Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Pocztówki booking :arrow: pocztowka-od-booking-com,81,134957

numer telefonu do obsługi booking.com: 22 3060857


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5930 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127 ... 297  Następna
Autor Wiadomość
#2461 PostWysłany: 23 Lis 2017 12:21 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7797
złoty
@d-t-x Widywałam takie opcje np. na Ukrainie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Po najlepsze frytki i czekoladę! Zbiór tanich lotów do Brukseli z polskich miast od 118 PLN Po najlepsze frytki i czekoladę! Zbiór tanich lotów do Brukseli z polskich miast od 118 PLN
Wczasy w Grecji: 7 dni na wyspie Lesbos z all inclusive od 1920 PLN. Wylot z Warszawy Wczasy w Grecji: 7 dni na wyspie Lesbos z all inclusive od 1920 PLN. Wylot z Warszawy
#2462 PostWysłany: 23 Lis 2017 22:42 

Rejestracja: 10 Maj 2014
Posty: 1745
Loty: 108
Kilometry: 175 682
niebieski
@Kammm nie będzie żadnych konsekwencji.
_________________
http://ineedatrip.pl/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2463 PostWysłany: 25 Lis 2017 20:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Lut 2014
Posty: 28
Loty: 11
Kilometry: 11 280
Witam. Zakupiłem nocleg w Hotelu na Teneryfie całość 1 tyś. Kazali mi zapłacić 300zł ale jest napisane że bezpłatne anulowanie do stycznia. I teraz mam pytanie, czy jak anuluję przed styczniem to oddadzą mi te 300zł czy nie ?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2464 PostWysłany: 25 Lis 2017 21:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
Soldat Stefan napisał(a):
ale jest napisane że bezpłatne anulowanie do stycznia. I teraz mam pytanie, czy jak anuluję przed styczniem to oddadzą mi te 300zł czy nie ?


Prawdopodobnie kasa nie zostala pobrana za karty tylko oplata na miejscu i jesli jest napisane, ze anulacja bezplatna przed 1 stycznia tzn. bezplatna.
Pozdr.
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2465 PostWysłany: 25 Lis 2017 21:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17 Lut 2014
Posty: 28
Loty: 11
Kilometry: 11 280
Tak mam dokłądnie

1 x "Apartament z 1 sypialnią i widokiem na morze"

Anulowanie rezerwacji: BEZPŁATNE odwołanie rezerwacji przed 24 stycznia 2018 Możesz bezpłatnie odwołać rezerwację do 30 dni przed przyjazdem. Zostaniesz obciążony 30% całkowitej ceny rezerwacji w przypadku odwołania rezerwacji w ciągu 30 dni przed przyjazdem. (Podane godziny dotyczą strefy czasowej, w której znajduje się obiekt (WET))
Jak anulować
W e-mailu z potwierdzeniem rezerwacji znajduje się link umożliwiający jej odwołanie.
Przedpłata: Zostaniesz obciążony przedpłatą będącą 30% całkowitej ceny rezerwacji po dokonaniu rezerwacji.
Podatki i opłaty za obsługę: 7 % PODATEK jest wliczony. 20 € opłata za sprzątanie za cały pobyt jest niewliczony. podatek miejski – nie ma zastosowania.



Twój plan płatności

Płatność przed pobytem 326 zł

Płatność w obiekcie 759,91 zł
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2466 PostWysłany: 25 Lis 2017 21:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
Edit:
@Soldat Stefan wyglada na to ze 30 dni przed wyjazdem to jest bezplatnie.
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW


Ostatnio edytowany przez cccc, 25 Lis 2017 21:30, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2467 PostWysłany: 25 Lis 2017 21:25 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Gru 2011
Posty: 5594
Loty: 169
Kilometry: 241 913
niebieski
@cccc Przecież rezerwacja jest w lutym, a mamy listopad.
@Soldat Stefan To normalna praktyka, jeśli anulujesz przed terminem, zwrócą ci zaliczkę.
_________________
Blbec je blbec a blbcem zůstane
Ja tu tylko sprzątam
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2468 PostWysłany: 25 Lis 2017 21:27 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8588
złoty
@cccc
Cytuj:
a to minelo wczoraj,

????
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2469 PostWysłany: 25 Lis 2017 21:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Kwi 2016
Posty: 4716
Zbanowany
srebrny
Sorry, pomylilem i wlasnie poprawilem.
Chcialbym dodac, ze nalezy uwazac na program genius, gdzie nie jest napisane przy rezerwacji na czerwono, ze nie ma mozliwosci anulacji. 8-)
Nawet dalsze kliki nie pokazuja nic na temat anulowania.
Ja zamowilem i chcialem odwrocic, ale nie dalo rady, jedynym pocieszeniem, ze istnieje mozliwosc zmiany terminow.
Mozna sie skontaktowac z biurem obslugi i zmienic termin. :D
_________________
Nie czyń drugiemu co tobie niemiłe, uderzy w ciebie ze zdwojoną silą i nie bądź tchórzem i kłamcą.

