Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Pocztówki booking :arrow: pocztowka-od-booking-com,81,134957

numer telefonu do obsługi booking.com: 22 3060857


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5930 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215 ... 297  Następna
Autor Wiadomość
#4221 PostWysłany: 22 Lip 2019 22:12 

Suzi, typowo męskie imię jak i adwokatura czy zastępstwo miriam

Ale temat i posty super, zwłaszcza te brakujące autora 8-)
Góra
 PM off  
      
Urlop w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive za 2190 PLN. Wylot z Warszawy Urlop w Turcji: tydzień w 5* hotelu z all inclusive za 2190 PLN. Wylot z Warszawy
United Airlines: bezpośrednie loty do Nowego Jorku z Berlina za 1576 PLN. Dużo terminów United Airlines: bezpośrednie loty do Nowego Jorku z Berlina za 1576 PLN. Dużo terminów
#4222 PostWysłany: 22 Lip 2019 22:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18 Sie 2015
Posty: 4522
złoty
dużo tematów samoistnie się rozwija i później żyje własnym życiem,
ale przynajmniej jak ktoś się jeszcze znajdzie w podobnej sytuacji to ma już wszystko na tacy
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4223 PostWysłany: 23 Lip 2019 22:06 

Rejestracja: 23 Lip 2019
Posty: 4
Witam a ja mam taki problem.
-Rezerwując na booking pokój w Gdańsku (19Lipca okolo 14:00) nie dostałem żadnej informacji o rezerwacji czy to na maila,czy sms, czy to nawet na stronie bookingu (brak rezerwacji) , wiec pomyślałem nie wyszło wiec nie jadę. Na koniec dnia(19 Lipca okolo 21:30) zostały pobrane pieniądze z hotelu i sms z instrukcja dotarcia do pokoju, w szoku dzwoniąc na ten numer i rozmowie z Panią informuje mnie że ma wszystkie maila od bookingu z moim potwierdzeniem rezerwacji i pieniędzy mi nie zwróci bo z jej strony wszystko było OK.
I teraz jestem w kropce bo według hotelu wszystko było dobrze i to ja nie przyjechałem, do bookingu dodzwonić się nie mogę bo potrzebny jest nr rezerwacji ( który dostałem dopiero po rozmowie z hotelem) no i jakiś PIN którego nie mam...
Byłem w Banku z prośba o "chargeback" który złożyłem, lecz po rozmowie z pracownikiem nie będzie raczej uznany ponieważ nie zawinił tu hotel tylko booking czyli "posrednik" a to nie przez nich przechodzi przelew.
Pisałem tez maila do booking który wysłał mi z automatu żeby dzwonił na infolinie :| ... tylko jak mam się do nich dodzwonić jak nie mam tego pinu...

Jakieś porady co mógłbym dalej zrobić?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4224 PostWysłany: 23 Lip 2019 22:21 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 5178
Zbanowany
Nie potrzebujesz PINu żeby zadzwonić na infolinię.
_________________
Marzy Ci się wycieczka rowerowa po Hiszpanii? Zapytaj! Coś podpowiem ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4225 PostWysłany: 23 Lip 2019 22:47 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7800
złoty
@namteH Normalnie nie jest konieczny,ale obecnie chyba z racji sezonu i dużej ilości spraw coś zmienili i bynajmniej na polską infolinię trudno się bez tego połączyć .O tej porze to w ogóle po polsku nie ma szans.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4226 PostWysłany: 24 Lip 2019 08:20 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Lut 2014
Posty: 2886
Loty: 419
Kilometry: 793 822
srebrny
Bo_Moziii napisał(a):
wiec pomyślałem nie wyszło wiec nie jadę.


Pokój w Gdańsku. Obsługa mówi po polsku. Nie przyszło ci do głowy, żeby od razu zadzwonić do hotelu??

Może zabukowałeś hotel bez logowania na konto, stąd brak maila i widocznej w systemie rezerwacji.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
Cicha_Woda lubi ten post.
 
