Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Pocztówki booking :arrow: pocztowka-od-booking-com,81,134957

numer telefonu do obsługi booking.com: 22 3060857


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5930 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85 ... 297  Następna
Autor Wiadomość
#1621 PostWysłany: 10 Wrz 2016 21:17 

Rejestracja: 09 Wrz 2016
Posty: 3
@lama1994, nadal nic nie udało się załatwić?
Z mojej strony póki co przeglądnąłem dostępne hotele ale bez szału. Większość już pełna, udało mi się znaleźć 2 akceptowalne z all inclusive, chociaż nie powiem, żebym był nimi w 100% usatysfakcjonowany... Jest też jeden całkiem fajny ale z samym wyżywieniem FB. W poniedziałek od rana będę ich szturmował telefonami, na maila faktycznie nie odpisują. A przy okazji - na jaki nr kontaktowałeś się w tej sprawie? Do biura w Polsce czy bezpośrednio z Holandią? Bo nie ukrywam, że bardziej komfortowo czuł bym się załatwiając tą sprawę w języku polskim :)

A czy orientuje się ktoś czy istnieje możliwość uzyskania jakiejś zniżki na inny hotel w związku z anulowaniem zabookowanej oferty? Tak jak wspomniałem wpadł mi w oko hotel nieco tańszy od mojej rezerwacji, jednak z samym wyżywieniem FB(wykupiony miałem all inclusive), jednak jak na brak bezpłatnych napojów w ofercie cena raczej przekroczy nas budżet, stąd takie 10-15% zniżki ze strony booking'a mogło by być satysfakcjonujące :) Ktoś spotkał się z takim przypadkiem?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Luksus w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive 24h za 2599 PLN. Wylot z Wrocławia Luksus w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive 24h za 2599 PLN. Wylot z Wrocławia
Loty do Szanghaju z Gdańska, Poznania i Warszawy od 2056 PLN Loty do Szanghaju z Gdańska, Poznania i Warszawy od 2056 PLN
#1622 PostWysłany: 10 Wrz 2016 23:24 

Rejestracja: 07 Lut 2012
Posty: 992
niebieski
Spokojnie możesz dzwonić na polski nr telefonu. Siedzą tam z reguły rozgarnięci konsultanci ale to nie oni podejmują decyzję tylko ktoś wyżej.
_________________
Takich dwóch jak nas trzech nie ma ani jednego.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1623 PostWysłany: 11 Wrz 2016 00:10 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7799
złoty
stupin10 napisał(a):
@lama1994
A czy orientuje się ktoś czy istnieje możliwość uzyskania jakiejś zniżki na inny hotel w związku z anulowaniem zabookowanej oferty? Tak jak wspomniałem wpadł mi w oko hotel nieco tańszy od mojej rezerwacji, jednak z samym wyżywieniem FB(wykupiony miałem all inclusive), jednak jak na brak bezpłatnych napojów w ofercie cena raczej przekroczy nas budżet, stąd takie 10-15% zniżki ze strony booking'a mogło by być satysfakcjonujące :) Ktoś spotkał się z takim przypadkiem?

Zaproponuj im ten hotel ,który sobie upatrzyłeś i wariant zniżki najlepiej 20% jako wyjście do ew. negocjacji ;) Całkiem możliwe,że się zgodzą.Jeśli nie to ustal z nimi kwotę,którą są w stanie zaakceptować na dodatkowe wyżywienie np.na tzw mieście, do zwrotu po twoim powrocie.Przedstawiasz im wtedy rachunki na ustaloną kwotę i dostajesz zwrot.Pamiętaj aby każde ustalenia potwierdzili ci mailem aby w razie czego mieć dowód.Mieliśmy kiedyś sytuację zamiany obiektu ze śniadaniami i transferem z lotniska w cenie na inny, gdzie był tylko wliczony sam nocleg.Zwrócono nam za taxi i koszty śniadań w pobliskiej knajpce.Myślę,że uda ci się załatwić to i nie będzie źle :P
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: booking POMOC
#1624 PostWysłany: 14 Wrz 2016 01:21 

