Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 14 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
 Temat postu: Brac śpiwór?
#1 PostWysłany: 28 Paź 2018 01:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Maj 2011
Posty: 159
Loty: 43
Kilometry: 94 286
jak w temacie. Lecimy teraz tj przełom października/listopada - prognozy to 21 w dzien i 4-10 w nocy.
Spimy w kwaterach z bookingu, ale nie wiem czy mają tam tylko koce czy jakieś kołdry cieplejsze?
.
Jakie macie doświadczenia? Braliście śpiwory w podobych terminach?
_________________
http://www.patrze.blogspot.com
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa) Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa)
Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast
 Temat postu: Re: Brac śpiwór?
#2 PostWysłany: 28 Paź 2018 02:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
Nie wiem jaki standard tych kwater, co oferuja, ale mozesz sie skontaktowac i zapytac.
Mysle, ze lepiej zabrac na wszelki wypadek, zreszta bedziesz 2 noce w Wadi Rum, a tam noce beda chlodne.
Udanej wyprawy!
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off
okiemserca lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Brac śpiwór?
#3 PostWysłany: 30 Paź 2018 20:38 

Rejestracja: 11 Wrz 2015
Posty: 115
Jak nie spisz pod golym niebem to nie ma sensu wg mnie. Moze i jest 10 stopni na zewnatrz w nocy ale na zewnatrz, nie w budynku. W Wadi Rum tez ludzie spia jakos, nikt ze spiworem nie jezdzi. Za 2 dni bede to ci napisze ale wg mnie jest zbedny
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Brac śpiwór?
#4 PostWysłany: 30 Paź 2018 21:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Kwi 2012
Posty: 1254
Loty: 69
Kilometry: 142 806
srebrny
Do Wadi Rum wiele osób śpiwór bierze, sam też miałem i dobrze na tym wyszedłem, bo przy 0-5°C w nocy, tekturowych chatkach i lekkim kocyku mogłoby być zimno.
_________________
Przez Bliski Wschód i Kaukaz - Relacja z wyprawy do Turcji, Iranu, Armenii i Gruzji
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Brac śpiwór?
#5 PostWysłany: 30 Paź 2018 22:00 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lut 2015
Posty: 566
Loty: 19
Kilometry: 49 323
niebieski
My do Jordanii lecimy w styczniu jedna noc w Wadi Rum zabieram na wszelki wypadek małe śpiworki z Decathlona
https://www.decathlon.pl/piwor-trekkingowy-500-15--id_8504925.html
_________________
Jak mawiał Kosio "Kto podróżuje ten dwa razy żyje"
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Brac śpiwór?
#6 PostWysłany: 30 Paź 2018 22:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Lip 2017
Posty: 1660
Loty: 70
Kilometry: 138 694
niebieski
Bierz, lepiej dźwigać niż zmarznąć, przeziębić się i umrzeć w męczarniach.
_________________
ODZYSK CZĘ!

Tęcza jest Ważnym elementem religii judeo-chrześcijańskich, kolorami czakr, symbolem dzieciństwa i różnorodności w jedności, kolorami siedmiu kontynentów, a nie tylko flagą ruchu LGBT (btw 6. kolorów zamiast 7.). Zależy mi tylko na tym, aby pamiętać o różnorodności znaczenia tęczy.
Góra
 Profil Relacje PM off
Dryblas lubi ten post.
2 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Brac śpiwór?
#7 PostWysłany: 30 Paź 2018 23:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
Marcin Cy napisał(a):
Jak nie spisz pod golym niebem to nie ma sensu wg mnie. Moze i jest 10 stopni na zewnatrz w nocy ale na zewnatrz, nie w budynku. W Wadi Rum tez ludzie spia jakos, nikt ze spiworem nie jezdzi. Za 2 dni bede to ci napisze ale wg mnie jest zbedny

Lepiej miec wlasny spiwor, gdyz koce po przepoconych turystach prawdopodobnie nie sa prane. 8-)
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Brac śpiwór?
#8 PostWysłany: 04 Lis 2018 07:06 

Rejestracja: 11 Wrz 2015
Posty: 115
Spalem u Salmana wczoraj, pod samym kocem, w spodenkach i koszulce. Dla mnie bylo idealnie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Brac śpiwór?
#9 PostWysłany: 09 Lis 2018 13:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Maj 2011
Posty: 159
Loty: 43
Kilometry: 94 286
Miałem śpiwory. Przydały się w Petrze zamiast dosyć wątpliwej czystości pościeli, no i na Wadi Rum gdzie spaliśmy 2 noce. W innych miejscach nie były potrzebne.

:-)

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
_________________
http://www.patrze.blogspot.com
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
Dryblas uważa post za pomocny.
 
      
 Temat postu: Re: Brac śpiwór?
#10 PostWysłany: 28 Sty 2019 15:18 

Rejestracja: 28 Sty 2019
Posty: 29
Hello :) (już się nauczyłam wstawiać zapytania tam, gdzie powinny się znaleźć... ;) :lol: )
Lecimy do Jordanii w kwietniu (8-15), będziemy w Wadi Rum i Petrze. Czy w tym okresie śpiwór się tam przydaje?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Brac śpiwór?
#11 PostWysłany: 28 Sty 2019 15:27 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Kwi 2017
Posty: 343
Loty: 158
Kilometry: 235 829
Można przeżyć bez śpiwora, czasem się zdarzają lata, że temperatura zbliża się w okolice zero, ale koce od biedy koce wystarczą. Ja mimo wszystko coś lekkiego bym zabrał. Koce, które dostajesz w obozie nie zachęcają świeżością. Przyjemniej położyć się w swoim śpiworze i na to narzucić koc.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Brac śpiwór?
#12 PostWysłany: 28 Sty 2019 16:22 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2012
Posty: 3534
srebrny
spałem bez śpiworu , przeżyłem
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus lubi ten post.
 
      
 Temat postu: Re: Brac śpiwór?
#13 PostWysłany: 28 Sty 2019 16:57 

Rejestracja: 11 Lut 2018
Posty: 356
srebrny
Śpiwór wydaje mi się zbędny. My wzięliśmy (często je zabieramy w podróż) wkładki do śpiworów - są lekkie i nie zajmują dużo miejsca w bagażu, a dają spory komfort w sytuacji kiedy koce, czy pościel są wątpliwej czystości.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Brac śpiwór?
#14 PostWysłany: 29 Sty 2019 13:31 

Rejestracja: 28 Sty 2019
Posty: 29
Dziękuję Wam za odp. Jedziemy tylko z bagażem podręcznym, więc może coś małego a ciepłego (wkładka do śpiwora :?: ) upchniemy, bo nie lubię marznąć :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 14 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group