Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Pocztówki booking :arrow: pocztowka-od-booking-com,81,134957

numer telefonu do obsługi booking.com: 22 3060857


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5930 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195 ... 297  Następna
Autor Wiadomość
#3821 PostWysłany: 16 Lut 2019 18:41 

Panowie czas zakończyć spory. :)

W małych pensjonacikach i u prywaciarzy często, gęsto są skłonni ominąć booking i dać rabat.
W dużych hotelach, gdzie to pracownik , a nie właściciel stoi za ladą, to raczej niemożliwe.
Faktycznie to często na miejscu było drożej niż na bookingu i klepałem nocleg na stronie B siedząc w fotelu na recepcji.
I odwrotnie. Na B coś znalazłem . Tel do obiektu. "Będzie taniej?" "Będzie. Przyjeżdżać bez rezerwacji"
Góra
 PM off
4 ludzi lubi ten post.
Wintermute uważa post za pomocny.
 
      
Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN Rejs (w kajucie z balkonem) z Barcelony przez Majorkę i Sycylię do Rzymu oraz loty z Krakowa za 2218 PLN
Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN Grupa Lufthansa: Wakacyjne loty do Mołdawii, Maroka, Grecji i Rumunii z Krakowa i Warszawy od 438 PLN
#3822 PostWysłany: 17 Lut 2019 11:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 Sie 2012
Posty: 3533
srebrny
ja tylko przypomnę ze ta wymiana zdań zaczęła się od cekace, który polecił ominąć B i
"Jeżeli booking.com w niczym nie pomaga w sytuacji kryzysowej to jaki jest sens przez nich rezerwować?
Sprawdzić ceną na booking i zadzwonić bezpośrednio do hotelu/pensjonatu etc. i poprosić o cenę z bookingu minus 50% prowizji którą muszą zapłacić bookingowi czyli jakieś 12-15%.
"
ale, ponieważ to nie B odwołuje rezerwacje a hotel, a pretensje są do B jako pośrednika ze nie dba o klienta w sytuacji kryzysowej, ja cały czas nie rozumiem jaka jest wartość dodana z ominięcia B
czy @cekace mógłby jak mężczyzna wyjaśnić jaki jest plus w dzwonieniu do hostelu np. w Nikaragui, urwaniu paru złotych ,ale przyjeżdżamy a tam, sorry, nie ma miejsca
w czym ta sytuacja jest lepsza od bycia klientem B?
przepraszam, mało inteligenty jestem i nie widzę w całej tej sytuacji żadnej korzyści(oprócz wydania paru złotych na telefony, ale to wątpliwa korzyść )
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3823 PostWysłany: 17 Lut 2019 11:28 

Naprawdę nie rozumiesz gdzie jest korzyść ?

W tym , że booking nie zarobił. :|
A o to nam chodzi. To krwiopijcy. Zakichani pośrednicy. Nic nie wnoszą. W hotel czy pensjonat nie zainwestowali, tylko śmietankę spijają. :D
Góra
 PM off
7 ludzi lubi ten post.
becek uważa post za pomocny.
 
      
#3824 PostWysłany: 17 Lut 2019 12:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Cze 2012
Posty: 1761
srebrny
Właśnie, to co miał dostać booking po 50% dostaną hotel i gość. Jeżeli rezerwując przez booking mam do zapłacenia 1,5K PLN, a za to samo w rez. bezpośredniej zapłacę (-12%) - 1,3K PLN. To po co mam rez. przez booking? Dla mnie 180 zł to dużo dla innych to może są grosze.
Ogólnie nawet 10% zniżki uzyskane w rez. bezpośredniej to już jest coś.


Ostatnio edytowany przez Abcn, 18 Lut 2019 02:45, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika, jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3825 PostWysłany: 17 Lut 2019 12:51 

@ jacakatowice zapodał sarkazm
Hotelarze czy właściciele bez pośredników typu Booking by tak się nie rozwijali i tym samym turystyka organizowana samodzielnie
Do tego, gdzie by zaradni jak wyżej znajdywali oferty do samodzielnego kontaktu bez pośrednika
A i 10% uzyskasz spokojnie bez zgrywania mega cwaniaka ;)
Góra
 PM off
eskie lubi ten post.
 
      
#3826 PostWysłany: 17 Lut 2019 16:46 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Cze 2012
Posty: 1761
srebrny
@gorny77
Rezerwacje bezpośrednie z rabatem z pominięciem bookingu czy innego OTA nazywasz cwaniactwem? :D Dobre :mrgreen:
Hotelarze sami rozdają vochery po pobycie ze zniżkami by rezerwować kolejny pobyt w kanale bezpośrednim z pominięciem OTA.

A i duże sieci nakłaniają do rezerwacji bezpośrednich z pominięciem OTA, bo przy rezerwacjach przez OTA nie honorują posiadanych statusów i wynikających z nich benefitów.

