Akceptuję i chcę ukryć komunikat Fly4free.pl korzysta z technologii, takich jak pliki cookies, do zbierania i przetwarzania danych osobowych w celu automatycznego personalizowania treści i reklam oraz analizowania ruchu na stronie. Technologię tę wykorzystują również nasi partnerzy. Szczegółowe informacje dotyczące plików cookies oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się w Polityce prywatności. Zapoznaj się z tymi informacjami przed korzystaniem z Fly4free.pl. Jeżeli nie wyrażasz zgody, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim komputerze, powinieneś zmienić ustawienia swojej przeglądarki internetowej.



Wikipost
Pocztówki booking :arrow: pocztowka-od-booking-com,81,134957

numer telefonu do obsługi booking.com: 22 3060857


Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5930 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 297  Następna
Autor Wiadomość
#81 PostWysłany: 05 Paź 2011 21:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 Kwi 2011
Posty: 1416
niebieski
@Viktor44 - trochę przesadziłeś - booking.com niczego nie autoryzuje, jedynie kolekcjonuje dane karty i przekazuje je hotelowi.
Hotel może preautoryzować kartę (lub w przypadku "szczególnych warunków" pobrać całą kwotę), ale zwykle taka sytuacja nie ma miejsca, bo obowiązuje zasada "domniemanego zaufania" do klienta.
Często nawet przy ofertach bezzwrotnych hotel niczego nie pobiera, chociaż teoretycznie powinien - mam zrobionych kilka takich rezerwacji prawie pustą kartą Prepaid i nie ubyło na niej ani złotówki.
Także bez stresu - to od hotelu zależy, czy będzie chciał Cię sprawdzać, ale zwykle nic takiego nie ma miejsca.
A już na pewno nie musisz dysponować na karcie kwotą >= wykonanej rezerwacji w przypadku, gdy oferta uwzględnia bezpłatną rezygnację.
W razie, gdyby hotel spróbował pobrać środki bez pozytywnego efektu, booking.com poinformuje Cię o tym i poprosi o zmianę danych karty w czasie 24 godzin, w przeciwnym razie rezerwacja może zostać anulowana.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Bezpośrednie loty first minute do Nowego Jorku i Miami z Berlina od 1541 PLN. Dużo terminów Bezpośrednie loty first minute do Nowego Jorku i Miami z Berlina od 1541 PLN. Dużo terminów
Okołoweekendowy city break w Weronie od 1176 PLN. Loty Lufthansą z 4 miast + apartament Okołoweekendowy city break w Weronie od 1176 PLN. Loty Lufthansą z 4 miast + apartament
#82 PostWysłany: 17 Paź 2011 09:20 

Rejestracja: 03 Wrz 2011
Posty: 238
Loty: 14
Kilometry: 20 013
niebieski
Moja sytuacja została rozwiązana pozytywnie. Po pierwsze dostałem lepszy hotel na Ibizie, po drugie w ramach przeprosin dorzucili pełne wyżywienie, gratis.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#83 PostWysłany: 17 Paź 2011 23:38 

Rejestracja: 25 Kwi 2011
Posty: 170
Ja mam świetne doświadczenie z booking.com !!!

Korzystałam z ich usług już pięciokrotnie i za każdym razem cena była bardzo atrakcyjna, żaden inny portal nie oferował tak taniego noclegu w porównaniu do jakości.Korzystając z booking.com zawsze otrzymuje wysoką jakość za niewygórnowaną cenę i za to ich sobie chwalę. Można zarezerować naprawde dobre hotele w niskich cenach.

Ostatnio udało mi się np. zarezerowac nocleg w Kopenhadze w hotelu 4* za 40 zł za dobę. Oczywiście było to spowodowane błędem w systemie niemniej jednak booking.com bez zająknięcia przyjął moją rezerwację i ją uznał. Żadnej odmowy, żadnych wątpliwości.

