Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Pocztówki booking :arrow: pocztowka-od-booking-com,81,134957

numer telefonu do obsługi booking.com: 22 3060857


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5930 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 260, 261, 262, 263, 264, 265, 266 ... 297  Następna
Autor Wiadomość
#5241 PostWysłany: 25 Maj 2022 13:04 

Rejestracja: 16 Paź 2015
Posty: 4766
platynowy
Konieczny kontakt z Booking np telefoniczny

22 3060857

Złóż reklamację

ZbyszekP napisał(a):
Mam rezerwację w Tajlandii hotel Sheraton Samui Resort dla trzech dorosłych w opcji all inclusive na 6 nocy.W korespondencji z hotelu ( dotyczącej innych kwestii) była informacja ze rezerwacja jest dla 2 osób. Po rozmowie z infolinią booking.com, konsultant napisał do hotelu o wyjaśnienie i otrzymałem maila z hotelu, że muszę zapłacić za 3 osobę( łóżko i wyżywienie). Podpowiedzcie co w takiej sytuacji robić?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN Zbiór lotów do Chorwacji: Zadar, Pula, Split i Dubrownik z Polski od 150 PLN
Boże Ciało w Egipcie: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2105 PLN. Wyloty z 3 miast Boże Ciało w Egipcie: tydzień w 5* hotelu z all inclusive od 2105 PLN. Wyloty z 3 miast
#5242 PostWysłany: 25 Maj 2022 13:15 

Rejestracja: 28 Lip 2012
Posty: 6183
HON fly4free
ZbyszekP napisał(a):
Mam 3 osoby dorosłe.
i tego się trzymaj w kontaktach z booking
złóż reklamację (booking - to oni są stroną w sprawie) i poproś o wyjaśnienie tego z obiektem
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5243 PostWysłany: 25 Maj 2022 14:13 

Rejestracja: 07 Sty 2017
Posty: 16
rozmawiałem 2 razy z booking i sprawa 2razy była wyjaśniana w obiekcie. Obiekt na maile z booking ( nie znam treści maili wysyłanych przez booking) przysyła informacje o konieczności zapłaty za łóżko i wyżywienie dla 3 osoby. Pomimo, ze zarezerwowałem junior suitę, gdzie jest łóżko małżeńskie, rozkładana sofa i druga sofa ( taki jest opis na booking). Będę składać oficjalną reklamację. Dziękuję za odpowiedzi.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5244 PostWysłany: 25 Maj 2022 22:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Maj 2017
Posty: 3399
Loty: 418
Kilometry: 723 234
platynowy
Czy jest sposób by sprawdzić czy dany obiekt akceptuje płatności z portfela nie mając w nim nic?
Ew. czy ktoś ma środki i mi może sprawdzić?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5245 PostWysłany: 25 Maj 2022 22:03 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22334
Jeżeli na końcu masz opcje zapłać teraz, to powinno być opcja płatność z portfela.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5246 PostWysłany: 25 Maj 2022 22:13 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Maj 2017
Posty: 3399
Loty: 418
Kilometry: 723 234
platynowy
nie będzie tej opcji bo portfel mam pusty
jakbym coś w nim miał, to wystarczy wyszukać po obiektach akceptujących płatność bez przeklikiwania się do płatności - problem w tym, ze nie mam, więc nie wiem czy rezerwować teraz czy jak mi coś do portfela wpadnie
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5247 PostWysłany: 30 Maj 2022 14:08 

Rejestracja: 17 Lis 2016
Posty: 10
Cześć, czy macie jakieś doświadczenia z taksówką na transfer z lotniska do hotelu wynajętą przez Booking?
Potrzebuję fotelika dla niemowlaka i co prawda jest okienko do wpisania życzeń specjalnych, ale czy one rzeczywiście są uwzględniane?
Ponadto może ktoś wynajmował minivana (7 os.) i jest w stanie określić czy wózek- (duża spacerówka) zmieści się do bagażnika, gdy wszystkie fotele będą rozłożone? Podróżujemy w 5 os. dorosłych + 1 niemowlę.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5248 PostWysłany: 30 Maj 2022 14:33 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Kwi 2014
Posty: 4052
Raz się skusiłam na wynajęcie taxi z lotniska do hotelu przez booking. Było to rok temu na Santorini. Cena była akceptowalna, żadnych dodatkowych życzeń nie miałam, samochód to był minivan, ale oprócz naszej pary, z lotniska także zostały zabrane inne dwie osoby, które zostały wysadzone po drodze. @housewife w tym minivanie, którym my jechaliśmy, nie było miejsca na wózek.
_________________
Ιαπόνκα76
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5249 PostWysłany: 30 Maj 2022 16:41 