      
#4227 PostWysłany: 24 Lip 2019 09:35 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7800
złoty
@elwirka Nawet bez logowania na konto jakiś mail zwrotny do wysłania potwierdzenia trzeba podać,a telefon do obiektu jest dopiero na potwierdzeniu.Chyba,że to hotel mający stronkę w internecie i nie mając potwierdzenia poszukasz samodzielnie kontaktu.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4228 PostWysłany: 24 Lip 2019 10:00 

Rejestracja: 01 Paź 2017
Posty: 575
niebieski
Może podałeś nieprawidłowy e-mail w rezerwacji?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4229 PostWysłany: 24 Lip 2019 12:01 

Rejestracja: 23 Lip 2019
Posty: 4
W tamtym momencie nie przyszło mi do głowy szukać nr kontaktowego do danego hotelu na własną rękę ( który powinien mi przyjść z mailem), druga sprawa jaki jest sens rezerwowania pokoju przez booking jak i tak w razie problemu trzeba dzwonić i załatwiać sprawy na własną rękę, po trzecie hotel( który miał mój nr tel) pomimo że było zaznaczone że mam być o godzinie 17-18 nie dał żadnego odzewu czy jako ich klient będę , czy jednak nie + poinformować mnie o tym że w tym przypadku będzie pobrana opłata a nie pisać mi SMS po 6godzinach od dokonania rezerwacji instrukcje jak dojść do pokoju. Niech mi ktoś napisze jak może czy w ogóle jest sens teraz dochodzić swoich praw czy niestety nie mam racji i straciłem kasę.
Dziękuję i Pozdrawiam
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4230 PostWysłany: 24 Lip 2019 12:07 

Rejestracja: 28 Lip 2012
Posty: 6247
HON fly4free
obawiam się, że niewiele zrobisz
jeśli obiekt ma potwierdzenie twojej rezerwacji z bookingu, to widać system zadziałał

a przy dokonywaniu rezerwacji nie wyświetliła ci się strona z podsumowaniem? tam - chyba - jest i numer rezerwacji, i PIN
Góra
 Profil Relacje PM off
elwirka lubi ten post.
 
      
#4231 PostWysłany: 24 Lip 2019 12:18 

Rejestracja: 11 Lut 2013
Posty: 874
Loty: 457
Kilometry: 674 989
srebrny
Wg mnie nie masz racji i nie masz szans. Zapewne w ostatnim etapie procesu rezerwacji pojawił się ekran z potwierdzeniem, gdzie był i numer rezerwacji i PIN. Nie potrafię zrozumieć jak mogłeś podać dane karty (czyli w zamyśle zgodzić się na jej obciążenie) doprowadzić bookowanie do końca i uznać, że "nie wyszło". Wystarczyło wykazać minimum chęci i działania by postarać się o potwierdzenie rezerwacji. Może podałeś błędny adres mailowy, może operator Twojej poczty uznał, że mail to spam, może jeszcze coś innego. Bez znaczenia. Umowa (zakup na bookingu) oznacza tyle, że hotel zapewnia Ci nocleg, Ty zapewniasz zapłatę a booking Was łączy. Hotel i booking wywiązali się z umowy. Nikt Cię do odbycia noclegu zmuszał nie będzie. Serio oczekujesz, że hotel będzie dzwonił i pytał dlaczego Cie nie ma w szacowanych godzinach przybycia? Warunki no-show też pewnie były opisane, miałeś możliwość przeczytania. Nie widzę najmniejszych szans na powodzenie roszczenia.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
elwirka lubi ten post.
 
      
#4232 PostWysłany: 24 Lip 2019 13:33 

Rejestracja: 23 Lip 2019
Posty: 4
Nie mówię że nie ma w tym mojej winy, tak mogłem poszukać sam na własną rękę kontaktu lecz po paru godzinnej trasie człowiek czasem nie myśli jak powinien. Do hotelu nie mam pretensji że nie zadzwonił bo nie musiał on się wywiązał. Booking za to wywiązał się z hotelem ze mną nie, brak jakichkolwiek informacji od nich nawet już nie mówię o poczcie ale o stronie głównej. Popełniłem błąd którego na pewno drugi raz nie popełnię i nie życzę nikomu takiej głupiej sytuacji.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4233 PostWysłany: 24 Lip 2019 14:03 

Rejestracja: 14 Maj 2016
Posty: 1439
Zbanowany
niebieski
Podobnie jak wyżej kolega już napisał...sprawdziłeś na swojej poczcie SPAM? Tam często lądują różniste potwierdzenia :evil:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4234 PostWysłany: 24 Lip 2019 14:20 

Rejestracja: 12 Sty 2015
Posty: 2131
niebieski
Dajcie znać jak już przestaniecie gdybać i wymyślicie wszystkie możliwe powody w tej sprawie, której nie da się wyjaśnić, to znów zacznę obserwować ten temat.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4235 PostWysłany: 24 Lip 2019 15:05 

