Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 59 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 04 Lut 2010 15:22 
Założyciel
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Sty 2010
Posty: 4096
Loty: 507
Kilometry: 1 172 588
Przy odprawie online musimy wydrukowac karte pokładową. Warunek Ryanaira jest taki: na jednym arkuszu A4 jedna karta. Własnie miałem przypadek, gdy karta generowana przez system Ryanaira nie miescila się na jednej stronie A4. Była za długa. PRzyczyną był umieszczony na karcie zwrot "zwykła kolejka" który rozpadał się na 2 wersy i rozpychał kartę. Co zrobić?

zmienić język strony na angielski. To jest Other Q (queue) i elegancko mieści sie na A4
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Luksus w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive 24h za 2599 PLN. Wylot z Wrocławia Luksus w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive 24h za 2599 PLN. Wylot z Wrocławia
Loty do Szanghaju z Gdańska, Poznania i Warszawy od 2056 PLN Loty do Szanghaju z Gdańska, Poznania i Warszawy od 2056 PLN
#2 PostWysłany: 05 Lut 2010 18:10 

Rejestracja: 25 Sty 2010
Posty: 25
albo wydrukować do własnego pdfa, ew zrobić skalowanie np 90% - działa
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 02 Mar 2010 21:58 

Witam, mam pytanko, czy ktoś pamięta, czy na karcie pokładowej jest wydrukowany numer dokumentu? Wydaje mi się, że kiedyś był, a teraz zrobiłem odprawe on-line, wpisałem numer i serię dowodu, ale wyskoczył mi jakiś komunikat, że niby numer dokumentu nie może być sprawdzony przez system i wydrukowała mi się już karta pokładowa - imię i nazwisko jest, ale innych danych dotyczących dokumentu tożsamości nie ma - czy coś zmieniło może?
Góra
 PM off  
      
#4 PostWysłany: 02 Mar 2010 22:01 
Założyciel
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Sty 2010
Posty: 4096
Loty: 507
Kilometry: 1 172 588
Nie ma. Imię i nazwisko tylko.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 24 Kwi 2012 22:27 

Rejestracja: 30 Cze 2011
Posty: 245
niebieski
Odprawiłem sie w Ryanair i nie zapisałem w PDF karty - jak ją teraz wydrukować wchodząc na moją rezerwację ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 24 Kwi 2012 22:40 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Sty 2012
Posty: 106
tu znajdziesz czego szukasz
http://www.fly4free.pl/odprawa-online-w ... -po-kroku/


Bilety Wizzair bez haraczu http://www.fly4free.pl/forum/kontakty-w ... u,181,4813
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 25 Maj 2012 16:34 

Rejestracja: 25 Maj 2012
Posty: 20
Witam,

dość nagła i poważna sprawa,
jutro mamy lot, a dzisiaj robiłem odprawę online --> wszystko tak ja miało być, aż dochodzę do punktu Drukuj/Zaipsz, gdzie okazuje się, że zamiast moich danych i karty pokładowej mogę sobie zapisać albo wydrukować pustą kartkę.

Co zrobić? Może ktoś coś wie?

Nry na Polskę do Ryanaia nie działają, a w UK nikt nie odbiera, a 60Euro na lotnisku to bardzo dużo (nawet z dwa razy więcej niż sam lot).

Widziałem w innych tematach, że była przebudowa strony, toteż próbowałem z różnych przeglądarek, ale i tak wszystko bez skutecznie.

Aha, no i na obecny moment nie mogę zrobić ponownej odprawy, bo system chyba uznał, że jest wszystko ok i po prostu nie da się kliknąć pola "Odprawa", a jedynie "Drukuj ponownie" (co kończy się wspomnianą pustą kartką).

Będę bardzo wdzięczny za jakieś wskazówki, jeśli ktoś ma jakiś pomysł.

Pozdrawiam


EDIT: a tak przy okazji, jak kliknę np. 'Drukuj ponownie', to.. Ryanair również sam zauważą, że coś jest nie tak i wyświetla komunikat:
"Wystąpił błąd.
Spróbuj ponownie.
Jeśli błąd się powtórzy, skontaktuj się z liniami lotniczymi"
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#8 PostWysłany: 25 Maj 2012 16:44 

Rejestracja: 08 Sie 2011
Posty: 1251
niebieski
Zadzwoń do kasy biletowej lowcostów na lotnisko z którego wylatujesz. Tam powinni Ci pomóc.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#9 PostWysłany: 25 Maj 2012 17:13 

Rejestracja: 25 Maj 2012
Posty: 20
Niestety nie umiem się dodzwonić do kas biletowych w Krakowie :|