Oczywiście, że sam gdybym miał hotel/pensjonat to na 100% oferowałbym go na bookingu traktując to jako obowiązkową formę reklamy.
Ale po pierwszym pobycie gościa z bookingu, zaoferowałbym mu takie warunki by skorzystał z kanału rezerwacji bezpośredniej.
Góra
 Profil Relacje PM off
Kashpir lubi ten post.
 
      
#3827 PostWysłany: 17 Lut 2019 16:53 

Ostatni akapit mi się podoba.
Zdrowe podejście do biznesu.
Po to się go prowadzi, żeby maksymalizować zyski dla siebie, a nie dla innych.
Góra
 PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#3828 PostWysłany: 17 Lut 2019 17:05 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 Lip 2017
Posty: 1660
Loty: 70
Kilometry: 138 694
niebieski
Rok temu nocowałem w hotelu, dość wysokiej klasy, na Warmii. Rezerwowałem go przez booking, cena była ok.
Na recepcji, w lobby i w windzie były duże informacje, aby rezerwować bezpośrednio, a nie przez booking bo będzie taniej.

Jak każdy kto zajmuje się marketingiem wie, a przynajmniej powinien wiedzieć, że emocje i odczucia są ważniejsze od myślenia racjonalnego.

Więc jak ja się poczułem? - oszukany. Po prostu pojawiło się negatywne odczucie bycia oszukanym przez hotel.
Więcej w nim nie zanocuję.

Dlaczego przez hotel, a nie przez booking zapytacie? Ano dlatego, że tą informację dostarczył mi hotel. Zwyczaj zabijania posłańców przynoszących złe wieści nie wziął się znikąd :) Emocje nie racje.
_________________
ODZYSK CZĘ!

Tęcza jest Ważnym elementem religii judeo-chrześcijańskich, kolorami czakr, symbolem dzieciństwa i różnorodności w jedności, kolorami siedmiu kontynentów, a nie tylko flagą ruchu LGBT (btw 6. kolorów zamiast 7.). Zależy mi tylko na tym, aby pamiętać o różnorodności znaczenia tęczy.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3829 PostWysłany: 17 Lut 2019 17:09 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 Sty 2016
Posty: 192
Wielokrotnie sprawdzałem ceny hoteli bezpośrednio na ich stronach - zawsze były wyższe niż na booking. Dlaczego?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3830 PostWysłany: 17 Lut 2019 17:23 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7785
złoty
@asnahtful Abyś nie poczuł/a się tak jak @eskie ;) Wręcz przeciwnie chodziło o dowartościowanie,że masz to samo w lepszej cenie. :P
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3831 PostWysłany: 17 Lut 2019 17:29 

Rejestracja: 07 Gru 2011
Posty: 473
Loty: 147
Kilometry: 197 752
niebieski
jak się dogadasz z hotelarzem to nie ma co liczyć na cashbacki i upusty
ja poniżej 30 % nie siadam do rezerwacji :D
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3832 PostWysłany: 17 Lut 2019 17:38 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09 Cze 2012
Posty: 1761
srebrny
eskie napisał(a):
Rok temu nocowałem w hotelu, dość wysokiej klasy, na Warmii. Rezerwowałem go przez booking, cena była ok.
Na recepcji, w lobby i w windzie były duże informacje, aby rezerwować bezpośrednio, a nie przez booking bo będzie taniej.

Jak każdy kto zajmuje się marketingiem wie, a przynajmniej powinien wiedzieć, że emocje i odczucia są ważniejsze od myślenia racjonalnego.

Więc jak ja się poczułem? - oszukany. Po prostu pojawiło się negatywne odczucie bycia oszukanym przez hotel.
Więcej w nim nie zanocuję.

Dlaczego przez hotel, a nie przez booking zapytacie? Ano dlatego, że tą informację dostarczył mi hotel. Zwyczaj zabijania posłańców przynoszących złe wieści nie wziął się znikąd :) Emocje nie racje.


Obraziłaś się na hotel za to że sam zarezerwowałeś sobie pokój w jednym z najdroższych kanałów rezerwacji (booking.com) :D Dobre! :mrgreen:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3833 PostWysłany: 17 Lut 2019 21:07 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7785
złoty
Zobaczcie jak Booking potrafi wprowadzać w błąd.Sprawdzałam dzisiaj czy mojej zwrotnej rezerwacji na marzec we Lwowie nie zamienić na coś w lepszej cenie, też w miarę blisko centrum .Patrzę nowy obiekt https://www.booking.com/hotel/ua/otel-klen.pl.html? 300 m od rynku 500 UAH/noc .Rezerwuję i już chcę odwołać wcześniej zarezerwowany apartament,ale zaczynam się zastanawiać gdzie w centrum Lwowa jest ulica Lwowska.Po nitce do kłębka i znalazłam całkiem blisko ;) Soposzyn, Obwód lwowski .Motel pośrodku niczego :mrgreen: Kto nie był jeszcze we Lwowie pewnie tak dociekliwy nie będzie,ciekawe kiedy go poinformują jak dłuuugi spacerek do rynku go czeka,a sporo osób w ostatnich godzinach uległo magii tego obiektu.I nie uwierzę,że od dawna istniejący obiekt sam sobie skonstruował dziś dla wejścia na booking taki opis i zawirowania z tym związane.Tak,że u nich trzeba na wszystko uważać.Dobrze,że nie odwołałam wcześniejszej rezerwacji,choć booking usilnie namawiał,że powinnam bo mam na ten sam termin. :)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#3834 PostWysłany: 17 Lut 2019 21:12 

