Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 04 Wrz 2012 19:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Maj 2012
Posty: 423
Loty: 55
Kilometry: 72 216
niebieski
Witam
W maju kupilem bilety dla siebie i znajomych na wylot koniec wrzesnia do PMI. Kasa z karty została sciągnięta a na email dostałem potwierdzenie.
Dzis chciałem wyswietlić sobie rezerwacje ale system jej nieznajduje.
Co dziwne na meilu mam 4 potwierdzenia tej rezerwacji i 4 rozne kody. Żaden z kodów nie wchodzi. Próbowałem też wyszukać rezerwacje w systemie po email i nic.
Lot napewno nie został odwołany bo jest nawet na teraz dostępny w systemie tylko w dużo wyższej kwocie.

Na karcie prepaidowej nie umie sprawdzic tytulu zaksiegowania bo dostepny on-line jets tylko 3 miesiace wstecz.

Czy ktoś spotkał sie z takim czyms?

Oto cześć treści wiadomosci od nich co dziwne kwoty 0.00 mnie zastanawiaja no i 2 sprawa widze teraz ze w meilu nie jest napisane na jaki kierunek i termin byla dokonana

Kod:
UW RESERVERINGSNUMMER IS: xxxxxx

OM TE REIZEN BENT U VERPLICHT ONLINE IN TE CHECKEN EN UW ONLINE BOARDINGKAART(EN) EN GELDIG GEACCEPTEERD REISDOCUMENT OVER TE LEGGEN OP DE LUCHTHAVEN (elke boardingkaart moet afgedrukt en getoond worden op een afzonderlijke A4 pagina).

PASSAGIERS DIE GEEN BOARDINGKAART OP DE LUCHTHAVEN KUNNEN OVERLEGGEN ZULLEN VOOR HET OPNIEUW UITGEVEN HIERVAN EEN TOESLAG VAN EURO60/GBP60 WORDEN BEREKEND

Passagiers kunnen online inchecken vanaf 15 dagen tot 4 uur voor vertrek.

REISOVERZICHT/ REÇU – Alle tijden zijn lokaal.

PASSAGIERS

1. DHR. xxx xxx  ADT 2. DHR. xxx xxx  ADT 3. DHR. xxx xxx  ADT

BETALINGSGEGEVENS

*********0.00 Tarief

*********0.00 Belastingen/toeslagen

*********0.00 Totale prijs
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa) Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa)
Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast
#2 PostWysłany: 04 Wrz 2012 20:04 

Rejestracja: 11 Gru 2010
Posty: 3939
platynowy
Jesteś pewny że kasa została pobrana? Mail z kwotą 0 przychodzi gdy jest problem z autoryzacją karty. Zadzwoń do banku i sprawdź.
_________________
Life is short and the world is wide.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 04 Wrz 2012 20:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Maj 2012
Posty: 423
Loty: 55
Kilometry: 72 216
niebieski
Tak kasa zostala na 100% sciagnieta bo poza kupowaniem biletow mam stan na karcie zazwyczaj 0zł a to nie byla mala kwota wiec napewno by bylo widać.
Na infolini mi powiedzieli ze tylko w oddziele banku moge dostac te informacje.
Trzeba bedzie sie pofatygować jutro o tytul zaksiegowania


Ostatnio edytowany przez kkku, 04 Wrz 2012 20:30, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 04 Wrz 2012 20:13 

Rejestracja: 11 Gru 2010
Posty: 3939
platynowy
Spróbuj jeszcze opcji 3 czyli email + trasa + data.
_________________
Life is short and the world is wide.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 05 Wrz 2012 10:15 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 Maj 2012
Posty: 423
Loty: 55
Kilometry: 72 216
niebieski
Hej
A wiec rezerwacja znalazła się. Co sie okazało:
Kod rezerwacji odczytalem z tytułu ksiegowania z wyciagu ktory otrzymalem w banku. Co dziwne kod jest inny niz te 4 maile które miałęm na poczcie. W sumie tego dnia robiłem dużo innych rezerwacji dla znajomych więc do końca nie pamietam jak to wyglądało, ale zawsze sprawdzam czy kasa została zablokowana wiec moje przeoczenie z braku emaila.
Pozdrawiam i dzieki za pomoc
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group