Rejestracja: 14 Wrz 2016
Posty: 1
hej potrzebuej pomocy
z bookingu korzystam od 2012 roku nigdy nie mogłam zarzekac, az do dnia dzisiejszego !
na stronie booking znajduje sie zakąłdka MOJE REZERWACJE którymi się posługiwałam kiedy chcialam odwołac przypomniec sobie o danych rezerwacjach gdyz na maila rzadko zaglądam. niestety brak jedej rezerwacji w tej zakładce i dostałam tylko dwa maial potwierdzajacy w lutym i dzis zebym skontaktowala się z obiektem kiedy chce przyjechac bo nie maja recepcji
natychmiast chcialam odwolac te rezerwacje ale okazalo się ze na mojej stronie bookingu w zakładce nie ma takiej rezerwacji a mam tylko 2 maila zwiazane z ta rezerwacja odwołałam ją przez maial ale zostałam obciazona kosztem 650 euro za nie odwołanie w terminie
nie wiem gdzie powinnam i z kim się skontaktowac jesli chodzi o strone booking nie umiem znaleźć namiarów na pomoc
Czy moze mi ktos pomóc dlaczego tak się stało i czy mogę się jakos odwołać. zaznacżę ze po odwołaniu dostałam tylko maila a w zakłądce na stronie bookingu nie mam nawet wzmianki o takiej rezerwacji !!


PROSZĘ O POMOC !!!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: booking POMOC
#1625 PostWysłany: 14 Wrz 2016 02:26 

Rejestracja: 03 Sty 2014
Posty: 306
niebieski
kontaktuj się z booking.com masz telefony i kontakt w zakładce rezerwacji - * takie polacco cwaniakowanie fikcyjne konto na portalu założone na f4f dzisiaj, " jestem biedna ofiarą " , przez e-maila nie odwołuje się rezerwacji tylko na ich stronie wtedy w sekundę masz zwrotne potwierdzenie anulacji , chyba coś przekombinowałaś a teraz panika .... nic nie dzieje się bez przyczyny - skoro tak rzeczowo opisałaś temat / po fakcie / to nie sądzę byś nie miała pojęcia jak znalezć namiary na pomoc , zaliczyłaś drogą wtopę i tyle , nikt tutaj za Ciebie nie wyciągnie 650 euro


Ostatnio edytowany przez MUC2014 14 Wrz 2016 21:06, edytowano w sumie 2 razy
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#1626 PostWysłany: 14 Wrz 2016 07:34 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Gru 2011
Posty: 5594
Loty: 169
Kilometry: 241 913
niebieski
W panelu zarządzania rezerwacjami booking jest opcja "Nie możesz znaleźć rezerwacji?" można przywrócić wcześniej usuniętą rezerwację na podstawie jej numeru oraz numeru PIN, które powinnaś mieć w e-mailu z potwierdzeniem / odwołaniem rezerwacji.
_________________
Blbec je blbec a blbcem zůstane
Ja tu tylko sprzątam
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: booking POMOC
#1627 PostWysłany: 14 Wrz 2016 08:21 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7799
złoty
Kamila Myk napisał(a):

odwołałam ją przez maial ale zostałam obciazona kosztem 650 euro za nie odwołanie w terminie
nie wiem gdzie powinnam i z kim się skontaktowac jesli chodzi o strone booking nie umiem znaleźć namiarów na pomoc
Czy moze mi ktos pomóc dlaczego tak się stało i czy mogę się jakos odwołać. zaznacżę ze po odwołaniu dostałam tylko maila a w zakłądce na stronie bookingu nie mam nawet wzmianki o takiej rezerwacji !!


PROSZĘ O POMOC !!!