Znów prymitywne ataki!

Socotra / Afganistan
Afryka / Goryle
Wyprawa na Biegun lodołamaczem atomowym, Antarktyda, Polska Stacja Arctowski, Arktyka etc.
Fotorelacje na życzenie przez PW


Ostatnio edytowany przez cccc 26 Lis 2017 00:13, edytowano w sumie 2 razy
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2470 PostWysłany: 25 Lis 2017 21:58 

Rejestracja: 28 Lip 2012
Posty: 6236
HON fly4free
cccc napisał(a):
Chcialbym dodac, ze nalezy uwazac na program genius, gdzie nie jest napisane przy rezerwacji na czerwono, ze nie ma mozliwosci anulacji. 8-)
Nawet dalsze kliki nie pokazuja nic na temat anulowania.
Ja zamowilem i chcialem odwrocic, ale nie dalo rady, jedynym pocieszeniem, ze istnieje mozliwosc zmiany terminow.
masz przecież napisane - Kein Geld zuruck = bez zwrotu pieniędzy
i Genius nie ma tu nic do rzeczy

@cccc - odpuść jedną lub dwie kolejki ;)

e: a bez Geniusa też brak tego czerwonego ostrzeżenia
Załącznik:
kein geld zuruck.png
kein geld zuruck.png [ 21.78 KiB | Obejrzany 1254 razy ]


Ostatnio edytowany przez pemat, 25 Lis 2017 22:48, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2471 PostWysłany: 25 Lis 2017 22:20 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7797
złoty
@pemat Przecież zwyczajwo on się nie żali tylko chwali....,że termin można zmienić ;)
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
cccc uważa post za pomocny.
 
      
#2472 PostWysłany: 28 Lis 2017 21:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Paź 2014
Posty: 1040
srebrny
Słuchajcie zrobiłam rezerwację na bookingu i dostałam info, że: Płatność za tę rezerwację jest rozliczana bezpośrednio z personelem obiektu i Zapłacisz podczas pobytu w obiekcie Amicus Hotel, a dalej:
w celu sprawdzenia ważności karty kredytowej i zagwarantowania rezerwacji obiekt przed przyjazdem Gościa tymczasowo blokuje określoną kwotę na rachunku jego karty kredytowej.

Od razu po dokonaniu rezerwacji hotel zrobił mi blokadę na wskazaną w rezerwacji kwotę - co zgodnie z powyższym jest zrozumiałe, ale - wiecie może jaka jest praktyka - czy zwolnią tę blokadę po jakimś czasie czy będzie ona do końca, aż w końcu zrobią na koncie obciążenie? Macie jakieś doświadczenia ze słowem "tymczasowo"? ;) Szczerze mówiąc, wolałabym na miejscu zapłacić inną kartą.. :roll:
_________________
Moje relacje:
Włochy - Liguria / Indonezja / Malmo+Kopenhaga / Dublin / Sri Lanka+Malediwy / Maroko / Amsterdam / Kaukaz / Wyspy Owcze
i: https://www.instagram.com/ola.javv/
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2473 PostWysłany: 28 Lis 2017 21:38 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7797
złoty
@olajaw Zwyczajowo po kilku dniach blokada znika,ale bywa,że niby pomyłkowo pobiorą, choć nie powinni.Obserwuj i jeśli by pobrali reklamuj przez Booking,powinni zwrócić jeśli zapisano,że płatność na miejscu.
Góra
 Profil Relacje PM off
olajaw lubi ten post.
olajaw uważa post za pomocny.
 
      
#2474 PostWysłany: 28 Lis 2017 23:22 

Rejestracja: 01 Kwi 2012
Posty: 3528
srebrny
zalezy jakie byly warunki rezerwacji, jesli bez mozliwosci odwolania, to sie zabezpieczaja na wypadek no show.

jesli z odwolaniem, to pewnie tylko sprawdzaja karte i wtedy raczej nie obciaza, ale na miejscu bym sie przypomnial, ze chce zaplacic inna karta...
Góra
 Profil Relacje PM off
olajaw lubi ten post.
olajaw uważa post za pomocny.
 
