Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Pocztówki booking :arrow: pocztowka-od-booking-com,81,134957

numer telefonu do obsługi booking.com: 22 3060857


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5930 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140 ... 297  Następna
Autor Wiadomość
#2721 PostWysłany: 24 Lut 2018 16:42 

Rejestracja: 25 Lip 2016
Posty: 228
niebieski
Wszystko zależy od kraju, w którym konto na booking.com zostało założone. Dlatego Polacy mają 50 PLN, Niemcy 15 EUR, Brytyjczycy 25 GBP i tak dalej.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Po najlepsze frytki i czekoladę! Zbiór tanich lotów do Brukseli z polskich miast od 118 PLN Po najlepsze frytki i czekoladę! Zbiór tanich lotów do Brukseli z polskich miast od 118 PLN
Wczasy w Grecji: 7 dni na wyspie Lesbos z all inclusive od 1920 PLN. Wylot z Warszawy Wczasy w Grecji: 7 dni na wyspie Lesbos z all inclusive od 1920 PLN. Wylot z Warszawy
#2722 PostWysłany: 24 Lut 2018 21:32 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sie 2015
Posty: 2230
Loty: 220
Kilometry: 410 086
niebieski
pojawiło się komuś informacja że jeśli zarezerwuje sie teraz dostaje się zwrot w wysokości iluś %? Pojawiło mi się 2 razy, 13 i 10, niestety odświeżyłem stronę i nie mogę do tego powrócić, czyściłem cookies itp. nic nie pomaga :/
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2723 PostWysłany: 25 Lut 2018 00:05 

Rejestracja: 15 Gru 2016
Posty: 83
Miesiąc temu skorzystałem na swoim koncie z linku polecającego innego użytkownika. Czy teraz mogę użyć linku innego użytkownika do zarezerwowania kolejnej podróży i otrzymania nagrody?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2724 PostWysłany: 25 Lut 2018 09:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sie 2015
Posty: 2230
Loty: 220
Kilometry: 410 086
niebieski
Niestety nie, tylko jeden raz możesz skorzystać z linku :)
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2725 PostWysłany: 25 Lut 2018 11:29 

Rejestracja: 25 Lip 2016
Posty: 228
niebieski
Benobi napisał(a):
Miesiąc temu skorzystałem na swoim koncie z linku polecającego innego użytkownika. Czy teraz mogę użyć linku innego użytkownika do zarezerwowania kolejnej podróży i otrzymania nagrody?

Możesz, ale nie o tej samej wartości co za pierwszym razem;)
Czyli, zakładając, że masz konto na booking.com założone w Polsce i pierwszy zwrot był w PLN, skorzystaj z linku w EUR, GBP czy USD.
Chyba, że miałeś zwrot 50 PLN, a masz link na 60 PLN to też powinno przejść (u mnie jeden taki zwrot).
Z moich obserwacji wynika, że na jednym koncie każdy zwrot musi mieć inną wysokość i/lub walutę.
Na trzech kontach którymi dysponuje, zachowując powyższe zasady, zwroty przychodzą do tej pory bezproblemowo.
Góra
 Profil Relacje PM off
Benobi lubi ten post.
Benobi uważa post za pomocny.
 
      
#2726 PostWysłany: 25 Lut 2018 11:39 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25 Sie 2015
Posty: 2230
Loty: 220
Kilometry: 410 086
niebieski
Jesteś pewny? Ja próbowałem w Euro i PLN i mi nie przeszło.
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2727 PostWysłany: 25 Lut 2018 11:51 

Rejestracja: 25 Lip 2016
Posty: 228
niebieski
Nie - tak piszę, żeby pisać;) Masz tu zrzut jednego z moich kont:)

Załączniki:
secure.booking.com.png
secure.booking.com.png [ 40.74 KiB | Obejrzany 567 razy ]
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
Benobi uważa post za pomocny.
 
      
#2728 PostWysłany: 26 Lut 2018 09:52 

Rejestracja: 13 Lut 2018
Posty: 35
driver28ppp napisał(a):
Najgorsza firma rezerwująca noclegi własnie dokonałem rezerwacji którą Booking mi zerwał ponieważ własciciel obiektu pomylił kwoty wynajmu

Ogólne Warunki Handlowe punkt 2
Oczywiste błędy (w tym literówki) nie są wiążące.
driver28ppp napisał(a):
jak by to była moja wina

A czy ktoś to sugeruje?
driver28ppp napisał(a):
,Booking nie pomogła kompletnie w niczym a ich konsultant z którym rozmawiałem sugerował że jestem idiotą wierząc w takie ceny