Dzięki za priva, ale wygląda na to, że mam za mało postów, aby móc odp. również PW ;)
Jednak z tego linku też nieskuteczne (tak samo się dzieje jak na początku opisałem), ale generalnie mówisz, że próbowałeś i za którymś razem coś pykło i się udało?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#10 PostWysłany: 25 Maj 2012 17:29 

Rejestracja: 25 Maj 2012
Posty: 20
No cóż ja będę próbował jeszcze nieraz, ale lipnie widzę tę całą sytuację jak na obecną.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#11 PostWysłany: 25 Maj 2012 17:53 

Rejestracja: 25 Maj 2012
Posty: 20
Kurde przed chwilą sobie zapisałem pdfa zamiast z kartą pokładową, to z numerem błędu ze strony Ryanair.
Dodzwonić się nie idzie, na lotnisku załatwić sprawy się nie da..

Czerwona kartka dla Ryanaira z mojej strony - teraz zamiast załatwiać sprawy przedwyjazdowe, to się stresuję w ogóle tym, w jaki sposób wylecieć, mimo, że bilet zaklepany od paru miesięcy.. :|
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#12 PostWysłany: 25 Maj 2012 18:03 

Rejestracja: 24 Maj 2012
Posty: 7
A może to problem przeglądarki internetowej ? Może spróbuj innej (np. jeśli używasz Chrome/Firefox, to wróć do IE)....
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#13 PostWysłany: 25 Maj 2012 18:08 

Rejestracja: 25 Maj 2012
Posty: 20
Też nie to raczej..,
próbowałem w Firefoxie i IE, potem jeszcze na innym komputerze i też bezskutecznie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#14 PostWysłany: 25 Maj 2012 18:13 

Rejestracja: 25 Maj 2012
Posty: 20
Ok, zobaczymy co z tego wyjdzie - póki co PW poszedł. : )
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#15 PostWysłany: 25 Maj 2012 18:39 

Rejestracja: 14 Gru 2010
Posty: 102
miałem kiedyś dokładnie taka samą sytuację

z tego co pamiętam wszedłem w odprawę online jeszcze raz, wybrałem opcję, że się już odprawiłem, ale chcę jeszcze raz wydruować kartę pokładową, wpisałem dane i mi się już za drugim razem pokazała normalnie karta pokładowa!
może tak jakoś spróbuj pokombinować!

powodzenia~!
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#16 PostWysłany: 25 Maj 2012 20:54 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Kwi 2010
Posty: 2801
niebieski
gdyby dalej byl problem rowniez moge sprobowac pomoc
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#17 PostWysłany: 25 Maj 2012 21:05 

Rejestracja: 08 Mar 2012
Posty: 647
Loty: 12
Kilometry: 62 544
niebieski
Mnie ostatnio nie wydrukował się kod kreskowy na jednym z biletów... Na szczęście miła Pani w Barcelonie pozwoliła mi przejść dalej a przed wejściem na pokład sprawdzali tylko imię i nazwisko, także jeżeli komuś też się nie wydrukuje kod kreskowy i zauważy to już na lotnisku to jeszcze nic straconego :) (oczywiście wszystko zależy od ludzi obsługujących lotnisko)
_________________
Mój blog podróżniczy: http://www.seetheworld.pl --> na nim m.in. Wietnam, Seszele, Malezja, Singapur, Hongkong, Tajlandia i inne.

Zapraszam również na profil facebookowy: https://www.facebook.com/seetheworld89/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#18 PostWysłany: 25 Maj 2012 23:08 

Rejestracja: 25 Maj 2012
Posty: 20
Heh,no zobaczymy co z tego wyjdzie, bo póki co wszystko bez zmian.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#19 PostWysłany: 25 Maj 2012 23:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Kwi 2010
Posty: 2801
niebieski
GintarasI napisał(a):
tak, jak pisalem na PW - wg mnie problem lezy po winie podroznego - nastapila prawdoppodobnie odprawa bez podania danych, bo danych wprowadzic sie nie da, jest opcja wydrukuj ponownie karty pokladowe...

czyli wina lezy rowniez po strone ryanaira, powinni walidować takie dane i nie dopuscic do odprawy bez podania danych.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#20 PostWysłany: 26 Maj 2012 00:00 

Rejestracja: 25 Maj 2012
Posty: 20
Otóż tak to wygląda mniej więcej wygląda, jednak dane były starannie sprawdzane na początku, a potem się normalnie odprawiałem i się chyba raz cofnąłem używając 'strzałki w przeglądarce' - nie wiem, czy to może mieć jakieś znaczenie. ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 59 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group