Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

[ 212 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 7, 8, 9, 10, 11
Autor Wiadomość
#201 PostWysłany: 13 Sty 2022 10:23 
Awatar użytkownika

Loty: 73
Kilometry: 147 838
srebrny
Ja mam dobre doświadczenia z pracownikami bookinga.

Ostatnimi czasy zarezerwowałem nocleg z brakiem możliwości bezpłatnego odwołania, mimo to skontaktowalem się z hostem i zgodził się na darmową anulację.
W takim przypadku host musi kliknąć odpowiednią opcję i był z tym problem, strona się wykrzaczała. Zadzwoniłem na infolinię i pracownik pomógł, zadzwonił do hosta i po potwierdzeniu sam dokonał bezpłatnej anulacji.
Tak że ostatnie doświadczenia pozytywne. W końcu na poziomie 3 sprawy traktują priorytetowo. :mrgreen:
horacy19 lubi ten post.
horacy19 uważa post za pomocny.

#202 PostWysłany: 13 Sty 2022 10:28 

niebieski
makdeb napisał(a):
Tak że ostatnie doświadczenia pozytywne. W końcu na poziomie 3 sprawy traktują priorytetowo. :mrgreen:

Nie wiem, może jestem starej daty ale uważam, że każdego klienta powinno się obsłużyć tak samo, co najwyżej Geniusa w pierwszej kolejności jeżeli jest kolejka oczekujących.
 Relacje PM off
horacy19 lubi ten post.

#203 PostWysłany: 13 Sty 2022 10:33 
Awatar użytkownika

Loty: 73
Kilometry: 147 838
srebrny
opo napisał(a):
makdeb napisał(a):

Nie wiem, może jestem starej daty ale uważam, że każdego klienta powinno się obsłużyć tak samo, co najwyżej Geniusa w pierwszej kolejności jeżeli jest kolejka oczekujących.

A to już inna sprawa, nie polemizuję, choć w branży lotniczej istnieją Fast Tracki, Priority Passy, goście hotelowi z odpowiednim statusem dostają upgrade do lepszych pokoi, a szaraczki bez żadnych statusów nie mają na co liczyć.
To już rozmowa na inny dział/temat.
horacy19 lubi ten post.

#204 PostWysłany: 13 Sty 2022 10:45 

niebieski
Oczywiście, chodzi o to że miałeś problem na który każdego klienta powinni obsłużyć analogicznie. Jak zapcha się kibel w hotelu to nie naprawią, bo nie jesteś "Genius"?
 Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.

#205 PostWysłany: 13 Sty 2022 11:06 

Loty: 34
Kilometry: 85 452
srebrny
opo napisał(a):
makdeb napisał(a):

No przecież właśnie to oznacza słowo "priorytetowo" - obsłużą w pierwszej kolejności, a nie lepiej.
 Relacje PM off
makdeb lubi ten post.

#206 PostWysłany: 24 Sty 2022 19:09 

obliczyłem sobie i mam 15 rezerwacji przez ostatni 2 lata, a nadal poziom genius 2...wiecie co da się z tym zrobić ? do kogo napisac ?
 Relacje PM off  

#207 PostWysłany: 24 Sty 2022 19:19 
Awatar użytkownika

platynowy
Do-rezerwuj jeszcze 😏

#208 PostWysłany: 24 Sty 2022 19:21 

Loty: 2
Kilometry: 3 770
dominikanin napisał(a):
obliczyłem sobie i mam 15 rezerwacji przez ostatni 2 lata, a nadal poziom genius 2...wiecie co da się z tym zrobić ? do kogo napisac ?

myślę że jedyne kto może Ci pomóc to Booking.com, więc tam to wyprostuj
 Relacje PM off  

#209 PostWysłany: 06 Kwi 2022 11:16 
Awatar użytkownika

złoty
Nowy program dla Geniusów

Załącznik:
Screenshot_20220406-111333_Bookingcom.jpg

Cytuj:
Gratulacje! Jesteś gościem Genius VIP. Teraz za każdą rezerwację otrzymasz 5% w środkach na podróże!

Jest to tajna nagrodą Genius zarezerwowana dla naszych najlepszych gości. Łączy się ona z pozostałymi nagrodami oferowanymi na Twoim poziomie Genius.

Jak to działa

Od 6 KWI 2022 do 30 WRZ 2022 otrzymasz 5% w formie środków na podróże od ostatecznej ceny każdej rezerwacji zakwaterowania. W tym czasie musisz zarezerwować i zrealizować pobyt.
Środki na podróże zostaną dodane do Twojego Portfela w ciągu 14 dni od daty wymeldowania z każdego pobytu.
Wszystkie otrzymane środki na podróże są ważne przez rok od momentu dodania ich do Twojego Portfela.
Środki na podróże można wykorzystać w przypadku rezerwacji wybranych obiektów, wszystkich atrakcji i wszystkich przejazdów taksówką.

edit :mrgreen:

Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.

Ostatnio edytowany przez manyaky, 06 Kwi 2022 18:52, edytowano w sumie 1 raz
 Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
jedrekk uważa post za pomocny.

#210 PostWysłany: 06 Kwi 2022 17:50 

niebieski
Jakiej appki?
 Relacje PM off  

#211 PostWysłany: 06 Kwi 2022 17:51 
Król Ż
Awatar użytkownika

Loty: 380
Kilometry: 771 429
A mało to teraz apek daje zniżki i statusy. Pierwsza z brzegu hotels.com
6 ludzi lubi ten post.
manyaky uważa post za pomocny.

#212 PostWysłany: 12 Maj 2022 19:42 

Po 26 czerwca startuję od zera czy skasuje mi tylko pobyt sprzed 2 lat i przesunie datę?

Nie posiadasz wymaganych uprawnień, by zobaczyć pliki załączone do tej wiadomości.
 Relacje PM off  

[ 212 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 7, 8, 9, 10, 11

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: CommonCrawl [Bot] oraz 0 gości