Jakby to powiedzieć... wszystkie promocje są oznaczone...
driver28ppp napisał(a):
kiedyś booking to była profesjonalna firma która w takich sytuacjach potrafiła zaoferować inny nocleg a ewentualna opłatą obciążyć obiekt który zrywa rezerwacje

Nadal tak jest. Za wyjątkiem oczywistych błędów.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2729 PostWysłany: 26 Lut 2018 12:05 

Rejestracja: 05 Cze 2011
Posty: 1571
niebieski
mi anulowano mino oznaczenia oczywistego że jest to promocja bo.... byłem idiota i myślałem ze taka duża ta promocja więc z tym bym akurat jako booking odpowiadający nie zmierzał..

pojęcie "oczywiste błędy" jest baaaaardzo nieścisłe i... w zasadzie wszystko można pod to podciągnąć więc firma z takim określaniem można powiedzieć ze nie jest wiarygodna...

generalnie boooking od pewnego czasu zrobiło się dziadostwo , równając poziom do innych pośredników..


Ostatnio edytowany przez michzak, 26 Lut 2018 12:06, edytowano w sumie 1 raz
Cytowanie - nie cytuj całego postu poprzednika, jeżeli zaraz pod nim odpowiadasz
Góra
 Profil Relacje PM off
2 ludzi lubi ten post.
 
      
#2730 PostWysłany: 26 Lut 2018 13:51 

Rejestracja: 02 Mar 2012
Posty: 7797
złoty
tartal napisał(a):

pojęcie "oczywiste błędy" jest baaaaardzo nieścisłe i... w zasadzie wszystko można pod to podciągnąć więc firma z takim określaniem można powiedzieć ze nie jest wiarygodna...

.

To racja,oprócz tycz oczywistych, często bardzo nieoczywiste są pod to podciągane i to nawet po kilku miesiącach od rezerwacji ,co już nie powinno być dopuszczalne. :?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2731 PostWysłany: 26 Lut 2018 16:22 

Rejestracja: 05 Cze 2011
Posty: 1571
niebieski
tak jak powiedziałem, dziadostwo sie zrobiło i tak trzeba to traktować...
kupuję bilet na Ryanair to spodziewam sie czegoś innego w razie problemów itd. niż jak bilet mam np. w Emierates..

a booking to taki Ryan sie zrobił....
Góra
 Profil Relacje PM off
Biko lubi ten post.
 
      
#2732 PostWysłany: 26 Lut 2018 16:31 

Lepiej wyluzuj, bo ci jakaś żyłka strzeli 8-)

Nie porównuj booking do linii lotniczych, całkiem inny profil działalności

Jest totalna masówka ze względu na linki promocyjne, a i pomyślmy co byś wypisywał jakbyś zarezerwował z błędem w drugą stronę: takie jakieś 10000 zł/pokój/doba :lol:

Booking jest tu zależny od postawy oferenta hotelarza, a i inne ich podejście jest w przypadku sytuacji awaryjnej "podbramkowej czy podhotelowej"
Góra
 PM off  
      
#2733 PostWysłany: 26 Lut 2018 16:43 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 Lis 2012
Posty: 5178
Zbanowany
@bookingExpert
Skąd klienci mają wiedzieć kiedy mają do czynienia z promocją a kiedy z "oczywistym błędem"?
_________________
Marzy Ci się wycieczka rowerowa po Hiszpanii? Zapytaj! Coś podpowiem ;)
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2734 PostWysłany: 26 Lut 2018 16:48 

Rejestracja: 14 Maj 2016
Posty: 1439
Zbanowany
niebieski
tartal...każda Firma i to nie tylko Booking prowadząca działalność zawsze się zabezpiecza na skutek ,,nieokreślonych czasami przyczyn,, w ramach których może ponieść szkodę finansową. Uznaję to za normalność i tak przyjmuję. Masz inne zdanie ale jak uda Ci się kiedykolwiek poprowadzić własną działalność to bardzo się zdziwisz jak zmieni się Twój punkcik widzenia :lol: :lol: :lol:
Góra
 Profil Relacje PM off
digger lubi ten post.
 