Polecam!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#84 PostWysłany: 18 Paź 2011 22:14 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Cze 2011
Posty: 285
niebieski
Czy po rezerwacjach na booking.com próbujecie kontaktować się z hotelem mailowo czy telefonicznie, żeby upewnić się co do rezerwacji, czy po prostu drukujecie maila od bookinga i jedziecie, licząc ze będzie ok?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#85 PostWysłany: 18 Paź 2011 22:18 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 Wrz 2011
Posty: 2588
Loty: 371
Kilometry: 601 471
Viktor44 napisał(a):
Czy po rezerwacjach na booking.com próbujecie kontaktować się z hotelem mailowo czy telefonicznie, żeby upewnić się co do rezerwacji, czy po prostu drukujecie maila od bookinga i jedziecie, licząc ze będzie ok?

Czasami hotel sam od siebie przysyla potwiedzenia. A nawet jesli nie przysyla to do tej pory nie przejechalem sie na bookingu pomimo niekontaktowania sie z hotelem.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#86 PostWysłany: 19 Paź 2011 19:47 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Cze 2011
Posty: 285
niebieski
@Robin
Hmm, niegłupie. Tylko trzeba pamiętać o anulowaniu rezerwacji awaryjnej przed wyjazdem :] no i w tem sposób zabierasz też innym potencjalną miejscówkę na nocleg.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#87 PostWysłany: 19 Paź 2011 23:00 

Rejestracja: 07 Cze 2011
Posty: 85
Loty: 2
Kilometry: 3 738
Nocowałem 3 noce w Alicante - w Alicante Hills za pomocą Booking.com, zero problemów. Na plus można zaliczyć to, że zwracają różnicę ceny gdy znajdzie się ten sam pokój na innej stronie w tej samej dacie.

Dodam ciekawostkę - Udało mi się dokonać rezerwacji kartą Visa Electron!!! Od razu ją anulowałem bo zrobiłem to tak dla jaj, da się ale czy hotel przyjmie debetówkę na miejscu - tego już nie wiem!
_________________
Image
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#88 PostWysłany: 20 Paź 2011 09:27 

Rejestracja: 30 Wrz 2011
Posty: 363
niebieski
Jak szukałem pokoju w sierpniu w Barcelonie na booking.com to zrobiłem tak,że po znalezieniu hotelu,wszedłem bezpośrednio na jego strone i miałem pobyt 45e taniej na 5 dni niz na booking.Płaciłem normalnie kartą
_________________
https://www.youtube.com/user/MrDziewon
Życie w Andaluzji

www.amigoucieka.blogspot.com
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#89 PostWysłany: 06 Lis 2011 13:19 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Cze 2010
Posty: 852
Loty: 95
Kilometry: 156 953
niebieski
a macie jakiś pomysł jak sprawdzić, którą kartą rezerwowałem nocleg?
Niestety zapomnialem anulować i napisali że mnie obciążą kwotą 1. nocy, ale nie pamiętam którą kartą rezerwowałem, a chciałbym wiedzieć :) bo na razie mi z żadnej nic nie zabrali
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#90 PostWysłany: 06 Lis 2011 13:30 

Rejestracja: 16 Sty 2011
Posty: 7861
HON fly4free
luxyfer napisał(a):
a macie jakiś pomysł jak sprawdzić, którą kartą rezerwowałem nocleg?
Niestety zapomnialem anulować i napisali że mnie obciążą kwotą 1. nocy, ale nie pamiętam którą kartą rezerwowałem, a chciałbym wiedzieć :) bo na razie mi z żadnej nic nie zabrali