Rejestracja: 16 Paź 2015
Posty: 4766
platynowy
housewife napisał(a):
Cześć, czy macie jakieś doświadczenia z taksówką na transfer z lotniska do hotelu wynajętą przez Booking?
Potrzebuję fotelika dla niemowlaka i co prawda jest okienko do wpisania życzeń specjalnych, ale czy one rzeczywiście są uwzględniane?
Ponadto może ktoś wynajmował minivana (7 os.) i jest w stanie określić czy wózek- (duża spacerówka) zmieści się do bagażnika, gdy wszystkie fotele będą rozłożone? Podróżujemy w 5 os. dorosłych + 1 niemowlę.

W kwietniu w Máladze, zero problemów.
Masz wybór limuzyn według potrzeb.
Jedyny problem to fakt, że walutą rozliczenia, przynajmniej u mnie, nie było euro, a funt brytyjski.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5250 PostWysłany: 31 Maj 2022 23:07 

Rejestracja: 26 Sie 2014
Posty: 42
Ludziska,
Zaklepałam sobie bezzwrotną rezerwację i nie naliczyła mi się zniżka. Czaiłam się na ten obiekt 2 dni, zniżka pokazywała się jako "booking.com płaci" i tak widniała do ostatniego momentu (przeklikiwałam się w apce). Po czym płatność poszła na pełną kwotę (durna ja, nie sprawdziłam przy autoryzacji transakcji).
Teraz śladu po tej zniżce nie ma, ja nie mam screenów, obiekt jest zarezerwowany praktycznie do wrześni i ma pełne stawki.
Mam jakąkolwiek szansę skutecznie reklamować tą transakcję? Kwota spora, bo ponad 600 zł :(
Pisałam na czacie z babką, wskazała mi punkt regulaminu w którym sugerują robienie screenów, ale kazała po zakończeniu pobytu założyć reklamację. Tylko nie wiem, czy mam szansę cokolwiek ugrać.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5251 PostWysłany: 01 Cze 2022 00:37 

Rejestracja: 16 Sty 2011
Posty: 7863
HON fly4free
Skoro nie masz screenów itp. pokazujących, że pobrali więcej niż miało być to pozostaje droga reklamacyjna wskazana przez konsultantkę no bo co innego?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5252 PostWysłany: 01 Cze 2022 14:58 

Rejestracja: 26 Sie 2014
Posty: 42
Wiem, że nie pozostało mi nic innego, tylko zastanawiam się, czy w ogóle mam szansę coś ugrać nie mając screenów.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5253 PostWysłany: 01 Cze 2022 15:17 

Rejestracja: 08 Mar 2022
Posty: 354
A nie chodzi czasem o zniżkę "tylko dla urządzeń mobilnych" ? może klikałaś na telefonie a rezerwacje zrobiłaś z komputera?
Bo jeśli chodzi o zniżkę "Genius" to zawsze możesz wybrać jakiś inny termin na tym samym hotelu i zobaczyć czy zniżka się pojawia (nie możliwe raczej żeby znikła z dnia na dzień)
Podaj nazwę tego hotelu albo linka to może uda się coś więcej ustalić.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5254 PostWysłany: 01 Cze 2022 15:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Lut 2014
Posty: 2878
Loty: 408
Kilometry: 765 204
srebrny
@Baszka Jest jeszcze inna zniżka na Bookingu. Taka, że płacisz pełną cenę, a po pobycie środki (jakieś 10% wartości rezerwacji wracają do bookingowego portfela. Przeczytaj dokładnie mailowe potwierdzenie.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5255 PostWysłany: 01 Cze 2022 15:44 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Lut 2019
Posty: 210
Miałem ostatnio podobną sytuację, co koleżanka, cena była ze zniżką około 80 zł, a przy podsumowaniu nagle w magiczny sposób znikała... I też w apce! Na szczęście wychwyciłem to i przerzuciłem się na stronę, gdzie zniżka już nie "uciekała". Ewidentnie mają jakiś błąd w aplikacji.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5256 PostWysłany: 11 Cze 2022 10:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 Lut 2019
Posty: 210
No i kolejny błąd... Dwie rezerwacje, obie robione dla trzech osób i w obu przypadkach na potwierdzeniach widnieje informacja, że dla dwóch osób. Przy drugiej specjalnie na każdym kroku sprawdzałem ile mam osób. Masakra jakaś z nimi... Napisałem x 2 i czekam na odpowiedzi.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5257 PostWysłany: 16 Cze 2022 17:29 