Może rezerwowałaś nie będąc zalogowana do swojego konta wtedy rezerwacji w zakładce nie ma lub pomyłkowo sama usunęłaś (też można)Pomóc negocjować z hotelem w sprawie karnego obciążenia może ewentualnie tylko booking. Jeżeli kwota już została pobrana z twojej karty to czarno to widzę,jeśli dopiero chcą pobrać można ew.z dobrymi argumentami negocjować odstąpienie lub obniżenie.
Dziwne jest,że od 4 lat korzystasz z ich usług i nie znasz nr pomocowego podawanego praktycznie w każdym potwierdzeniu rezerwacji .Numer krajowy: 22 306 08 57.Chyba rezerwujesz i odwołujesz hurtowo skoro od lutego nie wiedziałaś,że nie masz w zakładce moje rezerwacje zarezerwowanego hotelu.Jeśli tak jest i nic się nie da już zrobić ,to potraktuj to jako kosztowną nauczkę i zmień podejście ;)Błędem było też anulowanie tej obciążonej opłatą za rezygnację rezerwacji, przed kontaktem z bookingiem .Łatwiej negocjować przed niż po fakcie no i ewentualnie jest szansa odstąpić komuś innemu z mniejszą stratą. :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1628 PostWysłany: 17 Wrz 2016 14:16 

Rejestracja: 09 Wrz 2016
Posty: 3
W związku z odwołaniem mojej rezerwacji Booking wraz z hotelem stanęli na wysokości zadania i zaoferowali mi do wyboru dwa obiekty niegorszej, a myślę że mogę nawet powiedzieć, że lepszej klasy, które u mnie widniały już jako niedostępne w tym terminie( mam tylko nadzieję, że nie padnę jeszcze ofiarą overbookingu :) ). Obyło się bez proponowania innych hotelu, czy nawet opcji zwrotów za jedzenie czy napoje - jest all inclusive, tak jak to było w mojej rezerwacji. Także duży plus dla portalu, klient usatysfakcjonowany :D

Dzięki za pomoc :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1629 PostWysłany: 18 Wrz 2016 09:14 

Rejestracja: 12 Wrz 2016
Posty: 6
Cześć.
Zarezerwowałem pokój w hotelu przez booking.com z możliwością płacenia na miejscu. Jednak teraz widzę tam jakby sprzeczne informacje. Jest napisane że hotel nie obciaży mnie żadną przedpłatą, ale też, że pieniądze zostaną pobrane w trakcie pobytu. Jednak ja chciałem płacić gotówką, ponieważ nie wiem czy we Francji, gdy pobiorą pieniądze z mojego konta, nie zostanie naliczony jakiś wyższy kurs.
Myślicie że będę mógł zapłacić gotówką w hotelu ?


Ostatnio edytowany przez Abcn, 18 Wrz 2016 12:35, edytowano w sumie 1 raz
Rozszerzam trochę tytuł
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Booking - opłata
#1630 PostWysłany: 18 Wrz 2016 09:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Lut 2015
Posty: 2373
platynowy
jak masz wątpliwość to najlepiej będzie jak napiszesz do hotelu że chcesz zapłacić na miejscu gotówką. poczekaj na odpowiedź i wtedy będziesz wiedział na 100% jak jest. każdy hotel ustala swoje zasady więc trudno tu o konkretną poradę.