Nie wiem, czy da się to jakoś ustalić inaczej niż przez kontakt z booking.com. Natomiast jeśli chodzi o moje doświadczenia z anulowanymi rezerwacjami/no-show, kilka razy zdarzyło mi się, że hotel, mimo że mógł, nie dokonywał żadnego obciążenia.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#91 PostWysłany: 06 Lis 2011 16:01 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 Cze 2010
Posty: 852
Loty: 95
Kilometry: 156 953
niebieski
to by było super :) a jeżeli obciążają, to po jakim czasie zazwyczaj?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#92 PostWysłany: 20 Gru 2011 18:52 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sie 2010
Posty: 4825
Loty: 307
Kilometry: 514 401
Ostrzeżenia: 1
HON fly4free
Rezerwowałem wielokrotnie nigdy nie było wpadki.
Głownie korzystam z ofert flash deals.
Z karta jest różnie czasem kwota blokowana od razu czasem tuż przed przyjazdem, a czasem płaciłem gotówka po przyjezdzie.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#93 PostWysłany: 21 Gru 2011 16:37 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Cze 2011
Posty: 285
niebieski
@Robin

No właśnie, też to zauważyłem....
Dawniej był kalendarz, z dniami promocji, a teraz zniknał.

Głupio trochę, mam sobie sprawdzać wszystkie terminy po koleji i patrzeć gdzie zniżka -_-?
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#94 PostWysłany: 22 Gru 2011 19:56 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Cze 2011
Posty: 285
niebieski
Kurde, zaczyna mnie to coraz bardziej irytować - brak kalendarza przecen na bookingu...
Teraz te oferty są praktycznie bezużyteczne :(
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#95 PostWysłany: 04 Sty 2012 17:56 

Rejestracja: 09 Lut 2011
Posty: 364
Właśnie, to już na stałe zniknęło? W ogóle nie da się teraz korzystać z flash deals... :(
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#96 PostWysłany: 04 Sty 2012 22:55 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Cze 2011
Posty: 285
niebieski
Niestety wygląda na to, że na stałe :(

ŻENADA.

Dawiej fajnie sie przeglądało i planowało podróże, od razu widząc kalendarz, a teraz mega lipa.
Już nawet przestaje wchodzić na te podniecające dawniej linki hot deals! -.-
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#97 PostWysłany: 04 Sty 2012 23:26 

Rejestracja: 18 Sie 2010
Posty: 335
niebieski
Mam podobne zdanie.Mam nadzieję,że ktoś z booking.com. to czyta i pójdzie po rozum do głowy.Nie mogę też zrozumieć dlaczego nie można tych ofert jakoś pogrupować np. na regiony czy konkretnie daną wyspę!Chcąc coś znaleźć na Teneryfie czy Majorce muszę praktycznie przejrzeć całość oferty dotyczącą Hiszpanii!Absurd i strata czasu. Ale tak poza tym to booking.com jest super i nigdy się na nich nie zawiodłem!
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#98 PostWysłany: 06 Sty 2012 12:33 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sie 2010
Posty: 4825
Loty: 307
Kilometry: 514 401
Ostrzeżenia: 1
HON fly4free
http://www.booking.com/cityspecial.pl.h ... 2D9J1XFDV4
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#99 PostWysłany: 13 Sty 2012 11:50 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24 Sie 2010
Posty: 4825
Loty: 307
Kilometry: 514 401
Ostrzeżenia: 1
HON fly4free
http://www.booking.com/flashdeals.pl.ht ... 2D9J1XFDV4

Oferta z otrzymanego email od booking w dniu dzisiejszym.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
#100 PostWysłany: 13 Sty 2012 15:57 
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 Cze 2011
Posty: 285
niebieski
Jest sens wrzucać "nowe" przeceny z bookingu?
przegląnałem kilka ofert i to samo co miesiąc temu, a w tym czasie wysłali juz z 4 newslettery i chyba zawsze to samo, piszę chyba, bo odkąd zlikwidowali kalendarz, to juz nic nie wiadomo.
Góra
 Profil Relacje PM off  
      
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5930 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 297  Następna

Wszystkie czasy w strefie UTC + 1 godzina (czas letni)


Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości


Nie możesz zakładać nowych tematów na tym forum
Nie możesz odpowiadać w tematach na tym forum
Nie możesz edytować swoich postów na tym forum
Nie możesz usuwać swoich postów na tym forum
Nie możesz dodawać załączników na tym forum

Przeszukaj temat:
  
phpBB® Forum Software © phpBB Group