Rejestracja: 16 Cze 2022
Posty: 3
Dzień Dobry
To mój pierwszy post na tym forum więc proszę o wyrozumiałość. Możliwe, że słabo googlowałem ale nie znalazłem odpowiedzi co w takiej sytuacji. Dlatego pytam tutaj.

Z booking.com korzystałem wiele razy. Do tej pory nie miałem problemu zarówno z serwisem jak i obiektami wynajmującymi pokój.
Ponad miesiąc temu dokonałem rezerwacji pokoju w interesującym mnie miejscu.
Standardowo na maila przyszło potwierdzenie dokonania rezerwacji.
Na początku tego miesiąca poprzez stronę booking wysłałem zapytanie do obiektu.
Oprócz odpowiedzi na zadane pytanie było następujące info:
"The price is usually much higher for these dates,. You made the reservation when i just opened this profile and didnt manage to change the prices. i was thinking about canceling this reservation. This is too small amount for 15 days."
Wysłałem kolejne zapytanie min. o co chodzi z opłatą za sprzątanie i zmianę pościeli. Od ponad tygodnia cisza.
Zastanawiam się teraz jakie mam opcje i jak to rozegrać. Cena i miejsce bardzo mi odpowiadają i na pewno nic innego już w okolicy za podobne pieniądze nie znajdę. Równocześnie wolałbym uniknąć sytuacji nie wpuszczenia do obiektu.
Wynajmujący nie odwołał (jeszcze) rezerwacji.
O opłacie za zmianę pościeli i sprzątanie nie było mowy w treści ogłoszenia. Zastanawia mnie co na to booking.
Będę do nich pisał lub dzwonił ale najpierw chciałbym się poradzić forumowiczów.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5258 PostWysłany: 16 Cze 2022 18:12 

Rejestracja: 16 Sty 2011
Posty: 7863
HON fly4free
Czy cena tej rezerwacji jest rzeczywiście znacząco niższa niż zwykłe ceny w tej lokalizacji / porze roku?
Generalnie booking zrobił się mało pomocny w podobnych przypadkach, chyba że problem z rezerwacją pojawia się w ostatniej chwili np. w dniu wyjazdu czy już na miejscu.
Inna sprawa, że prywatni właściciele mieszkań czy małych obiektów często kombinują, jeśli okazuje się, że przyjęli rezerwacje, a potem mogą sprzedać dane miejsca drożej.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5259 PostWysłany: 16 Cze 2022 18:36 

Rejestracja: 16 Cze 2022
Posty: 3
Szukałem w Chorwacji noclegu do 50e/noc. Zarówno w zeszłym jak i tym roku sporo ofert można znaleźć w takiej cenie w sezonie.
Wspomniany apartament oferował cenę 44e/noc.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#5260 PostWysłany: 16 Cze 2022 22:36 
Moderator forum
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Paź 2012
Posty: 11311
Loty: 476
Kilometry: 752 302
Opcje są różne. Dla mnie pierwszą rzeczą byłoby zrobienie rezerwacji rezerwowej (oczywiście z darmowym anulowaniem) - w razie kombinowania przez właściciela, masz zabezpieczenie w postaci innej rezerwacji.
Jeśli to rezerwacja, w której będzie przedpłata ileś dni przed przyjazdem, to możesz zrobić ją już teraz - trikiem stosowanym przez obiekty w przypadku chęci "wysadzenia" klienta z rezerwacji jest fałszywe info, że chcieli obciążyć kartę, ale było to niemożliwe i potem odwołują rezerwację (miałem takie przypadki w zeszłym roku).
Opcja nr 3 - jeśli masz darmowe anulowanie, to od razu olej właściciela skoro ma takie podejście i weź inny obiekt.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
sanchopan lubi ten post.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5930 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 260, 261, 262, 263, 264, 265, 266 ... 297  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group