      
#2475 PostWysłany: 28 Lis 2017 23:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Paź 2014
Posty: 1040
srebrny
Jest bezpłatna anulacja, także będę obserwować - dzięki @miriam i @ibartek ;)
_________________
Moje relacje:
Włochy - Liguria / Indonezja / Malmo+Kopenhaga / Dublin / Sri Lanka+Malediwy / Maroko / Amsterdam / Kaukaz / Wyspy Owcze
i: https://www.instagram.com/ola.javv/
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#2476 PostWysłany: 29 Lis 2017 02:32 

Rejestracja: 25 Lut 2012
Posty: 247
Loty: 23
Kilometry: 72 725
niebieski
Kilka tygodni temu patrzyłem czy na booking.com są wolne pokoje w Port Stanley (Falklandy). Teraz prawie codziennie przychodzą mi komunikaty, ze właśnie spadła cena w jakimś hotelu. Sęk w tym, ze baza hotelowa na Falklandach jest wykupiona na parę miesięcy naprzód i te komunikaty są denerwujące, bo nie ma nic wolnego. Czy jest możliwość wyłączenia tych komunikatów?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2477 PostWysłany: 29 Lis 2017 09:17 

Rejestracja: 25 Lip 2016
Posty: 228
niebieski
Ustawienia -> Preferencje dotyczące biuletynów -> Zrezygnuj z prenumeraty biuletynu
Do mnie przynajmniej nic nie przychodzi - mail do konta na gmail.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2478 PostWysłany: 29 Lis 2017 10:12 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Lip 2011
Posty: 1054
niebieski
Wiele razy na forum pojawiały się informacje, że polityka booking.com w zakresie uznawania wszelakich błędów cenowych (z reguły po stronie hoteli) jest dość restrykcyjna – i zmieniła się na niekorzyść nas, klientów. Nie wiem, może to kwestia podejścia, może szczęścia... ale w ciągu ostatnich 2 lat booking.com uznał mi ponad 10 błędów, z czego niektóre z kategorii „ewidentnych”, z ceną stanowiącą ułamek faktycznej kwoty. Mam status Genius, sporo odbytych noclegów za ich pośrednictwem.

Za każdym razem stosuję podobny system – sprawdził się przy claimach hoteli m.in. w Chinach, na Sardynii, w Portugalii, Francji, Norwegii. Świeża sprawa: w Omanie, przy błędzie cenowym w hotelu 4*. Zamiast 368 PLN / doba, było 82 PLN / doba.
Link do informacji o błędzie, z której skorzystałem: https://www.fly4free.com/flight-deals/e ... er-person/

* * *
Podrzucam info, jakie wysłałem do booking.com oraz odpowiedź, którą dostałem, z pełnym uznaniem błędu. W tym przypadku to pobyt 7-dniowy. Może się to komuś przyda przy przyszłych claimach ;)
Załącznik:
Booking001.png
Booking001.png [ 67.41 KiB | Obejrzany 956 razy ]
Załącznik:
Booking002.png
Booking002.png [ 39.29 KiB | Obejrzany 956 razy ]
Załącznik:
Booking003.png
Booking003.png [ 61.3 KiB | Obejrzany 956 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
5 ludzi lubi ten post.
4 ludzi uważa post za pomocny.
 
      
#2479 PostWysłany: 30 Lis 2017 15:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19 Sie 2010
Posty: 373
niebieski
Rezerwacja z połowy tego roku na styczeń 2018, hotel chce odwołać moją rezerwację. Oficjalna wersja zmiana warunków wynajmu, później zbyt duża ilość rezerwacji. Wymieniłem kilka @ z hotelem, chcą przedpłatę 50% (moja rezerwacja zwrotna w 100%) wtedy utrzymają rezerwację. Oczywiście nie zamierzałem wpłacać, ponieważ moja rezerwacja tego nie obejmowała. Skasowali rezerwację, a od B taka oto informacja, jakieś doświadczenia z takim tematem ? Miał ktoś podobną sytuację ?

Załączniki:
B1.jpg
B1.jpg [ 289.72 KiB | Obejrzany 842 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2480 PostWysłany: 30 Lis 2017 15:30 

Rejestracja: 01 Kwi 2012
Posty: 3528
srebrny
@oqrde standard. jak daja lepszy hotel, to brac. jak nie, to samemu proponuje znalezc i zaproponowac cos innego.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5930 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127 ... 297  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group