Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 7 posty(ów) ] 
Autor Wiadomość
#1 PostWysłany: 20 Lip 2018 11:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Wrz 2011
Posty: 2711
HON fly4free
Nie wiem, czy to nie kolejna ściema ze strony booking:
"Tak, to prawda – trwa wielka wyprzedaż. Szukaj ofert z min. 15% zniżką na wybrane obiekty lub zaoszczędź nawet więcej.
To wszystko! Tylko informujemy, że możesz sporo zaoszczędzić na kolejnym wyjeździe."
https://www.booking.com/dealspage.pl.ht ... GYF1H8IFP7
Warto przejrzeć ofertę - może coś rzeczywiście wrzucili z atrakcyjniejszą ceną.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa) Wczasy na Rodos: tydzień w hotelu z wyżywieniem za 1840 PLN (wylot z Krakowa)
Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast Zbiór tanich lotów Ryanair od 118 PLN! Tylko świetne kierunki: Włochy, Chorwacja i Grecja z polskich miast
#2 PostWysłany: 20 Lip 2018 12:28 

Rejestracja: 14 Maj 2016
Posty: 1439
Zbanowany
niebieski
Jak to w Booking. Celem jest żebyś kolejny raz odwiedził strony i może się na cuuś skusisz :lol: :lol: :lol: Skaczę codziennie po kilka razy bo rezerwuję na 3 kolejne wyjazdy :P :P :P i cena w jednym przypadku spadła mi w ciągu miesiąca o 50ojro więc skorzystałem. Nie sadzę jednak , że to właśnie było te...15% :lol:
Góra
 Profil Relacje PM off
Garmond lubi ten post.
 
      
#3 PostWysłany: 24 Wrz 2018 17:33 

Rejestracja: 14 Sie 2012
Posty: 95
Loty: 44
Kilometry: 70 350
Cześć, czy komuś dzialaja linki 25$? Próbuję założyć nowe konto, ale po wszystkich czynnosciach nic nie pokazuje w ustawieniach.. wycofali juz te linki?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4 PostWysłany: 24 Wrz 2018 17:38 

Ja dostałem niedawno link na 15$, te na 25$ już były na tyle dawno że raczej aktywnego już nie znajdziesz (premia jest tylko dla pierwszych 10-ciu osób/link).
O ile mogą być konta z takim niewykorzystanym linkiem, o tyle nie będą nigdzie udostępnione.
Góra
 PM off  
      
#5 PostWysłany: 24 Wrz 2018 19:41 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Wrz 2015
Posty: 1195
złoty
Dziś skorzystałem z linka -25$ z f4f.com a moja "lepsza połowa" tydzień temu....
Trzeba próbować.... ;)

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#6 PostWysłany: 26 Wrz 2018 11:56 

Rejestracja: 01 Wrz 2013
Posty: 78
@tarman
Gdzie znajde ten kupon? Nie moge znalezc
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Booking.com -
#7 PostWysłany: 26 Wrz 2018 12:04 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Wrz 2015
Posty: 1195
złoty
Wpisz w google: booking cashback
Jednym z pierwszych wyników wyszukiwania jest link do tematu na forum f4f.com
Lub wejdź bezpośrednio na forum na f4f.com


Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Ten temat został zablokowany, nie możesz edytować ani pisać nowych postów.  [ 7 posty(ów) ] 

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Andrian oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group