Wyslane z telefonu
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Booking - opłata
#1631 PostWysłany: 18 Wrz 2016 10:06 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7799
złoty
@Dawid Nożewski Normalnie gotówka jest honorowana w każdym hotelu,natomiast płatności kartą nie zawsze.Więc nie będziesz miał problemu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
 Temat postu: Re: Booking - opłata
#1632 PostWysłany: 18 Wrz 2016 11:31 

Rejestracja: 18 Sie 2010
Posty: 335
niebieski
@Dawid Nożewski-zrób tak jak ci radzi pawfazi.
Ja w tym roku miałem na Korfu taką sytuację,że przy wymeldowaniu chciałem zapłacić gotówką jednakże okazało się,że już mi obciążyli kartę, przy pomocy której robiłem rezerwację.Nie pomogło żadne tłumaczenie ani prośba o anulację transakcji. Euro kupowałem dużo wcześniej po dobrym kursie,wskutek zapłaty kartą zapłaciłem kilkadziesiąt złotych więcej.Napisałem skargę do booking.com-grzecznie odpowiedzieli,przeprosili ,stwierdzili ,że mają z tym hotelem ciągłe problemy.I to tyle.
Bardzo często korzystam z booking.com ,to był drugi tego typu przypadek w mojej historii (poprzednio w 2014 roku w Turcji).
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1633 PostWysłany: 19 Wrz 2016 01:59 

Rejestracja: 02 Wrz 2012
Posty: 233
Loty: 41
Kilometry: 73 062
Zbanowany
niebieski
Czemu booking.com czy hotel, który rezerwuje wymaga podania numeru karty skoro płatność odbędzie się fizycznie na miejscu gotówką? Jest to zabezpieczenie w ramach nie odwołania noclegu?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1634 PostWysłany: 19 Wrz 2016 02:15 

Rejestracja: 31 Sty 2014
Posty: 3242
srebrny
Tak, z tym że nie zawsze numer karty jest wymagany, zależy od hotelu
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1635 PostWysłany: 24 Wrz 2016 14:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Gru 2011
Posty: 5594
Loty: 169
Kilometry: 241 913
niebieski
Jak to rozumiecie? Mamy się zmieścić we 3 osoby na jednym łóżku?

Załączniki:
bookinng.png
bookinng.png [ 46.48 KiB | Obejrzany 1135 razy ]
_________________
Blbec je blbec a blbcem zůstane
Ja tu tylko sprzątam
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1636 PostWysłany: 24 Wrz 2016 14:12 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8594
złoty
Rozumiem, że pytasz, bo nie będziesz z dwoma pełnoletnimi bliźniaczkami? ;-)
Góra
 Profil Relacje PM off
d-t-x lubi ten post.
 
      
#1637 PostWysłany: 24 Wrz 2016 14:49 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Gru 2011
Posty: 5594
Loty: 169
Kilometry: 241 913
niebieski
Jedyne co się zgadza, to że będą pełnoletni - reszta nie.
_________________
Blbec je blbec a blbcem zůstane
Ja tu tylko sprzątam
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1638 PostWysłany: 24 Wrz 2016 16:13 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8594
złoty
Jeśli to nie żona i teściowa, to ja bym zaryzykował. ;-)

Spróbuj wyjaśnić to na infolinii, bo pomyłka jest oczywista, tylko nie wiadomo, w która stronę.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1639 PostWysłany: 24 Wrz 2016 16:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Lip 2012
Posty: 736
niebieski
krasnal napisał(a):
Jak to rozumiecie? Mamy się zmieścić we 3 osoby na jednym łóżku?

Może dostawki robią, ale zapewne byłby to jakiś koszmar, biorąc pod uwagę dostawki i brak okna

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka
_________________
Żyję dla takich chwil, kiedy bierzesz haust powietrza i krzyczysz: chwilo, proszę, bądź wieczna!
Eldo
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#1640 PostWysłany: 24 Wrz 2016 16:23 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 30 Gru 2011
Posty: 5594
Loty: 169
Kilometry: 241 913
niebieski
Na infolinii powiedzieli, cytuję, "czasem się tak wyświetla i trzeba wtedy brać 3 pokoje" :)
Nawet nie byli zainteresowani, jaki to obiekt, żeby poprawić błąd.
_________________
Blbec je blbec a blbcem zůstane
Ja tu tylko sprzątam
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
invasion lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5930 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85 ... 297  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group