      
#2735 PostWysłany: 26 Lut 2018 16:58 

Rejestracja: 15 Kwi 2015
Posty: 1240
Loty: 704
Kilometry: 871 688
niebieski
POŚREDNIK Booking.com niestety nie pomaga juz w sytuacjach anulowania rezerwacji :oops: W mym wypadku anulowali po...........2,5 miesiąca :!:
Jest inny problem - tych cen ani standartu NIKT nie weryfikuje / umowę podpisuje sie on-line i dołacza zdjęcia podane przez właściciela . Natomiast jako pośrednik booking.com zarabiający ogromną kase na prowizji noclegów NIE BIERZE ŻADNEJ odpowiedzialności w wypadku jak to określają oczywistych błędów :oops: I jak w mym wypadku cena 15 Euro za pokój / plus opłaty miejskie plus opłata za sprzątanie - została stwierdzona że to błąd - ciekawe na jakiej podstawie :?: Idąc tym tokiem myślenia ZAWSZE można anulować rezerwacje.......by na przykład sprzedać drożej w dowolnym momencie -jest to niebezpieczny precedens i już Unia Europejska zażadała wyjaśnien co do powyższej praktyki / prawie monopolistycznej bo niestety często się zdarza że osoba mówi że " juz zarezerwowała hotel w Booking.com" :idea:
Wielokrotnie zdarzało sie że cena na porównywarkach / np/ Trivago w wypadku tego samego pokoju była DWUKROTNIE WYŻSZA od np. amonny czy innego pośrednika - warto więc poszukać a nie automatycznie bookować ............a potem płakać ,,,,,,,,,,,,chyba że Ci anulują :oops:
Góra
 Profil Relacje PM off
tartal lubi ten post.
 
      
#2736 PostWysłany: 26 Lut 2018 17:05 

Rejestracja: 14 Maj 2016
Posty: 1439
Zbanowany
niebieski
Biko...domniemywam, że miałeś wgląd w bilans Bookingu skoro piszesz , że zarabiają OGROMNĄ kasę. Potwierdz to bo inaczej wywnioskuję , że w Twoim pisaniu jest spora dawka fantazji jak nie ...kłamstw :lol: :lol: :lol:
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2737 PostWysłany: 26 Lut 2018 17:10 

Rejestracja: 09 Mar 2011
Posty: 217
niebieski
Jeśli uważasz, że prowizja rzędu 15-25% dla booking to nie są duże pieniądze to się mylisz.
Góra
 Profil Relacje PM off
3 ludzi lubi ten post.
Biko uważa post za pomocny.
 
      
#2738 PostWysłany: 26 Lut 2018 17:20 

Rejestracja: 14 Maj 2016
Posty: 1439
Zbanowany
niebieski
depo...prowizje od niektórych mają nawet wyższą. Ale prowizja to nie czysty zysk. Pozostają koszty uzyskania tego przychodu. BTW...nie bronię BOOKING ale naiwne myslenie i pisanie tego jest czasami denerwuj,ące :P Nieraz lepiej nic nie pisać jak się nie ma pojęcia o sprawach finansowych
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#2739 PostWysłany: 26 Lut 2018 17:28 

Rejestracja: 09 Mar 2011
Posty: 217
niebieski
Ja tu tylko piszę z punktu widzenia "hotelarza". Wiem, że czasami zdarzają się wyższe jak i niższe prowizje. To, że prowizja to nie zarobek to chyba każdy zdaje sobie sprawę, mogą wykupić jeszcze więcej irytujących reklam w TV i dopłacać do interesu ale nie zmienia to faktu, że oddawanie przez właścicieli hoteli 1/4 wartości rezerwacji na "dzień dobry" to bardzo dużo.

Inna sprawa to przerzucanie całej odpowiedzialności przez booking i hotelarzy na rezerwującego. Takim praktykom trzeba się stanowczo przeciwstawiać i walczyć o swoje. Bo co to ma znaczyć, że hotel orientuje się po 2 miesiącach, że popełnił błąd? I dlaczego za ten błąd ma płacić klient?
Góra
 Profil Relacje PM off
4 ludzi lubi ten post.
Biko uważa post za pomocny.
 
      
#2740 PostWysłany: 26 Lut 2018 17:37 

Rejestracja: 14 Maj 2016
Posty: 1439
Zbanowany
niebieski
depo...właściciele hoteli oddając tak wysoka prowizje dla BOOKING nie są naiwni i doskonale wiedzą co robią. Wiele względów powoduje , że się zgodzili. Anulowanie po 2-miesiacach jest dla mnie także denerwujące. Może napisz do Priceline Group i cos się zmieni w tym przykładzie. Ewentualna rezygnacja z usług bardzo wielu turystów prawdopodobnie by zadziałała gdyby to właśnie był główny powód. Innymi słowy jak Firma nie ma nacisków ,,mocnych,, to raczej nic z tym nie zrobi. Bed PR na facebook może także by pomógł :P
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5930 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140 ... 297  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group