Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Pocztówki booking :arrow: pocztowka-od-booking-com,81,134957

numer telefonu do obsługi booking.com: 22 3060857


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5930 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233 ... 297  Następna
Autor Wiadomość
#4581 PostWysłany: 01 Kwi 2020 15:14 

Rejestracja: 10 Lut 2015
Posty: 1979
niebieski
Ja też nie widziałem, ale jak wszedłem w inny miejsce na swoim koncie, nie pamiętam gdzie, to się pojawiła i niby jest. Ale w Rezerwacjach, nawet jak wpiszę nr i pin - to nie ma.
IMHO jakiś błąd po stronie Bookinga.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Miesiąc na Phuket za 4040 PLN. Loty z Warszawy (z dużym bagażem) i noclegi w 4* hotelu Miesiąc na Phuket za 4040 PLN. Loty z Warszawy (z dużym bagażem) i noclegi w 4* hotelu
Bezpośrednie loty first minute do Nowego Jorku i Miami z Berlina od 1541 PLN. Dużo terminów Bezpośrednie loty first minute do Nowego Jorku i Miami z Berlina od 1541 PLN. Dużo terminów
#4582 PostWysłany: 01 Kwi 2020 15:30 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lip 2012
Posty: 226
Loty: 22
Kilometry: 29 493
niebieski
Ja wszystkie moje widzę, i wejść w każdą mogę.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4583 PostWysłany: 01 Kwi 2020 16:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Sty 2012
Posty: 5471
HON fly4free
Mam pytanie: wcześniej była taka zakładka "My wallet" czy jakoś tak, teraz nie ma? B.com wisi mi parę groszy i miał być zwrot, ale coś nie widać pieniędzy......
_________________
Do tej pory m.in.: Algieria, Côte d'Ivoire, Etiopia, Gambia, Ghana, Rwanda, Senegal, Uganda || Indie, Indonezja, Iran, Kazachstan, Kirgistan, Liban, Malezja, Oman, turecki Kurdystan, Uzbekistan || Boliwia, Brazylia, Meksyk + Europa.
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4584 PostWysłany: 01 Kwi 2020 16:52 

Rejestracja: 18 Wrz 2015
Posty: 906
Loty: 54
Kilometry: 71 690
niebieski
U mnie jest, "Nagrody i portfel" ("Reward & Wallet").
Góra
 Profil Relacje PM off
nelson 1974 lubi ten post.
nelson 1974 uważa post za pomocny.
 
      
#4585 PostWysłany: 01 Kwi 2020 16:58 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 Sty 2012
Posty: 5471
HON fly4free
Hmm....nawet w ustawieniach nie mam takiej zakładki, ale dziękuję za odpowiedź. Dobra, właśnie teraz mi wskoczyło Nagrody i Portfel.
Dzięki :). Wygląda na to, że dopóki się nie ma nic na koncie, ta zakładka się w ogóle nie wyświetla.
_________________
Do tej pory m.in.: Algieria, Côte d'Ivoire, Etiopia, Gambia, Ghana, Rwanda, Senegal, Uganda || Indie, Indonezja, Iran, Kazachstan, Kirgistan, Liban, Malezja, Oman, turecki Kurdystan, Uzbekistan || Boliwia, Brazylia, Meksyk + Europa.
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
le_szek lubi ten post.
 
      
#4586 PostWysłany: 05 Kwi 2020 19:06 

Rejestracja: 01 Sie 2017
Posty: 48
Zbanowany
Mi ostatnio hotel ze Szwecji na wyczerpującą i uprzejmą prośbę o zwrot za niemożliwą do zrealizowania rezerwację w odpowiedzi tylko bezczelnie wkleił tekst o typie rezerwacji (bezzwrotna). Obsługa Booking umywa ręce. Czy jestem w stanie z tym cokolwiek zrobić, czy muszę się pogodzić, że zostałem w chamski i bandycki sposób po prostu okradziony z pieniędzy?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4587 PostWysłany: 05 Kwi 2020 19:18 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8551
złoty
Nikt Cię nie okradł. Możesz skorzystać z noclegu. I wyciągnąć wnioski na przyszłość...
Góra
 Profil Relacje PM off
tartal lubi ten post.
 
      
#4588 PostWysłany: 05 Kwi 2020 19:31 

Rejestracja: 01 Sie 2017
Posty: 48
Zbanowany
Mogę skorzystać? Otóż nie mogę! Chociaż bardzo bym chciał. Czy komentujący powyżej nie jest zaznajomiony z obecną sytuacją na świecie, że wygaduje takie głupoty? Śmiech mnie bierze na takich ludzi i ogólnie na to, że znajdują się osoby które jeszcze bronią takich złodziejskich praktyk.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4589 PostWysłany: 05 Kwi 2020 19:35 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7785
złoty
@qwesn Na razie w Szwecji hotele działają normalnie,jeśli nic się nie zmieni to tylko dobra wola hotelu mogłaby uratować twoją kasę.Jeśli odmówili zwrotu spróbuj może poprosić chociaż o zmianę terminu .Niestety rezerwacje bezzwrotne obarczone są sporym ryzykiem .
Góra
 Profil Relacje PM off
Zeus lubi ten post.
 
