236 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: miek oraz 8 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group