Rejestracja: 23 Lip 2019
Posty: 4
HandSome napisał(a):
Podobnie jak wyżej kolega już napisał...sprawdziłeś na swojej poczcie SPAM? Tam często lądują różniste potwierdzenia :evil:

Pierwszą rzeczą jaką zrobiłem po telefonie do hotelu to jeszcze raz sprawdzanie dokładnie poczty , jedyną rzeczą jaką jeszcze nie zrobiłem bo nie mogę to dodzwonienie się na infolinię.
Znając życie po dodzwonieniu się na infolinię i zapytaniu na jaki email została wysłana wiadomość nie udzielą mi takiej informacji z powodu "rodo", i pewnie żyłka mi pęknie i umrę :|, i jak to kolega napisał wolał bym jakieś pomocne rady a nie gdybanie bo gdybać to ja sam teraz mogę.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4236 PostWysłany: 24 Lip 2019 16:06 

Rejestracja: 14 Maj 2016
Posty: 1439
Zbanowany
niebieski
Teraz to mnie ,,zgasiłeś" :lol: A tak tylko BTW...twój cyrk i twoje małpy. Szukasz cudu? Szukaj dalej :mrgreen:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4237 PostWysłany: 24 Lip 2019 16:08 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 Lut 2014
Posty: 2886
Loty: 419
Kilometry: 793 822
srebrny
Burza w szklance wody. A jak znam życie sprawa rozbija się o jakąś zatęchłą norę bez okna za 35 zł;-)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#4238 PostWysłany: 24 Lip 2019 16:11 

Rejestracja: 14 Maj 2016
Posty: 1439
Zbanowany
niebieski
Najlepsza jest metoda ...prób i błędów. Jak na razie koles robi same błędy. Może jak zacznie próbować cos w ogole zrobić to znajdzie te ,,złote rozwiązanie" Fakt. Trzeba się pomeczyć i ...przynajmniej podzwonić :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4239 PostWysłany: 24 Lip 2019 20:33 

Rejestracja: 12 Lis 2012
Posty: 1030
Loty: 28
Kilometry: 19 093
niebieski
na gorąco , właśnie przyjechaliśmy do Ustki , pokój rezerwowałem pod koniec maja 2 osoby plus 2 psy ( amstaff i bulterier ) oczywiście zaznaczyłem opcję noclegu z akceptujemy zwierzęta nie było problemu, w miedzy czasie wymieniłem kilka e-maili z właścicielką obiektu i poinformowała mnie ze niema problemu z pobytem psów nie pytała się o rasę, na miejscu czyli teraz mimo tego że psy mają aktualne wszystkie badanie , szczepienia włascicielka nie chce przyjąć nas na kwaterę twierdząc ze sa to akgresywne psy mimo tego że są na smyczy i w kagańcu ,i nie są wpisane na listę MSWiA psów grożnych ,próbuję dzwonić na booking ale cisza nic pomóżcie co mam robić , ok wezwaliśmy policje , włascicielka niechce z nami rozmawiać , mam potwierdzenia niema mowy o tym że było gdzies napisane że przyjmują tylko małe zwierzeta


Ostatnio edytowany przez mezo23, 24 Lip 2019 20:51, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#4240 PostWysłany: 24 Lip 2019 20:36 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Lip 2017
Posty: 1660
Loty: 70
Kilometry: 138 694
niebieski
poszczuj ją!!!

A tak serio, czy były jakieś ograniczenia wagowe lub rasowe na b.pl, (typu: tylko zwierzęta małe)?
Jeśli nie, to masz prawo tam być. Telefon do b.pl, że nie chce Cie przyjąć. Ale upewnij się, że nie było obostrzeń co do zwierząt, wymiary, waga, itp; proponuję zrzut z ekranu, żeby w między czasie czegoś nie wprowadziła.
_________________
ODZYSK CZĘ!

Tęcza jest Ważnym elementem religii judeo-chrześcijańskich, kolorami czakr, symbolem dzieciństwa i różnorodności w jedności, kolorami siedmiu kontynentów, a nie tylko flagą ruchu LGBT (btw 6. kolorów zamiast 7.). Zależy mi tylko na tym, aby pamiętać o różnorodności znaczenia tęczy.
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
mezo23 uważa post za pomocny.
 
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5930 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215 ... 297  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group