      
#4590 PostWysłany: 05 Kwi 2020 19:35 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8551
złoty
@qwesn
Skoro nie możesz, to jest to Twój problem. Wolałeś zapłacić mniej za rezerwację bezzwrotną, zamiast więcej za możliwość anulowania, to teraz ponosisz tego konsekwencje.
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#4591 PostWysłany: 05 Kwi 2020 19:37 

Rejestracja: 22 Sty 2012
Posty: 2054
złoty
Rezerwacja bezzwrotna... i wszystko w temacie. Żadne tam złodziejstwo czy bandyctwo. Booking Ci tutaj nic nie pomoże. Jeżeli hotel nie pójdzie Ci na rękę, to nic nie wskórasz.
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#4592 PostWysłany: 05 Kwi 2020 19:42 

Rejestracja: 01 Sie 2017
Posty: 48
Zbanowany
Oczywiście, to moja wina że na świecie panuje wirus. Gratuluję podejścia. Wszystkim którzy tak twardo i mocno stoją po stronie takich nieuczciwych hoteli życzę z całego serca, żeby znaleźli się w podobnej sytuacji i stracili pieniądze zarobione ciężką pracą.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4593 PostWysłany: 05 Kwi 2020 19:45 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8551
złoty
Twoja wina, że kupiłeś rezerwację bezzwrotną. Masz nauczkę...
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
 
      
#4594 PostWysłany: 05 Kwi 2020 19:54 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7785
złoty
qwesn napisał(a):
Oczywiście, to moja wina że na świecie panuje wirus. Gratuluję podejścia. Wszystkim którzy tak twardo i mocno stoją po stronie takich nieuczciwych hoteli życzę z całego serca, żeby znaleźli się w podobnej sytuacji i stracili pieniądze zarobione ciężką pracą.

Tu nie ma stronniczości.Hotel też nie jest winny epidemii ,ani tego ,że pieniądze zarabiasz ciężko pracując.Pewnie sytuacja jest taka,że klienci odwołali masowo rezerwacje zwrotne i w przypadku bezzwrotnych już ich nie stać na gest dobrej woli.
Góra
 Profil Relacje PM off
7 ludzi lubi ten post.
 
      
#4595 PostWysłany: 05 Kwi 2020 20:22 

Rejestracja: 01 Sie 2017
Posty: 48
Zbanowany
Widzę, że tu na forum sami wyjadacze którzy zawsze i wszędzie mają rezerwują tylko z opcjami zwrotu. I teraz jeszcze mają radość i satysfakcję, że ktoś znalazł się w takiej a nie innej sytuacji. Te wszystkie "polubienia" komentarzy osób które bronią zachowania hotelu jak niepodległości są według mnie obrzydliwe. Jeżeli firma nie ma możliwości wykonania usługi za którą klient zapłacił to powinna oddać pieniądze i tyle w temacie. Widzę, że większość osób na tym forum ma to szczęście, że nie miała rezerwacji w czasie epidemii i czerpią satysfakcję że komuś się noga powinęła. A może oni też są w takiej sytuacji i cieszą się, że nie są sami? Tak, czy inaczej - na jedno wychodzi. Nie spodziewałem się takich reakcji.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4596 PostWysłany: 05 Kwi 2020 20:24 

Rejestracja: 29 Cze 2015
Posty: 8551
złoty
Cytuj:
Jeżeli firma nie ma możliwości wykonania usługi za którą klient zapłacił to powinna oddać pieniądze i tyle w temacie.

Ale ta ma, hotel działa.
Góra
 Profil Relacje PM off
2catstrooper lubi ten post.
 
      
#4597 PostWysłany: 05 Kwi 2020 20:26 

Rejestracja: 05 Cze 2011
Posty: 1565
niebieski
powiem krótko..
gadasz bzdury i od rzeczy...

hotel ma mozliwośc wykonania usługi, Ty nie masz możliwości dojechania itd..

to czyja wina ?

weź się troszkę oponuj bo ja z natury jestem bardzo spokojny człowiek ale jak ktoś pisze jak poj...ny to nie wytrzymuje czasem..
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#4598 PostWysłany: 05 Kwi 2020 20:31 

Rejestracja: 13 Lis 2018
Posty: 2869
złoty
Akurat w Szwecji hotele są otwarte i nawet nie wprowadzono zakazu podróżowania ani wjazdu dla obywateli EU.
https://www.government.se/press-releases/2020/03/temporary-ban-on-travel-to-sweden-due-to-covid-19/
Niestety w tym wypadku możesz tylko obwiniać rząd Polski o to, że zabrania przemieszczania się.
Gdyby był wprowadzony stan klęski żywiołowej mógłbyś walczyć o odszkodowanie za
Cytuj:
stratę majątkową w następstwie ograniczenia wolności i praw człowieka i obywatela w czasie stanu nadzwyczajnego...
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
 
      
#4599 PostWysłany: 05 Kwi 2020 20:34 

Rejestracja: 01 Sie 2017
Posty: 48
Zbanowany
Ale czy to ja rozprzestrzeniłem wirusa? Ja zamknąłem granice? Ja odwołałem loty? Proszę mi wskazać cień mojej winy w obecnej sytuacji. Ciekawe kolego @tartal jak byś się czuł gdyby to ciebie okradli na poważną kwotę. Szczerze ci gratuluję, że nie jesteś w takiej samej sytuacji, ale to nie daje ci prawa do obrażania kogoś, kto jest. Nie rozumiem waszego braku zrozumienia.

Dziękuję @Chupacabra za jedyną dość sensowną wypowiedź w tym temacie.

Kończę tą dyskusję, bo niestety na zrozumienie, empatię a już tym bardziej pomocne porady liczyć nie mogę.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4600 PostWysłany: 05 Kwi 2020 20:40 
Sezonowy Cebulion
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Lis 2011
Posty: 22322
Oczywiście ze mieliśmy. Oczywiście ze smakowali nam. Oczywiście ze jestem w plecach pare setek PLN. Ale nie pisze na każdym temacie w tym forum ze złodzieje itd.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5930 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 227, 228, 229, 230, 231, 232, 233 ... 297  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group