Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 13 Lis 2016 09:23 

Rejestracja: 13 Lis 2016
Posty: 1
Hej!
Chciałabym się wybrać na targi do Wiednia, ale mam pewne obawy. Czy jest ktoś w stanie powiedzieć mi proszę jaka jest aktualnie sytuacja w Wiedniu?
Chodzi mi głównie o imigrantów. Jeszcze pół roku temu huczało w internecie, że jest bardzo niebezpieczne, zwłaszcza dla kobiet.
Będę w Brnie przez tydzień i chciałam zrobić jednodniowy wypad, jako że od dawna mi się to marzy :)
Byłabym bardzo wdzięczna za jakieś informacje /relacje czy jest spokojnie/bezpiecznie
i czy będę mogła z czystym sumieniem cieszyć się wizytą :)


Ostatnio edytowany przez Abcn, 13 Lis 2016 13:01, edytowano w sumie 1 raz
jarmarki w tytule :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Tanie loty do Singapuru z Warszawy od 2297 PLN Tanie loty do Singapuru z Warszawy od 2297 PLN
Urlop na Teneryfie: 4 dni w 4* hotelu ze śniadaniami za 1327 PLN. Wylot z Krakowa Urlop na Teneryfie: 4 dni w 4* hotelu ze śniadaniami za 1327 PLN. Wylot z Krakowa
#2 PostWysłany: 13 Lis 2016 10:47 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7798
złoty
Rudooka napisał(a):
Hej!
Chciałabym się wybrać na targi do Wiednia, ale mam pewne obawy.... chciałam zrobić jednodniowy wypad, jako, że od dawna mi się to marzy :)
Byłabym bardzo wdzięczna za jakieś informacje /relacje czy jest spokojnie/bezpiecznie i czy będę mogła z czystym sumieniem cieszyć się wizytą :)

@Rudooka Imigranci to też ludzie ,nie gryzą .Spokojnie możesz spełnić swoje marzenie.Jest mniej więcej tak bezpiecznie jak w Brnie,Krakowie,Wrocławiu czy podobnych miastach :) O czystość sumienia przed wyjazdem musisz zadbać sama ,wtedy nic nie zmąci Twojej radości ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
Abcn lubi ten post.
 
      
#3 PostWysłany: 13 Lis 2016 11:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 29 Wrz 2014
Posty: 1631
niebieski
Jarmarki, nie targi, Tytuł do poprawy.

Co do bezpieczeństwa: Wiedeńczycy uwielbiają jarmarki i to głównie ich tam spotkasz. Plus oczywiście turystów. Na jarmarkach w centrum (koło Ratusza, dwa jarmarki w Museumsquartier, jarmark na Karlsplatz) jest bezpiecznie, są patrole policji. Jedyne miejsce w centrum, której moim zdaniem kobieta powinna unikać po zmroku, to okolice Westbahnhof i dochodzący do niego końcowy odcinek Mariahilfestrasse.
_________________
Metia jest kobietą, powtarzam, metia jest kobietą.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group