@miriam ...wow :lol:

Kod:
Obiekt Отель «KLEN” obsługuje Gości Booking.com od 17 LUT 2019.


Zero kompletne zero opinii, "wirtualny nieprawdziwy opis" zgłasza się do Booking, a nie wypisuje głupstwa na tak poważnym forum jak F4F by z kilkoma forumowiczami udowodnić "kwadratowe jaja" ;) :roll:


Ostatnio edytowany przez Anonymous, 17 Lut 2019 21:52, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 PM off  
      
#3835 PostWysłany: 17 Lut 2019 21:19 

Ale wg bookingu 14 rezerwacji dzisiaj poszło. 8-)
Góra
 PM off  
      
#3836 PostWysłany: 17 Lut 2019 21:20 

Potem tu napiszą, jaki to Booking jest be :lol: 8-)
Góra
 PM off  
      
#3837 PostWysłany: 17 Lut 2019 21:23 

Wg mapy na B, to się wszyscy pod pomnikiem Mickiewicza spotkają. :D

W sumie to smutne, a nie śmieszne.
Góra
 PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#3838 PostWysłany: 17 Lut 2019 21:26 

Co jest smutne: prawdopodobny wałek, a już na pewno nieprawdziwy opis zgłasza się Booking, Amoma czy jakiemu tam pośrednikowi gdzie któryś tam milionowy oferent śmiał zapodać tego typu ofertę

Dziwi mnie jedynie, że poważne osoby "łykają" takie oferty, do tego we Lwowie....kaman :!:
Góra
 PM off  
      
#3839 PostWysłany: 17 Lut 2019 21:30 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7785
złoty
@gorny77 Toż napisałam,że nowy ,widziałam datę i brak opinii.Każdy obiekt jak się dopiero co u nich pojawia tak ma i zazwyczaj dorabia się statusu po pobycie pierwszych gości.Wiadomo,że zgłoszę lub sama anuluję.Chciałam tylko zwrócić uwagę tym co zaczynają swoją przygodę z booking,że takie kwiatuszki też u nich bywają i nie tylko na cenę trzeba patrzeć :) A ogólnie jak poszukałam to w internecie ma 99 opinii i ocenę 3,9/5 ;) @gorny77 Zbytnio się rozpędzasz w czynieniu uwag ,nie jesteś wyrocznią choć masz takie zapędy ;)
Anonymous napisał(a):
a nie wypisuje głupstwa na tak poważnym forum
Anonymous napisał(a):

To kompromituj się dalej,
Anonymous napisał(a):

@miriam ok, poprawione

Nie musiałeś ,też...nie będę się nad tobą znęcała ;)


Ostatnio edytowany przez miriam, 17 Lut 2019 22:33, edytowano w sumie 1 raz
Góra
 Profil Relacje PM off
vivere lubi ten post.
 
      
#3840 PostWysłany: 17 Lut 2019 21:36 

miriam napisał(a):
................. nie uwierzę,że od dawna istniejący obiekt sam sobie skonstruował dziś dla wejścia na booking taki opis i zawirowania z tym związane.Tak,że u nich trzeba na wszystko uważać.Dobrze,że nie odwołałam wcześniejszej rezerwacji,choć booking usilnie namawiał,że powinnam bo mam na ten sam termin. :
)


To brnij w to dalej, co najmniej od 2012r. doświadczeni przekazują sobie "wiedzę tajemną", że rzadko kiedy np. na Booking rezerwuje się coś co nie ma wielu dziesiątek opinii przy średniej od 8,0 :!: :!: :!:

Osobna kwestia to bookowanie okazji 17.02.2019r. w datą rejestracji hotelarza 17.02.2019r. :shock:

https://www.booking.com/hotel/ua/otel-klen.pl.html

Coś takiego zapodać, by udowodnić jaki to Booking jest be....do tego prawie zarezerwowałaś

Ale przynajmniej to zgłoś do Booking, daj im szansę :)

Cytuj, cytuj ja się wcale tego nie wstydzę, a i widzę że coś tam może (tego nie jestem niestety pewien) zrozumiałaś :twisted:


Ostatnio edytowany przez Anonymous 17 Lut 2019 22:45, edytowano w sumie 6 razy
Góra
 PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5930 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195 ... 297  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group