Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 88 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5
Autor Wiadomość
 Temat postu: Re: revolut
#81 PostWysłany: 06 Wrz 2019 14:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lut 2012
Posty: 5438
Loty: 153
Kilometry: 313 223
srebrny
Taka ciekawostka: kupowałem lot na tajskiej expedii liniami NOKAir - płatność Revolutem. Wyskoczyło 3d secure, na telefonie (iPhone) kliknąłem w powiadomienie by potwierdzić, odpaliła się appka ale nic do potwierdzenia. Bywało już tak wcześniej na Androidzie ale wtedy restart appki pomagał. Tutaj już nie. Nic do potwierdzenia i w historii nieudana próba obciążenia karty ALE po chwili przychodzi mail od NOKAir z PNRem i podziękowaniem za zakup. Po 5 minutach również potwierdzenie od expedii.
Po chwili już na stronie NOKAir dokupiłem bagaż płacąc tą samą kartą i wtedy potwierdzenie w appce już zadziałało. Bilet mam, ale kasy nie wzięło (zakup był wczoraj). Co myślicie? Revolut pobierze jednak kasę już bez potwierdzania za kilka dni, czy bilet zostanie anulowany (choć tu nie wiem czy mogą) a lot już jutro.
Ciężko było dopasować pytanie do tematu ale chyba jednak tutaj revolut nawalił choć expedia tak jakby płatność chyba widzi...
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
First minute: loty w sezonie do Bangkoku i Chiang Mai z Warszawy od 2806 PLN. Dużo terminów First minute: loty w sezonie do Bangkoku i Chiang Mai z Warszawy od 2806 PLN. Dużo terminów
Wycieczka do Bolonii za 953 PLN. Loty z Warszawy + 4 noclegi w hotelu Wycieczka do Bolonii za 953 PLN. Loty z Warszawy + 4 noclegi w hotelu
 Temat postu: Re: revolut
#82 PostWysłany: 06 Wrz 2019 15:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Sie 2011
Posty: 1437
Loty: 39
Kilometry: 45 226
niebieski
Miałem kiedyś podobną sytuację kupując bilet na Hawaian arlines karta alior usd.
Niby pnr przyszedł niby wszystko ok ale czulem ze cos nie tak. Pojechalem ma lotnisko dzoen wcześniej (jakieś male mie pamietam gdzie) okazalo soe ze PNR jest ale to tyle w temacie..kasa nie pobrana i de facto bym nie polecial. Oplacilem na miekscu i bylo ok. Woec moze zadzwon do linii i potwoerdz czy jest ok

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: revolut
#83 PostWysłany: 06 Wrz 2019 15:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sty 2015
Posty: 967
Loty: 380
Kilometry: 582 836
srebrny
@szymonpoznan1 99% anulują.
_________________
Don't be evil
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: revolut
#84 PostWysłany: 06 Wrz 2019 15:18 

Rejestracja: 30 Lis 2013
Posty: 2172
srebrny
Albo anuluja albo revo pobierze kase, miałem juz kilka transakcji z opoznionym terminem platnosci w revo, czasem sie nawet zdarzały zwroty i ponowne pobranie kasy
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: revolut
#85 PostWysłany: 06 Wrz 2019 15:25 

I były to płatności revo z wygenerowaniem kodu 3 d secury, gdy wiadomo, że takiego zabezpieczenia ta karta nie ma ?
Góra
 PM off  
      
 Temat postu: Re: revolut
#86 PostWysłany: 06 Wrz 2019 15:29 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31 Sie 2012
Posty: 4588
Loty: 641
Kilometry: 794 132
HON fly4free
Jak nie ma jak ma?

A nok air nie jest jak europejskie lowcosty? Jest PNR - lecisz?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: revolut
#87 PostWysłany: 06 Wrz 2019 15:37 

Ma, a raczej wszystkie transakcje będą z 3 d od 14.09.2019r

https://www.cashless.pl/6312-Revolut-3D ... zpieczenie
Góra
 PM off  
      
 Temat postu: Re: revolut
#88 PostWysłany: 06 Wrz 2019 15:51 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 Lut 2012
Posty: 5438
Loty: 153
Kilometry: 313 223
srebrny
Ok, nazwałem to 3d secure ale faktycznie to może nie 3d ale jednak coś co w revo jest od niedawna czyli konieczność potwierdzenia transakcji w appce. Czyli nie wiem jak się nazywa ale każdy kto korzysta wie o co chodzi.

@pabien - no właśnie NOK to LCC. Na stornie wszystko ok. Za kilka godzin zrobię odprawę to zobaczymy.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 88 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group