Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 25 Cze 2014 23:18 

Rejestracja: 25 Cze 2014
Posty: 3
Zakupiłem bilet w ostatniej promocji WAW-AMS-KIX-AMS-WAW na tripsta.pl.
Pierwszy odcinek wykonywany LOT, a potem KLM.
Na checkmytrip.com i stronach KLM/LOT wszystkie odcinki są oznaczone jako 'Potwierdzone', ale
e-ticket jest wystawiony wg. checkmytrip.com tylko na trasie Amsterdam-Osaka-Amsterdam
Linią wystawiająca bilet jest KLM.

Czy to może być problem? ew. czy to problem po stronie tripsta.pl czy KLM?
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel Początek wakacji w Maroku: tygodniowy wypoczynek za 1292 PLN. Loty z Wrocławia + hotel
Wakacje w Chorwacji za 713 PLN. Loty do Dubrownika z Krakowa + apartament na 3 dni Wakacje w Chorwacji za 713 PLN. Loty do Dubrownika z Krakowa + apartament na 3 dni
#2 PostWysłany: 25 Cze 2014 23:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Gru 2012
Posty: 1571
Loty: 565
Kilometry: 709 491
niebieski
coffehaus1 napisał(a):
Zakupiłem bilet w ostatniej promocji WAW-AMS-KIX-AMS-WAW na tripsta.pl.
Pierwszy odcinek wykonywany LOT, a potem KLM.
Na checkmytrip.com i stronach KLM/LOT wszystkie odcinki są oznaczone jako 'Potwierdzone', ale
e-ticket jest wystawiony wg. checkmytrip.com tylko na trasie Amsterdam-Osaka-Amsterdam
Linią wystawiająca bilet jest KLM.
Czy to może być problem? ew. czy to problem po stronie tripsta.pl czy KLM?

Skoro wszystkie loty są widoczne na stronach przewoźników to ja problemu nie widzę...
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3 PostWysłany: 25 Cze 2014 23:23 

Rejestracja: 01 Kwi 2011
Posty: 93
Loty: 48
Kilometry: 98 280
na checkmytrip wpisujesz pewnie nr rezerwacji KLM wiec pokazuje Ci się tylko ten nr biletu. Za pewne po nr rezerwacji KLM na lot.pl nie znajdziesz rezerwacji.
Myślę że nie masz się czym przejmować. Lot w swoim systemie ma pewnie inny nr rezerwacji. Najważniejsze że masz etix a jak jest to na 99% dla całej podróży.

Chyba że zakup dokonałeś w inny sposób niż sobie to wyobrażam wiec wtedy to już możliwe wszystko :D
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 25 Cze 2014 23:36 

Rejestracja: 25 Cze 2014
Posty: 3
Numer rezerwacji wg. tripsta.pl jest taki sam dla obu przewoźników (jest powtórzony 2 razy taki sam, przy KLM i LOT)

Dodatkowo zauważyłem, że przy wpisaniu tego numeru rezerwacji na stronie LOT i wydrukowaniu "rachunku za bilet elektroniczny" jest wymieniony również tylko lot Amsterdam-Osaka i Osaka-Amsterdam.
W samej rezerwacji są wymienione wszystkie 4 odcinki, ale z adnotacją 'Potwierdzone'.

Zakup był realizowany w sposób standardowy na stronie tripsta.pl - wszystko na jednej rezerwacji.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5 PostWysłany: 25 Cze 2014 23:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21 Mar 2012
Posty: 367
Loty: 219
Kilometry: 464 968
niebieski
Nie będzie żadnego problemu, leciałem takim połączeniem z LOTem na interliningu w kwietniu. Na stornie LOTu powinineneś móc otworzyć rezerwacje, bo zarówno LOT i KLM korzystają z Amadeusa. W Warszawie tylko będziesz musiał odprawić się i nadać bagaż przy stanowisku LOTu, a nie KLM mimo, że to on wystawił bilet.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 26 Cze 2014 15:25 

Rejestracja: 25 Cze 2014
Posty: 3
Dzięki za odpowiedzi.
Otrzymałem od tripsta.pl kopię 'e-ticket receipt', gdzie jest informacja o wszystkich 4 lotach, więc powinno być OK.

Pozdrawiam
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#7 PostWysłany: 29 Cze 2014 12:56 

Rejestracja: 14 Kwi 2010
Posty: 99
coffehaus1 napisał(a):
Dzięki za odpowiedzi.
Otrzymałem od tripsta.pl kopię 'e-ticket receipt', gdzie jest informacja o wszystkich 4 lotach, więc powinno być OK.

Pozdrawiam


Pilnuj tego wydruku i powinno być OK, najważniejsze, żeby w linii lotniczej mieli Twoje dane
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group