Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 15 Mar 2017 22:06 

Rejestracja: 03 Sty 2014
Posty: 306
niebieski
Temat jest wałkowany od jakiegoś czasu - ostatnia opcja przez ibis.com padła, napisałem do nich do Accor i dla klubowiczów, na Accor zasugerowali bym przez ibis.com (nawet ich dz. obsługi Klienta nie wiedział że już ta alternatywa nie istnieje) na infolinii, w odpowiedziach ich tradycja przekażemy dalej do działu IT i dalej nic.
Miałem okazję dotrzeć do Kierownika Centrum Obsługi Klienta AccorHotels która stwierdziła że to pierwszy raz że ktoś zgłasza że jest to problem (uśmiałem się), jedyne co można zrobić to dzwonić na infolinię i sprawdzać ceny. To chore, nie wyobrażam sobie zakupu hoteli w promocjach cyklicznych... dla Klubowiczów gdzie sprawdzam ręcznie lub przez infolinię każdą noc.
Może wysyłajcie e-maile do nich z prośbą o przywrócenie przez dział IT (kalendarza cen) na e-mail: Accor.customercare.pl@acc.accor-customercare.com, chyba że ktoś z Was znalazł jakiś nowy patent? Bo wyczułem że Accorowi na tym nie zależy, a dostęp do najniższych cen jest żaden, a sami wiecie że bez tego kalendarza to trudno znaleźć fajne ceny.


Ostatnio edytowany przez michzak, 24 Mar 2017 12:36, edytowano w sumie 1 raz
Wypowiedź z błędami językowymi lub niezrozumiała – błędy ortograficzne/stylistyczne/interpunkcyjne.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Majówka w USA: Seattle + Bozeman lub Missoula od 2639 PLN Majówka w USA: Seattle + Bozeman lub Missoula od 2639 PLN
Urlop nad Gardą za 1031 PLN. Loty do Włoch z Katowic, noclegi przy jeziorze i auto Urlop nad Gardą za 1031 PLN. Loty do Włoch z Katowic, noclegi przy jeziorze i auto
#2 PostWysłany: 15 Mar 2017 22:15 

Rejestracja: 04 Sie 2011
Posty: 771
niebieski
Problem zgłaszałem przez fb, ale tam na ogół jest wzruszenie ramionami ;)
Spróbuj z poziomu mapy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 15 Mar 2017 22:45 

Rejestracja: 08 Paź 2013
Posty: 369
Loty: 372
Kilometry: 907 939
niebieski
Na stronie startowej Accora najedź kursorem na ,,znajdź swój hotel '' (ale nie przyciskaj) i z czterech pojawiających się opcji kliknij w ,,na mapie ''
Następnie powiększ do jakiegoś miasta np Warszawy . Na dole mapy pokaże się link ,,pokaż listę hoteli '' i ...już korzystasz z miesięcznego kalendarza cen we wszystkich destynacjach na świecie :)
Góra
 Profil Relacje PM off
9 ludzi lubi ten post.
10 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#4 PostWysłany: 15 Mar 2017 23:25 
Site Admin
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Maj 2011
Posty: 8990
Ewentualnie drugi, bardziej wredny sposób - dzwonić na infolinię, aby osoba odczytała wszystkie ceny w okresie +/- 2 miesięcy od planowanej daty przyjazdu, w zależności od ilości dni pobytu :P
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#5 PostWysłany: 15 Mar 2017 23:43 

Rejestracja: 04 Sie 2011
Posty: 771
niebieski
Z uwzględnieniem wszystkich możliwych stawek i rodzajów pokoi dostępnych każdego dnia w wybranym okresie ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 22 Mar 2017 13:17 

Rejestracja: 19 Gru 2016
Posty: 7
savoj napisał(a):
Na stronie startowej Accora najedź kursorem na ,,znajdź swój hotel '' (ale nie przyciskaj) i z czterech pojawiających się opcji kliknij w ,,na mapie ''
Następnie powiększ do jakiegoś miasta np Warszawy . Na dole mapy pokaże się link ,,pokaż listę hoteli '' i ...już korzystasz z miesięcznego kalendarza cen we wszystkich destynacjach na świecie :)


ciekaw jestem ile tylko ten patent będzie działał :(
Góra
 Profil Relacje PM off
MUC2014 lubi ten post.
 
      
#7 PostWysłany: 24 Mar 2017 12:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2014
Posty: 132
Loty: 54
Kilometry: 112 104
Czego to Polak nie wymyśli , jak go wypchną drzwiami to oknem wejdzie. Ale good job . Gdyby nie kalendarz to nie raz brałbym coś z bookingu a nie ze strony Accora. Ale ich wola.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group